Minilift spodních víček

Co vás trápí

    • Přebytečná kůže na spodních víčkách

Vhodné pro partie

Vše o ošetření

  • Doba ošetření 60min
  • Typ anestezie lokální
  • Doba rekonvalescence 1 týden
  • Cena zákroku od 14 900 Kč

Popis zákroku

Minilift spodních víček je miniinvazivní korektivní metoda řezu spodních víček. Jde o zákrok vhodný zejména pro klienty s přebytečnou kůží na spodních víčkách očí, která se „řasí“ při úsměvu nebo jiných projevech mimiky.

Ke vzniku toho problému často dojde například po aplikaci botulotoxinu do vrásek okolo očí. Vrásky se po aplikaci botoxu vypnou a dojde tak ke vzniku přebytečné kůže. Ta uhýbá pod oči, kam botulotoxin aplikovat nelze. Minilift spodní víček tento problém efektivně řeší.
Výhodou miniliftingové metody doktora Bouzouaya je navíc i mírné vypnutí kůže na tvářích.

Ošetření provádíme speciálním chirurgickým přístrojem, který je oproti klasickému skalpelu velmi šetrný. Řez vzniká na buněčné úrovni působením elektromagnetických vln při frekvenci 4 MHz. Díky tomu je zákrok méně bolestivý a vznik jizev je eliminován. Řezy jsou čisté a jemné a hojení rychlé.

Po výkonu zákroku doporučujeme klidový režim, líčení není po dobu jednoho týdne vhodné a stehy není nutné vytahovat, jsou vstřebatelné.

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.