Liftovací nitě Aptos

Co vás trápí

  • Pokles kůže způsobený ztrátou elasticity
  • Vrásky kolem rtů
  • Pokleslé obočí
  • Vrásky mezi obočím
  • „Vraní nohy“ kolem očí
  • Nazolabiální záhyby a vrásky
  • Nerovný povrch kůže
  • Asymetrie po provedení plastických operací

Vhodné pro partie

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 1 - 2 hodiny
 • Typ anestezie lokální
 • Doba rekonvalescence 7 dnů
 • Cena zákroku od 16 000 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis zákroku

Účinný facelift bez skalpelu

Facelifting pomocí nití tzv. minifacelift je velmi šetrná operační technika, která bez skalpelu a v lokální anestezii řeší pokles stárnoucí kůže a její vrásky. Na rozdíl od invazivního tradičního faceliftingu, při kterém je nutné odřezat kůži a tukovou tkáň, metoda Aptos napíná kůži pomocí speciální nitě.

Nitě Aptos jsou z biokompatibilního materiálu, které postupně zarostou vazivovou tkání. Tkáň je pak zároveň stabilizuje.

Zvednutí obočím niťovým liftingem

„Nejlepší plastická chirurgie v Brně, výborný kolektiv, familiérní přístup, výborná paní doktorka-5*“

Dagmar S., zdroj: Facebook

Výsledek podpoří kolagen

Mininvazivní zákrok se provádí ambulantně, aplikuje se pouze lokální anestezie, která je v případě aplikace mezonití dostačující. Žádné další speciální přípravy nejsou potřeba. Místo vpichu se poté hojí velice rychle a beze stop.

Efekt po zákroku Aptos je okamžitý a v průběhu několika měsíců se dále mírně zlepšuje tím, jak vlivem působení nitě v podkoží vznikají kolagenové srůsty, které drží podkoží v požadované poloze.

Efekt po zákroku až na 5 let

Doba zhojení trvá přibližně týden, kdy jsou patrné mírné otoky a někdy modřinky v ošetřované oblasti. Oproti klasickému face-liftu je tato metoda jednodušší, pro pacienta šetrnější a s kratší dobou hojení. Po Aptosu doporučujeme po 14 dnů neprovádět namáhavé pohyby ošetřované oblasti, aby se nitě v klidu „usadily“.

Proceduru lze v případě potřeby několikrát opakovat. Efekt zákroku se počítá na roky, maximální délka jeho trvání je přibližně 5 let v závislosti na typu kůže, podkoží a věku pacienta.

 • Slouží pro viditelné omlazení pleti
 • Poradí si s asymetriemi obličeje i úzkými rty
 • Efekt omlazení trvá až 5 let
 • Pleť se napne a zpevní ihned po zákroku
 • Šetrná metoda bez rekonvalescence

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Skvělá kombinace s jinými zákroky

Metoda je cenově dostupná a navíc s dlouhotrvajícím výsledkem až několik let. Jedná se o výborné řešení při poklesu tkání obličeje, krku i těla. Zákrok se dá výborně kombinovat s ostatními estetickými zákroky, např. s chemickým peelingem či vyhlazením vrásek pomocí výplní.

Avšak každému zákroku u nás v Dermaestet předchází konzultace s naším odborníkem, který doporučí vhodné ošetření pro vaši pleť.

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Zuzana Vykutilová

MUDr. Zuzana Vykutilová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

Miniinvazivní zákrok s sebou přináší spoustu výhod, které naši klienti oceňují. Zejména okamžité omlazení, které trvá až 5 let. Aplikace Aptos nití navíc nevyžaduje žádnou speciální přípravu ani injekční anestézii, stačí pouze povrchová aplikace anestetického krému. Místo vpichu se hojí rychle a beze stop. Výhod je celá řada.

Zákrok se výborně kombinuje s ostatními estetickými zákroky, např. s chemickým peelingem či vyhlazením vrásek pomocí výplní.

Nejčastější otázky a odpovědi

Je to bezpečné?

Ano, zákrok je bezpečný a navíc zcela miniinvazivní. U nás v Dermaestet ho provádí ti nejlepší odborníci v estetické chirurgii. Jedná se o certifikovanou technologii EU.

Pro koho je zákrok vhodný?

Aptos je technika, která je vhodná na rozdíl od klasického (chirurgického) faceliftu pro různé věkové skupiny klientů. Lze ji použít i pro nižší věkové kategorie, většinou od 35 let, v indikovaných případech i u mladších klientů.

Je zákrok bolestivý?

Není. Pro bezbolestné ošetření používáme povrchovou anestezii, která je v případě aplikace mezonití dostačující.

Jaké jsou doporučení po zákroku?

Doba zhojení trvá přibližně týden, kdy jsou patrné mírné otoky a někdy modřinky v ošetřované oblasti. Po Aptosu doporučujeme po 14 dnů neprovádět namáhavé pohyby ošetřované oblasti, aby se nitě v klidu „usadily“.

Lze kombinovat s jinými zákroky?

Zákrok se výborně kombinuje s ostatními estetickými zákroky, např. s chemickým peelingem či vyhlazením vrásek pomocí výplní.

Ceník

Konzultace k zákroku je zpoplatněna částkou 500 Kč. Pokud se rozhodnete pro absolvování zákroku a uhradíte zálohu, konzultace je bezplatná. Cena za zákrok se pohybuje od 16 000 Kč.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.

Vážení klienti naší kliniky,

zhoršující se epidemiologická situace i chladnější počasí s sebou přináší zvýšenou nemocnost.
Pokud nemůžete dorazit na objednanou konzultaci, kontrolu nebo zákrok, prosíme, zavolejte na naši recepci (tel. 533 534 580) a zrušte svůj rezervovaný termín. Společně pak najdeme vhodnou náhradu.

Dejme, prosíme, prostor pro ostatní klienty, kteří se dostavit mohou a zkraťme společně tak čekací lhůty před ordinacemi.

Velice děkujeme za pochopení a spolupráci.

Tým kliniky Dermaestet