Injekční výplně Crystalys

Doba ošetření
15 minut
Typ anestezie
injekční anestezie
Rekonvalescence
0 až několik dnů
Cena zákroku
12100,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Krk a dekolt Krk a dekolt
Obličej a oči Obličej a oči
Paže a ruce Paže a ruce
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Hlubší vrásky a rýhy
 • Propadlé tváře
 • Malé rty a povislé koutky
 • Kostnatý a žilnatý vzhled

Účinky

 • Podpora tvorby vlastního kolagenu a elastinu
 • Výrazný objemový a liftingový efekt
 • Omlazení bez použití skalpelu
 • Dlouhotrvající efekt
 • Použití pro různé části obličeje a těla

Galerie

Popis ošetření

Revoluční injekční výplňový materiáli

Crystalys, od společnosti Luminera, jsou injekční výplně na bázi hydroxyapatitu vápenatého, které dodávají pleti objem a zároveň mají velmi účinný liftingový efekt. Jedná se o revoluční novinku v oblasti estetické medicíny.

Hydroxyapatit vápenatý, který je hlavní složkou zubů a kostí, a tedy přirozenou součástí našeho těla, je 100% biokompatibilní. Při aplikaci je tedy nižší reálné riziko vzniku alergické reakce. Jeho největší předností je stimulace tvorby a ukládání přírodního kolagenu — fyziologické výplně měkkých tkání.

Okamžité a dlouhodobé výsledky

Crystalys je miniinvazivní ošetření, které provádíme injekčně. Mikrokrystaly hydroxyapatitu vápenatého okamžitě po aplikaci vytvoří výplň, která podporuje růst fibroblastů (buňky vazivové tkáně). Tím dochází k produkci nového kolagenu a elastinu. Výplňový materiál tělo postupně úplně vstřebá. Tento výplňový materiál má tedy dvě fáze účinku — okamžité propnutí a pak postupné zpevňování vaziva, jehož výsledný efekt nastává 2 měsíce po ošetření.

Ošetřená pokožka se díky tomu stává pružnější a pevnější. Oblast, do které se výplň aplikuje, získá okamžitý objem a je viditelně vyhlazená. Tento omlazující efekt přetrvá, v závislosti na množství aplikované látky, stavu kůže a věku klienta, až 18 měsíců.

Již 10 let se o moji pleť stará MUDr. Vykutilová a její tým. Jakýkoliv zákrok, který jsem zde podstoupila měl pokaždé výsledek, se kterým jsem byla a jsem na 100 % spokojená. Vřele doporučuji a myslím si, že ceny jsou dostupné a vzhledem k Brnu velmi příznivé.
Lucy Novotna, Zdroj: Facebook

Komplexní řešení pro mladistvý vzhled

Velkou výhodou výplní Crystalys je jejich univerzální použití. Můžeme je totiž aplikovat do pokožky na různých částech těla a také kombinovat s dalšími účinnými ošetřeními jako je například chemický peeling, nebo aplikace botoxu.

Crystalys nejčastěji využíváme pro omlazení pokožky v oblasti spánků, korekci ochablé pokožky v oblasti lícních kostí a kruhů pod očima, jako výplň nosoretních a marionetových rýh a také k modelaci obočí, brady, nosu, spodní čelisti, rukou, krku a dekoltu.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Spokojenost klientů na prvním místě

Celá aplikace trvá maximálně 30 minut a přináší opravdu skvělé a dlouhodobé výsledky, navíc bez rizika nežádoucích vedlejších projevů. Po aplikaci se může objevit pouze mírný otok a případné začervenání, které zmizí zpravidla do dvou dnů.

S ošetřením metodou Crystalys mají naši klienti velmi pozitivní zkušenosti. Většina z nich proto po uplynutí doby účinnosti ošetření podstupuje opakovaně.

Nejčastější otázky a odpovědi

Je aplikace Crystalys bolestivá?

Vnímání bolesti je velmi individuální. Injekční aplikace může citlivějším osobám způsobit mírnou bolest, čemuž by mělo být zabráněno díky obsahu lidokainu (lokální anestetikum) ve složení injekční výplně.

Za jak dlouho se dostaví efekt ošetření?

Efekt hydroxyapatitu nastupuje ve dvou fázích. První efekt je patrný ihned po ošetření, kdy je vidět propnutí a mírný lifting kůže na obličeji. Následně dochází v průběhu několika měsíců k povzbuzení buněk, které produkují kolagen a vazivo. Tím dochází k dalšímu zpevňování pokožky do výsledného efektu.

Kdo by se naopak měl této metodě vyhnout?

Ošetření není vhodné pro těhotné a kojící ženy, pro osoby trpící kožními infekcemi, poruchami imunity nebo užívající léky na snížení srážlivosti krve.

Jaké projevy lze pozorovat po ošetření?

Po ošetření můžete na kůži, v místě ošetření, zpozorovat menší otoky a zarudnutí, které obvykle do 3 dnů zmizí.

Existují nějaká omezení po ošetření?

Bezprostředně po ošetření je vhodné vyloučit fyzicky náročnou činnost a více se soustředit na pitný režim. Při dobré hydrataci organismu je výsledek ošetření výraznější.

Ceník

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
Aplikace výplně 12100

Hodnocení zákroku

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram