logo
Cursor

Laserová léčba lehké až střední inkontinence

Úvodní stránka  »  CO2 Laser  »  Laserová léčba lehké až střední inkontinence

Cena za ošetření

Od 10 000 Kč

Jaké změny pocítíte po ošetření

 • Omezení stresové inkontinence
 • Vyřešení problémů s poporodním únikem moči
 • Zlepšení lubrikace při sexu
 • Intenzivnější sexuální prožitky obou partnerů
 • Zvýšená imunita intimních partií (nižší náchylnost ke kvasinkovým infekcím a zánětům močových cest)

Výhody ošetření laserem

 • Bez jakékoli rekonvalescence
 • Žádné vedlejší účinky
 • Neoperativní a rychlá metoda
 • Zcela bez krvácení
 • Účinky jsou dlouhodobé
 • Bez nutnosti aplikace anestezie

Další informace o zákroku Laserová léčba lehké až střední inkontinence

CO2 laser pro rejuvenaci vaginy

Oslabení poševní stěny vzniklé vaginálním porodem nebo přirozenými atrofickými změnami může způsobovat lehký únik moči. Se stresovou inkontinencí se setkává řada žen. Dnes lze však lehkou formu inkontinence účinně odstranit – bezbolestně, rychle a neoperativně.

Nejčastější příčinou oslabení pochvy a poševní stěny je zátěž, které bylo tělo vystaveno při vaginálním porodu. Přesto trpí únikem moči také ženy, které doposud nerodily. To je způsobeno geneticky nebo přirozeným vlivem stárnutí na naše tělo. S únikem moči se častěji potýkají také ženy se sedavým zaměstnáním.

Uvolnění poševní stěny má za následek nejen zhoršenou kvalitu sexuálního prožitku, ale i únik moči – stresovou inkontinenci. K úniku moči pak dochází při smíchu, kýchnutí, kašli nebo při sportu.

Výhody laserové metody oproti operativnímu zákroku

V minulosti se problémy s inkontinencí odstraňovaly operativně pomocí vaginální plastiky. Tato operace s sebou nesla dlouhou dobu rekonvalescence, možné obtíže spojené s hojením rány a zpočátku také bolest.

V naší ordinaci odstraňujeme lehký únik moči moderní metodou pomocí CO2 LASERU. Na rozdíl od operace při laserovém ošetření nedochází ke krvácení a není třeba aplikovat jakoukoli anestezii. Doba rekonvalescence je velmi krátká.

Jak probíhá ošetření

Pro vyšší komfort nejprve potřeme zevní část genitálu znecitlivujícím krémem. Do pochvy následně zavádíme speciální hlavici CO2 LASERU – hlavice je velmi úzká a její zavedení tak není pro ženy nepříjemné.

Pomocí CO2 LASERU zaměřujeme laserový paprsek na oblast pod močovou trubicí a močovým měchýřem. Ošetření této části pochvy nejvíce zpevňuje uzávěr močového měchýře. Laserovým paprskem je stimulována tvorba nové tkáně, která posléze zabraňuje nechtěnému úniku moči.

Celé ošetření netrvá déle než 30 minut. Ihned po něm se ženy mohou věnovat aktivitám, na které jsou zvyklé.

Doporučujeme, aby 3 dny před zákrokem ženy vynechaly sexuální aktivity.

Pozitivní změny po zákroku

Výsledky jsou znatelné ihned. Zákrok odstraní problémy s lehkým únikem moči, ale ženám poskytuje také benefity ve formě zvýšené lubrikace a zkvalitnění sexuálního prožitku s partnerem.

V pochvě je po ošetření přirozené pH, díky kterému se snižuje počet kvasinkových infekcí a zánětů močového měchýře.

pacientka inkontinence
Po druhém dítěti mne začala trápit inkontinence. Náhodou jsem se dozvěděla o CO2 LASERU a když jsem toto ošetření podstoupila, pocítili jsme já i můj partner výrazný rozdíl v sexuální oblasti. Sex je častější a lepší než kdykoliv dříve. Současně vymizely i mé potíže s lehkým únikem moči.
- pacientka

Cena léčby lehké až střední inkontinence

Cena je daná počtem ošetření nutných k dosažení požadovaného stavu. Závisí na pokročilosti atrofických změn v pochvě, v pokročilých stádiích jsou potřeba až tři ošetření.


1. ošetření
10 000 Kč
2. ošetření
5 000 Kč
3. ošetření
0 Kč

V případě potřeby zprostředkujeme financování zákroku.

Obálka

Newsletter

Jsme i na sociálních sítích:

Kde nás najdete

Telefon

533 534 580 (ordinace)