logo
Cursor

Estetické zákroky

Úvodní stránka  »  Estetické zákroky

Estetické zákroky

V níže uvedených zákrocích využíváme nejmodernějších poznatků a postupů získaných na zahraničních kongresech a seminářích. Patří mezi ně jak invazivní chirurgické metody a injekční aplikace, tak i pulsní světlo a peeling.

Aptos

Facelifting pomocí nití tzv. minifacelift je velmi šetrná operační technika, která bez skalpelu a v lokální anestézii řeší pokles stárnoucí kůže a její vrásky.

Botulotoxin

Botulotoxin odstraňuje mimické (dynamické) vrásky na čele, u kořene nosu a okolo očí, drobné asymetrie v obličeji, nadměrné pocení podpaží, dlaní a plosek nohou.

Chemický peeling povrchový

Chemický peeling patří k oblíbeným neinvazivním (neoperativním) zákrokům.

Digitální dermatoskop

Díky videokameře, pracující se speciálním světlem, které proniká do určité hloubky pod kožní povrch, je možné vyšetřit i hlubší vrstvy podezřelých kožních útvarů než pouhým okem.

Chemický peeling hloubkový

HLOUBKOVY PEELING (kyselina trichlóroctová) - vyhlazování jizviček, včetně změn po akné, vrásek, pigmentových skvrn, omlazování pleti.

Injekční výplně

Injekční výplně umožní zvětšit rty, odstranit vrásky a propadlé tváře.

IPL - Pulzní světlo

Přístroj Aurora se používá k trvalému odstranění rozšířených cévek obličeje, pigmentací, vrásek díky kterému dochází k celkovému omlazení pleti /tzv. rejuvenace pleti/ obličeje, krku a dekoltu.

Korekce očních víček

Oční víčka jsou funkčně velmi exponovaná, proto také v této oblasti nastávají první viditelné projevy stárnutí pleti.

Lymfodrenáže

Jde o speciální masáž jejíž účinkem je obnovení a zvýšení odtoku lymfy z dolních končetin.

Mezoterapie

Mezoterapie - revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou. Estetická mezoterapie je technika přímého injekčního zavádění účinných látek do kůže.

Mezoterapie pro zabránění padání vlasů a obnovu růstu vlasů

Mezoterapie pro zabránění padání vlasů a obnovu růstu vlasů.

Obnova růstu řas

Renokin lash lash je Lékařsky formulovaný kondicionér na řasy, který zlepšuje vzhled přírodních řas a jejich délku, plnost a sílu.

Plazmaterapie RegenACR

Omlazování pokožky vlastní obohacenou plasmou.

Injekční lipolýza

Lipolýza zbavuje tělo nadbytečného tuku a celulitidy. Lze ji označit za neinvazivní liposukci.

Ultherapie - bezbolestné omlazení

Jak vypadat mladší bez zásahu plastického chirurga, bez rekonvalescence, bez jizev zvolte ošetření přístrojem ultrA1.
ULTHERAPIE - facelifting hollywoodských hvězd.

Prime lifting - mezo nitě

CO JE TO PRIME-LIFTING? Jedná se o revolučně novou technologii minimálně invazivního liftingu pomocí mezonití. Aplikace nití do kůže obličeje, krku, dekoltu, rukou a paží vede k vytvoření kolagenové kostry.

SlimLipo

Liposukce již nemusí být bolestivou záležitostí, ze které se pacient dlouhodobě zotavuje a potýká se s komplikacemi jako nepravidelnost kůže, celulitida, povislá kůže atd.

Minilift spodních víček

Minilift spodních víček je miniinvazivní korektivní metoda řezu spodních víček. Jde o zákrok vhodný zejména pro klienty s přebytečnou kůží na spodních víčkách očí, která se „řasí“ při úsměvu nebo jiných projevech mimiky.

Vital Injector

Klinika Dermaestet Vám nabízí unikátní novinku, jak se zbavit vrásek v obličeji, krku a dekoltu - s hloubkovou hydratací Restylane Vital a Vital Light aplikovanou pomocí přístroje VITAL INJECTOR.

Lifting 'tekutými nitěmi'

Korekce povadlé kontury obličeje od určitého věku zajímá, jak může, tak ženy. V poslední době největší popularitě se těší technika biologického zpevnění kůže neboli technika biorevitalizace. Pomocí injekcí se v pokožce stimuluje vytváření sítě kolagenových vláken, které pracují jako biologická výztuž, drží a zpevňují pokožku.

Silhouette Soft

Naše klinika Vám nabízí nový inovativní způsob pro rejuvenaci obličeje. Procedura přináší dvojí efekt liftingový a zároveň kolagen-regenerující. Nový přístup pro rejuvenaci obličeje je typický okamžitým a přirozeným efektem.

Diodová laserová epilace chloupků

Zcela nová metoda diodové laserové epilace, která kombinuje laserovou diodu a radiofrekvenčního vlnění. Touto unikátní kombinací zajišťuje trvalé odstranění chloupků nezávisle na jejich barvě a tlouštce.


Obálka

Newsletter

Jsme i na sociálních sítích:

Kde nás najdete

Telefon

532 041 503 (ordinace)