Lifting „tekutými nitěmi“

Doba ošetření
30 minut
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
3 - 5 dnů
Cena zákroku
od 9 500 Kč
Související 
Vhodné pro partie
Břicho Břicho
Hýždě Hýždě
Krk a dekolt Krk a dekolt
Obličej a oči Obličej a oči
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Povadlé kontury obličeje
 • Ztráta elasticity a pevnosti kůže v obličeji a na těle
 • Úbytek lícních oblastí
 • Posun měkkých tkání směrem dolů
 • Obličej ve formě obráceného trojúhelníku
 • Ochablost tkání na poprsí a v oblasti vnitřní strany paží a stehen
 • Ochablé břicho a hýždě
 • Tzv. „stařecké“ ruce s viditelným naznačením kostí a chrupavek
 • Ochablý krk a dekolt s tenkou kůží

Účinky

 • Biotechnologie, která vypne vaši pokožku
 • Pro povadlé kontury obličeje i stárnoucí pleť
 • Bez omezení po zákroku
 • Obnoví tvorbu kolagenu v pokožce
 • Žádné alergické reakce

Popis zákroku

Biologické výztuže zpevní pokožku

Korekce povadlých kontur obličeje od určitého věku zajímá, jak muže, tak ženy. V poslední době se největší popularitě těší technika biologického zpevnění kůže neboli technika biorevitalizace.

Pomocí kanylové aplikace specifické látky se v pokožce stimuluje vytváření sítě kolagenových vláken, které pracují jako biologická výztuž, která drží a zpevňuje pokožku.

Revoluční technologie Ellanse

Holandská laboratoř Aqtis Medical se rozhodla spojit nádherné výsledky z aplikace polykaprolaktonových nití s šetrnějším postupem aplikací výplní. Tím se v současné době do rukou korektivních dermatologů dostávají tzv. „tekuté nitě“, tj. polykaprolaktonová výplň ELLANSE.

Polykaprolakton je vstřebatelná látka, která se využívá chirurgický šicí materiál. Hydratuje kůži a stimuluje v podkoží tvorbu kolagenových vláken. Mimo jiné díky tomu, že polykaprolakton je syntetický materiál, je riziko alergií sníženo téměř na nulu.

„Všichni jsou zde velmi příjemní a ochotně vše vysvětlí. Péče profesionální, vše vždy vypadá přirozeně. Za mě jednoznačně nejlepší v Brně.“
Tereza B., zdroj: Facebook

Vyhlazující účinky již po první aplikaci

Tekutá biologická výztuž ELLANSE tvoří v pokožce měkkou síť z kolagenových vláken, která přináší viditelné omlazovací účinky a není viditelná ani hmatatelná. Díky nadstandardnímu stimulačnímu působení výplně ELLANSE na podkožní kolagenový a elastinový matrix je dosaženo vyhlazujících účinků se zlepšením struktury kůže již po jedné aplikaci.

Řada výplní ELLANSE je zastoupena čtyřmi preparáty, které se liší délkou trvání estetických účinků od 1 roku do 3,5 let. Přičemž výrobky s delší dobou výdrže ELLANSE L a ELLANSE E se doporučují pro vytváření objemu tkání a zpevnění tělových kontur.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Po zákroku bez omezení

Jako akreditované pracoviště v České republice nabízíme tuto osvědčenou a bezpečnou techniku liftingu „tekutými nitěmi“, která je dokonale šetrná a účinná, což potvrzuje použití přípravků ELLANSE od roku 2006 v Evropě.

Aplikace materiálu se provádí injekčně podle vektorových linií speciální technikou do přesně určené hloubky kůže jehlou nebo kanylou. Komplikace po zákroku jsou nulové, avšak možné jsou modřinky, otoky v místě vpichu, které lze zamaskovat makeupem.

Nejčastější otázky a odpovědi

Pro koho je zákrok vhodný?

Pro pacienty, které ještě nechtějí podstoupit klasický facelift nebo chtějí vyzkoušet jiné metody liftingu.

Je zákrok bezpečný?

Ano, zákrok je bezpečný a zcela miniinvazivní. U nás v Dermaestet ho provádí ti nejlepší odborníci v estetické chirurgii. Navíc se jedná o certifikovanou technologii EU.

Je tato metoda bolestivá?

Není, jedná se o injekční techniku, aplikaci lze přirovnat ke štípnutí.

Jaké jsou doporučení po zákroku?

Po aplikaci se mohou vyskytnout menší modřinky či otoky v místech propíchnutí kůže, které odezní do 5 dnů, dají se však dobře zakrýt make upem a nevyžadují speciální léčbu.

Jaké jsou kontraindikace zákroku?

Kromě standardních akutních infekčních a virových onemocnění, infekcí a oparů v místě aplikace, můžeme vyjmenovat onkologická a systémová onemocnění, u kterých nemůžeme v plné míře předpovídat reakci organismu jako u zdravého jedince. Těhotenství a kojení jsou relativními kontraindikacemi.

Ceník

Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření. Cena ošetření se pohybuje od 9 500 Kč.

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram