Bělení konečníku a zevního genitálu

Doba ošetření
(2 až 3 ošetření) x 30 minut
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
bez rekonvalescence
Cena zákroku
5850,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Intimní partie Intimní partie
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Pigmentace (ztmavnutí) intimních míst – konečník, stydké pysky
 • Tmavá kůže v oblasti třísel

Účinky

 • Bez poškození okolní tkáně
 • Sjednocení barevného tónu pokožky
 • Bez hospitalizace a rekonvalescence

Popis ošetření

Bezpečná a bezbolestná procedura

Bělení intimních partií je ambulantní estetická metoda, která dokáže odstranit pigmentace v oblasti konečníku, zevního genitálu i třísel jednoduchým způsobem – peelingem s bělícími účinky. Vznik pigmentací vyvolávají genetické predispozice, obezita (odírání stehen) ale také nošení těsného spodního prádla. Jedná se o zcela bezpečnou a bezbolestnou proceduru.

Ošetření řeší nejen estetickou stránku, ale pomůže i ke zvýšení sebevědomí a prožívání intimních okamžiků naplno.

Vybělení díky přírodním kyselinám

Ošetření probíhá ambulantně a bez anestezie. Na intimní místa jsou nanášeny kosmetické přípravky s obsahem kyseliny glykolové, které jsou schopny ošetřovanou oblast rychle vybělit. Jedná se o přírodní kyseliny, které díky své malé velikosti dokáží prostupovat z epidermis až do nejhlubších vrstev kůže. Působením těchto kyselin dochází k bezpečné depigmentaci dané intimní oblasti.

Jedná se o velmi rychlou a efektivní metodu vhodnou pro ty, kteří očekávají rychlé výsledky. Po ošetření můžete bez obtíží odejít domů nebo do práce.

„Maximální spokojenost s přístupem i provedenými zákroky 😊“
Veronika S., zdroj: Facebook

Bez hospitalizace a rekonvalescence

Bělení intimních partií patří k ambulantním a neinvazivním ošetření, bez omezení v normálním a společenském životě. Není nutná hospitalizace ani rekonvalescence. Ošetření trvá necelou hodinu, tudíž můžete ošetření absolvovat kdykoli během dne.

Po ošetření se mohou objevit malá zarudnutí či jemné pálení, které během několika hodin vymizí. Následujících 7 dní nedoporučujeme návštěvu sauny a bazénu.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Ošetření zvýší vaše sebevědomí

Toto ošetření je nutné zkonzultovat s naším lékařem, který s vámi probere postup ošetření a posoudí vhodnost ošetření. Ve srovnání s jinými metodami se jedná o bezpečné a bezbolestné ošetření. Kromě estetického hlediska působí i psychologicky, zvyšuje sebevědomí a zlepšuje stav pokožky včetně tónování kůže.

Za pár dní po ošetření se můžete těšit ze skvělých výsledků. Pro maximální účinek vybělení lze ošetření opakovat. Pro maximální efekt doporučujeme absolvovat 2 až 3 ošetření.

Podívejte se na video

Nejčastější otázky a odpovědi

Je ošetření bezpečné?

Jedná se o zcela bezpečnou proceduru. Po celou dobu se vám bude věnovat proškolený personál,který na oblast konečníku a genitálu bude nanášet speciální přípravky určené pro tyto účely. Po ošetření můžete bez obtíží odejít domů nebo do práce.

Je nutné ošetření opakovat?

Pro maximální efekt doporučujeme absolvovat 2 až 3 ošetření. Avšak již po prvním ošetření uvidíte výsledky, které mohou být pro některé dostačující. Počet ošetření se tedy odvíjí dle množství kožního pigmentu.

Kdy nemohu ošetření absolvovat?

Ošetření nedoporučujeme při zánětlivých a jiných infekčních nemocí v poševní oblasti.

Jsou nějaká omezení po ošetření?

Po ošetření se mohou objevit malá zarudnutí či jemné pálení, které během několika hodin vymizí. Dále doporučujeme vyhnout se pohlavnímu styku po dobu 3 dnů po ošetření. Následujících 7 dní nedoporučujeme návštěvu sauny a bazénu.

Ceník

Cena je daná počtem ošetření nutných k dosažení požadovaného stavu. Obvykle se jedná o 1 až 2 ošetření. Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření – je však nutné mít dopředu zarezervován i termín ošetření, který navazuje na konzultaci.

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
bělení intimních partií – 1 ošetření (vč. 1 bělícího krému) 5850
bělení intimních partií – 2 ošetření (vč. 2 bělících krémů) 10150
bělící krém pro domácí použití 1125

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram