Injekční výplně Crystalys

Co vás trápí

  • Hlubší vrásky a rýhy
  • Propadlé tváře
  • Malé rty a povislé koutky
  • Kostnatý a žilnatý vzhled

Vhodné pro partie

Krásná řena dostává injekci do glabely

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 15 minut
 • Typ anestezie injekční anestezie
 • Doba rekonvalescence 0 až několik dní
 • Cena zákroku od 9500 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis ošetření

Revoluční injekční výplňový materiáli

Crystalys, od společnosti Luminera, jsou injekční výplně na bázi hydroxyapatitu vápenatého, které dodávají pleti objem a zároveň mají velmi účinný liftingový efekt. Jedná se o revoluční novinku v oblasti estetické medicíny. 

Hydroxyapatit vápenatý, který je hlavní složkou zubů a kostí, a tedy přirozenou součástí našeho těla, je 100% biokompatibilní. Při aplikaci je tedy nižší reálné riziko vzniku alergické reakce. Jeho největší předností je stimulace tvorby a ukládání přírodního kolagenu — fyziologické výplně měkkých tkání.

Již 10 let se o moji pleť stará MUDr. Vykutilová a její tým. Jakýkoliv zákrok, který jsem zde podstoupila měl pokaždé výsledek, se kterým jsem byla a jsem na 100 % spokojená. Vřele doporučuji a myslím si, že ceny jsou dostupné a vzhledem k Brnu velmi příznivé.

Lucy Novotna, Zdroj: Facebook

Okamžité a dlouhodobé výsledky

Crystalys je miniinvazivní ošetření, které provádíme injekčně. Mikrokrystaly hydroxyapatitu vápenatého okamžitě po aplikaci vytvoří výplň, která podporuje růst fibroblastů (buňky vazivové tkáně). Tím dochází k produkci nového kolagenu a elastinu. Výplňový materiál tělo postupně úplně vstřebá. Tento výplňový materiál má tedy dvě fáze účinku — okamžité propnutí a pak postupné zpevňování vaziva, jehož výsledný efekt nastává 2 měsíce po ošetření.

Ošetřená pokožka se díky tomu stává pružnější a pevnější. Oblast, do které se výplň aplikuje, získá okamžitý objem a je viditelně vyhlazená. Tento omlazující efekt přetrvá, v závislosti na množství aplikované látky, stavu kůže a věku klienta, až 18 měsíců.

Komplexní řešení pro mladistvý vzhled

Velkou výhodou výplní Crystalys je jejich univerzální použití. Můžeme je totiž aplikovat do pokožky na různých částech těla a také kombinovat s dalšími účinnými ošetřeními jako je například chemický peeling, nebo aplikace botoxu.

Crystalys nejčastěji využíváme pro omlazení pokožky v oblasti spánků, korekci ochablé pokožky v oblasti lícních kostí a kruhů pod očima, jako výplň nosoretních a marionetových rýh a také k modelaci obočí, brady, nosu, spodní čelisti, rukou, krku a dekoltu.

 • Podpora tvorby vlastního kolagenu a elastinu
 • Výrazný objemový a liftingový efekt
 • Omlazení bez použití skalpelu
 • Dlouhotrvající efekt
 • Použití pro různé části obličeje a těla

Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Spokojenost klientů na prvním místě

Celá aplikace trvá maximálně 30 minut a přináší opravdu skvělé a dlouhodobé výsledky, navíc bez rizika nežádoucích vedlejších projevů. Po aplikaci se může objevit pouze mírný otok a případné začervenání, které  zmizí zpravidla do dvou dnů.

S ošetřením metodou Crystalys mají naši klienti velmi pozitivní zkušenosti. Většina z nich proto po uplynutí doby účinnosti ošetření podstupuje opakovaně.

Před a po ošetření

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Michaela Gottvaldová

MUDr. Michaela Gottvaldová

Uznávaná lékařka v oboru estetické a korektivní dermatologie

Ošetření pomocí preparátu Crystalys je výborným pomocníkem při řešení mírně povadlých kontur obličeje, nebo v případech, kdy klientka ještě není odhodlaná jít do razantnějších zákroků v podobě nití či faceliftingu. Jedná se o spojení propnutí a hydratace pleti s výplňovými technikami. Velkou výhodou je také v podstatě nulová potřeba rekonvalescence a omezení po zákroku. Klientky si mohou ihned nanést na pleť makeup a vyrazit třeba na nákupy. Na dorzech rukou je hydroxyapatit nenahraditelným pomocníkem při zjemňování kostnatého nebo žilnatého vzhledu. Často se kombinuje s ošetřeními chemickými peelingy k řešení hyperpigmentací. Ruce působí opět jemně a něžně.

Nejčastější otázky a odpovědi

Je aplikace Crystalys bolestivá?

Vnímání bolesti je velmi individuální. Injekční aplikace může citlivějším osobám způsobit mírnou bolest, čemuž by mělo být zabráněno díky obsahu lidokainu (lokální anestetikum) ve složení injekční výplně.

Za jak dlouho se dostaví efekt ošetření?

Efekt hydroxyapatitu nastupuje ve dvou fázích. První efekt je patrný ihned po ošetření, kdy je vidět propnutí a mírný lifting kůže na obličeji. Následně dochází v průběhu několika měsíců k povzbuzení buněk, které produkují kolagen a vazivo. Tím dochází k dalšímu zpevňování pokožky do výsledného efektu.

Kdo by se naopak měl této metodě vyhnout?

Ošetření není vhodné pro těhotné a kojící ženy, pro osoby trpící kožními infekcemi, poruchami imunity nebo užívající léky na snížení srážlivosti krve.

Jaké projevy lze pozorovat po ošetření?

Po ošetření můžete na kůži, v místě ošetření, zpozorovat menší otoky a zarudnutí, které obvykle do 3 dnů zmizí.

Existují nějaká omezení po ošetření?

Bezprostředně po ošetření je vhodné vyloučit fyzicky náročnou činnost a více se soustředit na pitný režim. Při dobré hydrataci organismu je výsledek ošetření výraznější.

Ceník

Konzultace k zákroku je zpoplatněna částkou 500 Kč. Pokud se rozhodnete pro absolvování zákroku a uhradíte zálohu, konzultace je bezplatná. Cena ošetření se pohybuje od 9 500 Kč.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín ošetření

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.