Bělení konečníku a zevního genitálu

Co vás trápí

  • Pigmentace (ztmavnutí) intimních míst – konečník, stydké pysky
  • Tmavá kůže v oblasti třísel

Vhodné pro partie

Kytička na intimích místech

Vše o ošetření

 • Doba ošetření (2 až 3 ošetření) x 30 min
 • Typ anestezie bez anestezie
 • Doba rekonvalescence žádná
 • Cena zákroku 5000 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis ošetření

Bezpečná a bezbolestná procedura

Bělení intimních partií je ambulantní estetická metoda, která dokáže odstranit pigmentace v oblasti konečníku, zevního genitálu i třísel jednoduchým způsobem – peelingem s bělícími účinky. Vznik pigmentací vyvolávají genetické predispozice, obezita (odírání stehen) ale také nošení těsného spodního prádla. Jedná se o zcela bezpečnou a bezbolestnou proceduru.

Ošetření řeší nejen estetickou stránku, ale pomůže i ke zvýšení sebevědomí a prožívání intimních okamžiků naplno.

 • Bez poškození okolní tkáně
 • Sjednocení barevného tónu pokožky
 • Bez hospitalizace a rekonvalescence

Vybělení díky přírodním kyselinám

Ošetření probíhá ambulantně a bez anestezie. Na intimní místa jsou nanášeny kosmetické přípravky s obsahem kyseliny glykolové, které jsou schopny ošetřovanou oblast rychle vybělit. Jedná se o přírodní kyseliny, které díky své malé velikosti dokáží prostupovat z epidermis až do nejhlubších vrstev kůže. Působením těchto kyselin dochází k bezpečné depigmentaci dané intimní oblasti.

Jedná se o velmi rychlou a efektivní metodu vhodnou pro ty, kteří očekávají rychlé výsledky. Po ošetření můžete bez obtíží odejít domů nebo do práce.

Bez hospitalizace a rekonvalescence

Bělení intimních partií patří k ambulantním a neinvazivním ošetření, bez omezení v normálním a společenském životě. Není nutná hospitalizace ani rekonvalescence. Ošetření trvá necelou hodinu, tudíž můžete ošetření absolvovat kdykoli během dne.

Po ošetření se mohou objevit malá zarudnutí či jemné pálení, které během několika hodin vymizí. Následujících 7 dní nedoporučujeme návštěvu sauny a bazénu.

„Maximální spokojenost s přístupem i provedenými zákroky 😊“

Veronika S., zdroj: Facebook

Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Ošetření zvýší vaše sebevědomí

Toto ošetření je nutné zkonzultovat s naším lékařem, který s vámi probere postup ošetření a posoudí vhodnost ošetření. Ve srovnání s jinými metodami se jedná o bezpečné a bezbolestné ošetření. Kromě estetického hlediska působí i psychologicky, zvyšuje sebevědomí a zlepšuje stav pokožky včetně tónování kůže.

Za pár dní po ošetření se můžete těšit ze skvělých výsledků. Pro maximální účinek vybělení lze ošetření opakovat. Pro maximální efekt doporučujeme absolvovat 2 až 3 ošetření.

Podívejte se na video

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Michaela Potěšilová

MUDr. Michaela Potěšilová

Uznávaná lékařka v oboru gynekologie

Za bělení konečníku a zevního genitálu se nemusíte stydět, jelikož i toto nové moderní ošetření jde s dobou. Jedná se o zcela bezpečné a bezbolestné ošetření, které narozdíl od jiných metod (krémy s barvou, abrazivní směsi) nepoškodí okolní tkáně.

Nejčastější otázky a odpovědi

Je ošetření bezpečné?

Jedná se o zcela bezpečnou proceduru. Po celou dobu se vám bude věnovat proškolený personál,který na oblast konečníku a genitálu bude nanášet speciální přípravky určené pro tyto účely. Po ošetření můžete bez obtíží odejít domů nebo do práce.

Je nutné ošetření opakovat?

Pro maximální efekt doporučujeme absolvovat 2 až 3 ošetření. Avšak již po prvním ošetření uvidíte výsledky, které mohou být pro některé dostačující. Počet ošetření se tedy odvíjí dle množství kožního pigmentu.

Kdy nemohu ošetření absolvovat?

Ošetření nedoporučujeme při zánětlivých a jiných infekčních nemocí v poševní oblasti.

Jsou nějaká omezení po ošetření?

Po ošetření se mohou objevit malá zarudnutí či jemné pálení, které během několika hodin vymizí. Dále doporučujeme vyhnout se pohlavnímu styku po dobu 3 dnů po ošetření. Následujících 7 dní nedoporučujeme návštěvu sauny a bazénu.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Ceník

Cena je daná počtem ošetření nutných k dosažení požadovaného stavu. Obvykle se jedná o 1 až 2 ošetření. Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření – je však nutné mít dopředu zarezervován i termín ošetření, který navazuje na konzultaci.

 • Bělení intimních partií – 1 ošetření5 000 Kč
 • Bělení intimních partií – 2 ošetření (zvýhodněný balíček)9 000 Kč

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.