Niťový lifting

Co vás trápí

  • Povadlé kontury obličeje
  • Pokleslé obočí, víčka
  • Obličejové asymetrie (po provedení plastických operací)
  • Ochablá kůže se ztrátou elasticity

Vhodné pro partie

Žena s výrazněnými konturami obličeje

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 30 - 90 min
 • Typ anestezie lokální
 • Doba rekonvalescence 7 - 14 dnů
 • Cena zákroku od 8000 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis zákroku

Pro tvarování kontur obličeje

Nitě s výrazným liftingovým efektem jsou revoluční mininvazivní metodou pro vytvarování kůže v oblasti obličeje, krku i určitých oblastí těla. Pokožka ve tváři s věkem pomalu ochabuje a ztrácí pružnost. Díky nitím konečně existuje způsob, jak stárnutí pozastavit a nad vrásky a povadlým obličejem vyzrát i bez náročného invazivního zákroku.

Na naší klinice používáme nitě ze dvou druhů samovstřebatelných biomateriálů – z kyseliny polymléčné a z polydioxanu. Druh materiálu zvolí náš specialista podle typu pleti a druhu a stupně povadlosti kůže. Materiál nití se tedy do pár měsíců po aplikaci zcela vstřebá.

„Nejlepší plastická chirurgie v Brně, výborný kolektiv, familiérní přístup, výborná paní doktorka-5*“

Dagmar S., zdroj: Facebook

Alternativa ke klasickému faceliftu

Nitě jsou vyrobeny z kyseliny polymléčné, která způsobuje rejuvenační efekt kůže. Kužely a uzlíčky, kterými jsou nitě opatřeny, slouží pro fixaci tohoto materiálu v ošetřované oblasti. Dermatologem jsou nitě aplikovány pod kůži, kde poté pleť napnou a zpevní. Po čase se tento hypoalergenní materiál plně vstřebá, přibližně za 12 měsíců po aplikaci.

Ihned po aplikaci lze vidět pevnější a tvarovanější strukturu pleti. Aplikace nití do kůže obličeje, krku, dekoltu, rukou a paží vede k vytvoření robustnější kolagenové kostry, čímž se efekt omlazení znásobí.

Omlazení trvající 3 až 4 roky

Miniinvazivní zákrok se provádí ambulantně a trvá přibližně 30 až 45 minut. Aplikuje se pouze lokální anestezie, která je v případě aplikace nití dostačující. Do povolených tkání se drobnými vpichy aplikují velmi tenké hypoalergenní nitě, které dokáží výrazně pozvednout kontury obličeje i jiných částí těla až na 4 roky.

Po zákroku je nutné dodržovat klidový režim. V místě zavedených nití může vzniknout drobný otok, modřinky, které vymizí v průběhu 2 týdnů. Pro rychlé hojení bez komplikací doporučujeme vyhnout se po několik týdnů větší fyzické námaze (cvičení, apod.), masážím obličeje, návštěvě sauny či koupaliště.

 • Slouží pro viditelné omlazení pleti
 • Poradí si s asymetriemi obličeje
 • Efekt omlazení trvá až 3 roky
 • Pleť se napne a zpevní ihned po zákroku
 • Šetrná metoda bez rekonvalescence

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Skvělá kombinace s jinými zákroky

Výhodou této metody je cenová dostupnost, nenáročnost zákroku i okamžitý výsledek, který trvá až 3 roky. Jedná se o výborné řešení poklesu tkání obličeje, krku i těla. Zákrok se dá výborně kombinovat s ostatními estetickými zákroky, např. s chemickým peelingem, botulotoxinem či vyhlazením vrásek pomocí výplní.

Každému zákroku u nás v Dermaestet předchází konzultace s naším odborníkem, který vyslechne vaše očekávání, navrhne nejvhodnější postup péče a případné varianty ošetření.

Před a po zákroku

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Zuzana Vykutilová

MUDr. Zuzana Vykutilová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

Miniinvazivní zákrok s sebou přináší spoustu výhod, které naši klienti oceňují. Zejména okamžité omlazení, který trvá až 3 roky. Aplikace nití navíc nevyžaduje žádnou speciální přípravu ani injekční anestézii, stačí pouze povrchová aplikace anestetického krému. Místo vpichu se hojí rychle a beze stop. Výhod je celá řada.

Zákrok se výborně kombinuje s ostatními estetickými zákroky, např. s chemickým peelingem či vyhlazením vrásek pomocí výplní.

Nejčastější otázky a odpovědi

Je to bezpečné?

Ano, zákrok je bezpečný a zcela miniinvazivní. U nás v Dermaestet ho provádí ti nejlepší odborníci v estetické chirurgii. Navíc se jedná o certifikovanou technologii EU.

Jaké jsou doporučení po zákroku?

Po zákroku je nutné dodržovat klidový režim. V místě zavedených nití může vzniknout drobný otok, modřinky, které vymizí v průběhu 2 týdnů. Otoky je možno minimalizovat přikládaním obkladů. Pro rychlé hojení bez komplikací doporučujeme vyhnout se po několik týdnů větší fyzické námaze (cvičení, apod.), masážím obličeje, návštěvě sauny či koupaliště.

Po ošetření kontur dolní čelisti a tváří je nutné použití speciální fixovací masky, která se nosí 48 hodin po zákroku a minimálně 2 – 3 týdny na noc. Tato maska zlepšuje komfort, snižuje otok a chrání ošetřené partie před možným nechtěným mechanickým poškozením.

Lze kombinovat s jinými zákroky?

Zákrok se výborně kombinuje s ostatními estetickými zákroky, např. s chemickým peelingem, botulotoxinem či vyhlazením vrásek pomocí výplní.

Jak dlouho trvá efekt po zákroku?

K nové tvorbě kolagenu dochází po dobu 3 let, liftovací efekt trvá přibližně 4 roky.

Ceník

Konzultace k zákroku je zpoplatněna částkou 500 Kč. Pokud se rozhodnete pro absolvování zákroku a uhradíte zálohu, konzultace je bezplatná. Cena za zákrok se pohybuje od 8 000 Kč.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.

Vážení klienti naší kliniky,

zhoršující se epidemiologická situace i chladnější počasí s sebou přináší zvýšenou nemocnost.
Pokud nemůžete dorazit na objednanou konzultaci, kontrolu nebo zákrok, prosíme, zavolejte na naši recepci (tel. 533 534 580) a zrušte svůj rezervovaný termín. Společně pak najdeme vhodnou náhradu.

Dejme, prosíme, prostor pro ostatní klienty, kteří se dostavit mohou a zkraťme společně tak čekací lhůty před ordinacemi.

Velice děkujeme za pochopení a spolupráci.

Tým kliniky Dermaestet