Plazmaterapie RegenACR

Co vás trápí

    • Špatný růst vlasů
    • Špatná regenerace kloubů

Vhodné pro partie

Vše o ošetření

  • Doba ošetření 30 - 45min
  • Typ anestezie
  • Doba rekonvalescence
  • Cena zákroku od 3 400 Kč

Popis zákroku

Plazmaterapie (neboli Plateletrich Plasma Therapy – PRP) je inovativní metoda aplikace vlastní krevní plazmy ke stimulaci kožních buněk. Plazmaterapie je pro pacienta velice šetrný a bezpečný způsob, který umožnuje proces revitalizace a rejuvenace (omlazení) nejen kůže a podkoží. Metoda je vhodná pro podporu růstu vlasů a regeneraci kloubů.

Jedná se o materiál získaný z krve samotného pacienta. Tím se minimalizuje riziko imunologických reakcí nebo infikování přenosnými chorobami. Vzhledem k užití vlastní plazmy je procedura vhodná i pro alergiky nebo klienty s velmi citlivou pokožkou.

Metoda spočívá v aplikaci vlastní plazmy obohacené trombocity (tj. krevních destiček). Ty jsou významným stimulátorem pro obnovu a růst buněk kůže a podporují aktivitu kmenových buněk v místě aplikace.

Klientovi je odebráno 10 ml žilní krve. Pomocí centrifugy se oddělí plazma, která se následně smíchá se speciálním aktivátorem jednotlivých složek plazmy. Následně je plazma aplikována mikrojehlami do kůže a podkoží

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.