logo
Cursor

Remodelace – bezbolestné zúžení pochvy

Úvodní stránka  »  CO2 Laser  »  Remodelace – bezbolestné zúžení pochvy

Cena za ošetření

Od 15 000 Kč

Pomocí remodelace lze odstranit

  • Problémy při sexu plynoucí ze změn pochvy po vaginálním porodu
  • Zhoršenou lubrikaci bránící kvalitnímu sexuálnímu prožitku
  • Chronické kvasinkové záněty a infekce močových cest
  • Lehký únik moči a pokles dělohy
  • Problémy spojené s hysterektomií

Výhody laserové remodelace

  • Rychlý a bezbolestný zákrok
  • Není nutné aplikovat anestezii
  • Žádné nežádoucí účinky
  • Zcela bez krvácení
  • Neoperativní řešení častých problémů žen

Další informace o zákroku Remodelace – bezbolestné zúžení pochvy

CO2 laser pro rejuvenaci vaginy

Mnoho žen po porodu zjišťuje, že v oblasti intimních partií není vše tak jako dřív. Nedostatečné zvlhčení či rozšíření poševního vchodu jsou přirozené změny, které u žen mohou nastat právě kvůli absolvovanému vaginálnímu porodu, vlivem menopauzy či stárnutí.

Dříve ženy tyto změny často ignorovaly, což vedlo ke zhoršení kvality jejich sexuálního života a ve výsledku také k psychickým problémům. Negativní změny často zaznamenali také partneři.

Dnes se ženy mohou těmto obtížím zcela vyhnout. Pomocí CO2 LASERU lze neoperativně navrátit svým intimním partiím mladistvý vzhled a funkčnost, na kterou byly ženy zvyklé před vaginálním porodem.

Zúžení pochvy a poševního vchodu

Ke kvalitnímu sexuálnímu prožitku obou partnerů je nezbytné, aby byla pochva dostatečně pružná a zároveň pevná. Toho lze dosáhnout pomocí speciální hlavice CO2 LASERU, která se zavádí do pochvy. Hlavice je úzká a její zavedení tak není příliš nepříjemné.

Následně se při aplikaci přeměňuje světelná energie v tepelnou, což má za následek extrémně jemné pulzy. Ty pronikají až do hlubších vrstev pochvy a tím se podporuje tvorba nové tkáně. Poševní stěna se tak zúží a zpevní a pochva se stane elastičtější. Abychom ošetřili celou délku vaginy, pohybujeme postupně hlavicí ven z pochvy.

Ošetření trvá max. 30 minut a není třeba se na něj jakkoli připravovat. Doporučujeme však, aby klientka vynechala 2 – 3 dny před ošetřením sexuální styk.

Pozitivní změny po zákroku

Po aplikaci ženy vnímají také pozitivní změny v podobě zvýšené imunity pochvy, díky níž odpadají potíže spojené s chronickými kvasinkovými záněty, které jsou častým problémem velkého počtu žen.

Také partneři pociťují příjemné změny v oblasti společného sexuálního života. Spokojenost žen s jejich intimními partiemi se po zákroku projevuje vyšší chutí na sex, častějším a kvalitnějším sexuálním stykem a také intenzivnějším orgasmem.

Výhody laserové metody oproti klasické operaci

CO2 LASER je vůči tělu velmi šetrný. Celý zákrok probíhá neoperativně a rychle. Žena se může ihned začít věnovat jakékoli činnosti, aniž by byla omezena prodělaným ošetřením. Při zákroku i po něm nedochází k žádnému krvácení, což je oproti klasické operativní metodě bezesporu velkou výhodou.

Jelikož je ošetření prováděno neinvazivně, nepodává se při něm žádné anestetikum, a to ani lokální. Na zevní genitál pouze nanášíme znecitlivující krém. Zákrok je bezbolestný a rychlý a nevyskytují se po něm žádné nežádoucí účinky.

Účinky jsou klinicky prokázané

V rámci klinické studie byla testována účinnost ošetření CO2 LASEREM. Celých 97% žen zaznamenalo po zákroku pozitivní účinky projevující se zkvalitněním sexuálního života s jejich partnery a také odstraněním problémů s lehkým únikem moči.

pacientka remodelace
Při menopauze jsem začala cítit, že náš sexuální život s manželem není takový jako dřív. Postupem času jsme naše sexuální aktivity velmi omezili. Trápilo mě to a viděla jsem, že manžela to trápí ještě víc. Rozhodla jsem se pro zákrok pomocí CO2 LASERU v ordinaci paní doktorky Vykutilové. Ta mi nejprve vysvětlila, jak celý zákrok probíhá a jaké účinky mám po něm očekávat. Po ošetření jsem se cítila jako vyměněná. Moje chuť na sex se zvýšila, což samozřejmě pocítil také můj muž.
– pacientka

Cena laserové vaginální remodelace

Cena je daná počtem ošetření nutných k dosažení požadovaného stavu. Závisí na pokročilosti atrofických změn v pochvě, v pokročilých stádiích jsou potřeba až tři ošetření.


1. ošetření
15 000 Kč
2. ošetření
5 000 Kč
3. ošetření
5 000 Kč

V případě potřeby zprostředkujeme financování zákroku.

Obálka

Newsletter

Jsme i na sociálních sítích:

Kde nás najdete

Telefon

533 534 580 (ordinace)