Lifting „tekutými nitěmi“

Co vás trápí

  • Povadlá kontura obličeje
  • Ztráta elasticity a pevnosti kůže v obličeji a na těle
  • Úbytek lícních oblastí
  • Posun měkkých tkání směrem dolu
  • Obličej ve formě obráceného trojúhelníku
  • Ochablost tkání na poprsí a v oblasti vnitřní strany paží a stehen
  • Ochablé břicho a hýždě
  • Tzv. „stařecké“ ruce s viditelným naznačením kostí a chrupavek
  • Ochablý krk a dekolt s tenkou kůží

Vhodné pro partie

Mladá, krásná žena s krásnými a pevnými konturami obličeje

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 30 min
 • Typ anestezie bez anestezie
 • Doba rekonvalescence 3 - 5 dní
 • Cena zákroku od 2 000 Kč

Popis zákroku

Biologické výztuže zpevní pokožku

Korekce povadlých kontur obličeje od určitého věku zajímá, jak může, tak ženy. V poslední době se největší popularitě těší technika biologického zpevnění kůže neboli technika biorevitalizace.

Pomocí injekcí se v pokožce stimuluje vytváření sítě kolagenových vláken, které pracují jako biologická výztuž, která drží a zpevňuje pokožku.

„Všichni jsou zde velmi příjemní a ochotně vše vysvětlí. Péče profesionální, vše vždy vypadá přirozeně. Za mě jednoznačně nejlepší v Brně.“

Tereza B., zdroj: Facebook

Revoluční technologie Ellanse

Holandská laboratoř Aqtis Medical se rozhodla spojit nadherné výsledky z aplikace polykaprolaktonových nití s šetrnějším postupem aplikací výplní. Tím se v současné době do rukou korektivních dermatologů dostávají tzv. „tekuté nitě“, tj. polykaprolaktonová výplň ELLANSE.

Polykaprolakton je vstřebatelný chirurgický šicí materiál, hydratuje kůži a stimuluje v podkoží tvorbu kolagenových vláken. Mimo jiné díky tomu, že polykaprolakton je syntetický materiál, je riziko alergií sníženo téměř na nulu.

Vyhlazující účinky již po první aplikaci

Biologická výztuž ELLANSE tvoří v pokožce měkkou síť z kolagenových vláken, která přináší viditelné omlazovací účinky a není viditelná ani hmatatelná. Díky nadstandardnímu stimulačnímu působení výplně ELLANSE na podkožní kolagenový a elastinový matrix je dosaženo vyhlazujících účinků se zlepšením struktury kůže již po jedné aplikaci.

Řada výplní ELLANSE je zastoupena čtyřmi preparáty lišící se délkou trvání estetických účinků od 1 roku do 3,5 let. Přičemž výrobky s delší dobou výdrže ELLANSE L a ELLANSE E se doporučují pro vytváření objemu tkání a zpevnění tělových kontur.

 • Biotechnologie, která vypne vaši pokožku
 • Pro povadlé kontury obličeje i stárnoucí pleť
 • Bez omezení po zákroku
 • Obnoví tvorbu kolagenu v pokožce
 • Žádné alergické reakce

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Po zákroku bez omezení

Jako akreditované pracoviště v České republice nabízíme tuto osvědčenou a bezpečnou techniku liftingu „tekutými nitěmi“, která je dokonale šetrná a účinná, což potvrzuje použití přípravků ELLANSE od roku 2006 v Evropě.

Aplikace materiálu se provádí injekčně podle vektorových linií speciální technikou do přesně určené hloubky kůže jehlou nebo kanylou. Komplikace po zákroku jsou nulové, avšak možné jsou modřinky, otoky v místě vpichu, které lze zamaskovat makeupem.

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Zuzana Vykutilová

MUDr. Zuzana Vykutilová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

Tekuté nitě poskytují omlazující ošetření kterékoliv partie obličeje i těla, která může být těžko dostupná pro lifting klasickými nitěmi nebo klasický facelift, například oblast kolem úst, očí a podbradku.

Zákrok s sebou nenese žádné omezení a alergické reakce. Nevyžaduje žádné náročné přípravy, stačí se objednat a ve volném termínu jsme schopni Ellanse aplikovat. Další informace jsem pro vás sepsala do blogového článku, níže na něj najdete odkaz „Tekuté nitě Ellanse zachovají vaši mimiku“.

Nejčastější otázky a odpovědi

Pro koho je zákrok vhodný?

Pro pacienty, které ještě nechtějí podstoupit klasický facelift nebo chtějí vyzkoušet jiné metody liftingu.

Je zákrok bezpečný?

Ano, zákrok je bezpečný a zcela miniinvazivní. U nás v Dermaestet ho provádí ti nejlepší odborníci v estetické chirurgii. Navíc se jedná o certifikovanou technologii EU.

Je tato metoda bolestivá?

Není, jedná se o injekční techniku, aplikaci lze přirovnat ke štípnutí. Pro komfort našich pacientů používáme povrchovou anestezii.

Jaké jsou doporučení po zákroku?

Po aplikaci se mohou vyskytnout menší modřinky či otoky v místech propíchnutí kůže, které odezní do 5 dnů, dají se však dobře zakrýt make upem a nevyžadují speciální léčbu.

Jaké jsou kontraindikace zákroku?

Kromě standardních akutních infekční a vírových onemocnění, infekcí a oparů v místě aplikace, můžeme vyjmenovat onkologická a systémová onemocnění, u kterých nemůžeme v plné míře předpovídat reakci organismu jako u zdravého jedince. Těhotenství a kojení jsou relativními kontraindikacemi.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.