Aptos

Co vás trápí

    • Pokles kůže způsobený věkem
    • Vrásky

Vhodné pro partie

Vše o ošetření

  • Doba ošetření 1 - 2 hodiny
  • Typ anestezie lokální
  • Doba rekonvalescence 7 dnů
  • Cena zákroku od 16 000 Kč

Popis zákroku

Facelifting pomocí nití tzv. minifacelift je velmi šetrná operační technika, která bez skalpelu a v lokální anestézii řeší pokles stárnoucí kůže a její vrásky.

Na rozdíl od invazivního tradičního faceliftingu, při kterém je nutné odřezat kůži a tukovou tkáň, metoda Aptos napíná kůži pomocí nitě se zoubky.

Aptos je technika, která je vhodná na rozdíl od klasického (chirurgického) faceliftu pro různé věkové skupiny klientů. Lze ji použít i pro nižší věkové kategorie, většinou od 35 let, v indikovaných případech i u mladších klientů. Efekt okamžitý, zhojení do týdne, možná opětovná aplikace.

Efekt po operaci Aptos feather lift je okamžitý a v průběhu několika měsíců se dále mírně zlepšuje tím, jak vlivem působení nitě v podkoží vznikají kolagenové srůsty, které drží podkoží v požadované poloze

Doba zhojení trvá přibližně týden, kdy jsou patrné mírné otoky a někdy modřinky v ošetřované oblasti. Oproti klasickému face-liftu je tato metoda jednodušší, pro pacienta šetrnější a s kratší dobou hojení. Po Aptosu doporučujeme po 14 dnů neprovádět namáhavé pohyby ošetřované oblasti, aby se nitě v klidu „usadily“. Proceduru lze v případě potřeby několikrát opakovat. Efekt zákroku se počítá na roky, maximální délka jeho trvání je přibližně 5 let v závislosti na typu kůže, podkoží a věku pacienta.

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.