logo
Cursor

Rejuvenace – omlazení intimních partií

Úvodní stránka  »  CO2 Laser  »  Rejuvenace – omlazení intimních partií

Cena za ošetření

Od 10 000 Kč

Jaké obtíže rejuvenace odstraňuje

 • Snížená kvalita sexuálního styku po vaginálním porodu
 • Nedostatečné zvlhčení omezující při sexu
 • Opakované záněty pochvy a močových cest
 • Lehký únik moči a pokles dělohy
 • Vaginální atrofie při menopauze či po hysterektomii

Výhody pro Vaše tělo

 • Bezbolestná metoda
 • Bez jakékoli rekonvalescence
 • Žádné vedlejší účinky
 • Neoperativní a rychlá metoda
 • Zcela bez krvácení
 • Účinky jsou dlouhodobé
 • Bez nutnosti aplikace anestezie

Další informace o zákroku Rejuvenace – omlazení intimních partií

CO2 laser pro rejuvenaci vaginy

Více než polovina žen se setkává v průběhu života s různými změnami v oblasti intimních partií. Porod a menopauza s sebou mohou přinést vaginální atrofie, které způsobují nepříjemné pocity (svědění, pálení) v pochvě.

Tyto obtíže pak mají za následek pokles sexuální aktivity, zhoršenou kvalitu sexu a později pak i možné psychické problémy.

Průběh ošetření CO2 LASEREM

Rejuvenace ženského genitálu neboli omlazení vaginy je bezpečné neinvazivní ošetření prováděné pomocí speciálního CO2 LASERU. Rejuvenací se stimuluje vaginální tkáň a obnovuje se pevnost vaginy a poševního vchodu.

Výhodou oproti dříve užívané operativní metodě je její šetrnost vůči tělu. Celý zákrok probíhá neoperativně – není nutná žádná anestezie. Před ošetřením pouze potřeme zevní část genitálu znecitlivujícím krémem.

Doba rekonvalescence je velmi krátká – ženy nejsou nijak omezovány právě prodělaným ošetřením. Na rozdíl od klasického zákroku nedochází při ošetření CO2 LASEREM k žádnému krvácení.

Celý zákrok trvá max. 30 min a vzhledem k úzké hlavici pro ženy není nijak nepříjemný. Zhruba 3 dny před ošetřením by se ženy měly vyhýbat sexuálním aktivitám.

Pozitivní změny po rejuvenaci

Ošetřením se podporuje tvorba nové tkáně v pochvě. Ženy po zákroku prožívají sex a orgasmus intenzivněji, což je způsobené zpevněnou poševní stěnou.

Pomocí CO2 LASERU se v pochvě vytvořilo přirozené pH, které vede ke zvýšení imunity. Ženy, které často trpěly opakovanými infekcemi v pochvě či záněty močových cest, po zákroku pociťují značné snížení těchto obtíží.

Výsledkem je kvalitnější sexuální prožitek obou partnerů (díky zvýšení lubrikace a zpevnění poševní sliznice), ale také zamezení úniku moči a léčba opakovaných infekcí v pochvě.

Výsledky klinické studie

Účinnost CO2 LASERU byla testována v rámci klinických studií. Při nich byla prokázána 97% úspěšnost ošetření – ženy zařazené do studie pociťovaly výrazné změny po zákroku v oblasti sexu, lehkého úniku moči a snížení počtu zánětů.

pacientka inkontinence
Po druhém dítěti mne začala trápit inkontinence. Náhodou jsem se dozvěděla o CO2 LASERU a když jsem toto ošetření podstoupila, pocítili jsme já i můj partner výrazný rozdíl v sexuální oblasti. Sex je častější a lepší než kdykoliv dříve. Současně vymizely i mé potíže s lehkým únikem moči.
- pacientka

Cena laserové vaginální rejuvenace

Cena je daná počtem ošetření nutných k dosažení požadovaného stavu. Závisí na pokročilosti atrofických změn v pochvě, v pokročilých stádiích jsou potřeba až tři ošetření.


1. ošetření
10 000 Kč
2. ošetření
5 000 Kč
3. ošetření
0 Kč

V případě potřeby zprostředkujeme financování zákroku.

Obálka

Newsletter

Jsme i na sociálních sítích:

Kde nás najdete

Telefon

533 534 580 (ordinace)