Lifting „tekutými nitěmi“

Co vás trápí

  • Povadlé kontury obličeje
  • Ztráta elasticity a pevnosti kůže v obličeji a na těle
  • Úbytek lícních oblastí
  • Posun měkkých tkání směrem dolů
  • Obličej ve formě obráceného trojúhelníku
  • Ochablost tkání na poprsí a v oblasti vnitřní strany paží a stehen
  • Ochablé břicho a hýždě
  • Tzv. „stařecké“ ruce s viditelným naznačením kostí a chrupavek
  • Ochablý krk a dekolt s tenkou kůží

Vhodné pro partie

Mladá, krásná žena s krásnými a pevnými konturami obličeje

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 30 min
 • Typ anestezie bez anestezie
 • Doba rekonvalescence 3 - 5 dní
 • Cena zákroku od 9 500 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis zákroku

Biologické výztuže zpevní pokožku

Korekce povadlých kontur obličeje od určitého věku zajímá, jak muže, tak ženy. V poslední době se největší popularitě těší technika biologického zpevnění kůže neboli technika biorevitalizace.

Pomocí kanylové aplikace specifické látky se v pokožce stimuluje vytváření sítě kolagenových vláken, které pracují jako biologická výztuž, která drží a zpevňuje pokožku.

„Všichni jsou zde velmi příjemní a ochotně vše vysvětlí. Péče profesionální, vše vždy vypadá přirozeně. Za mě jednoznačně nejlepší v Brně.“

Tereza B., zdroj: Facebook

Revoluční technologie Ellanse

Holandská laboratoř Aqtis Medical se rozhodla spojit nádherné výsledky z aplikace polykaprolaktonových nití s šetrnějším postupem aplikací výplní. Tím se v současné době do rukou korektivních dermatologů dostávají tzv. „tekuté nitě“, tj. polykaprolaktonová výplň ELLANSE.

Polykaprolakton je vstřebatelná látka, která se využívá chirurgický šicí materiál. Hydratuje kůži a stimuluje v podkoží tvorbu kolagenových vláken. Mimo jiné díky tomu, že polykaprolakton je syntetický materiál, je riziko alergií sníženo téměř na nulu.

Vyhlazující účinky již po první aplikaci

Tekutá biologická výztuž ELLANSE tvoří v pokožce měkkou síť z kolagenových vláken, která přináší viditelné omlazovací účinky a není viditelná ani hmatatelná. Díky nadstandardnímu stimulačnímu působení výplně ELLANSE na podkožní kolagenový a elastinový matrix je dosaženo vyhlazujících účinků se zlepšením struktury kůže již po jedné aplikaci.

Řada výplní ELLANSE je zastoupena čtyřmi preparáty, které se liší délkou trvání estetických účinků od 1 roku do 3,5 let. Přičemž výrobky s delší dobou výdrže ELLANSE L a ELLANSE E se doporučují pro vytváření objemu tkání a zpevnění tělových kontur.

 • Biotechnologie, která vypne vaši pokožku
 • Pro povadlé kontury obličeje i stárnoucí pleť
 • Bez omezení po zákroku
 • Obnoví tvorbu kolagenu v pokožce
 • Žádné alergické reakce

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Po zákroku bez omezení

Jako akreditované pracoviště v České republice nabízíme tuto osvědčenou a bezpečnou techniku liftingu „tekutými nitěmi“, která je dokonale šetrná a účinná, což potvrzuje použití přípravků ELLANSE od roku 2006 v Evropě.

Aplikace materiálu se provádí injekčně podle vektorových linií speciální technikou do přesně určené hloubky kůže jehlou nebo kanylou. Komplikace po zákroku jsou nulové, avšak možné jsou modřinky, otoky v místě vpichu, které lze zamaskovat makeupem.

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Zuzana Vykutilová

MUDr. Zuzana Vykutilová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

Tekuté nitě poskytují omlazující ošetření kterékoliv partie obličeje i těla, která může být těžko dostupná pro lifting klasickými nitěmi nebo klasický facelift, například oblast kolem úst, očí a podbradku.

Zákrok s sebou nenese žádné omezení a alergické reakce. Nevyžaduje žádné náročné přípravy, stačí se objednat a ve volném termínu jsme schopni Ellanse aplikovat. Další informace jsem pro vás sepsala do blogového článku, níže na něj najdete odkaz „Tekuté nitě Ellanse zachovají vaši mimiku“.

Nejčastější otázky a odpovědi

Pro koho je zákrok vhodný?

Pro pacienty, které ještě nechtějí podstoupit klasický facelift nebo chtějí vyzkoušet jiné metody liftingu.

Je zákrok bezpečný?

Ano, zákrok je bezpečný a zcela miniinvazivní. U nás v Dermaestet ho provádí ti nejlepší odborníci v estetické chirurgii. Navíc se jedná o certifikovanou technologii EU.

Je tato metoda bolestivá?

Není, jedná se o injekční techniku, aplikaci lze přirovnat ke štípnutí. 

Jaké jsou doporučení po zákroku?

Po aplikaci se mohou vyskytnout menší modřinky či otoky v místech propíchnutí kůže, které odezní do 5 dnů, dají se však dobře zakrýt make upem a nevyžadují speciální léčbu.

Jaké jsou kontraindikace zákroku?

Kromě standardních akutních infekčních a virových onemocnění, infekcí a oparů v místě aplikace, můžeme vyjmenovat onkologická a systémová onemocnění, u kterých nemůžeme v plné míře předpovídat reakci organismu jako u zdravého jedince. Těhotenství a kojení jsou relativními kontraindikacemi.

Ceník

Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření. Cena ošetření se pohybuje od 9 500 Kč.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.