Plazmaterapie RegenACR

Doba ošetření
30 - 45 minut
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
bez rekonvalescence
Cena zákroku
od 5 000 Kč
Související 
Vhodné pro partie
Nohy Nohy
Obličej a oči Obličej a oči
Paže a ruce Paže a ruce
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Špatný růst vlasů
 • Špatná regenerace kloubů
 • Vrásky kolem očí
 • Tmavé kruhy kolem očí
 • Výrazné nosoretní rýhy
 • Nevýrazné kontury obličeje
 • Ztráta pružnosti pokožky šíje, dekoltu nebo jiných partií

Účinky

 • Přírodní omlazení pleti bez chemie
 • Využití pro podporu kloubního preparátu
 • Obnova růstu vlasů
 • Vhodné i pro alergiky a citlivou pokožku
 • Bez rekonvalescence

Popis zákroku

Omlazení pokožky díky vlastní plazmě

Plazmaterapie (neboli Plateletrich Plasma Therapy – PRP) je inovativní metoda aplikace vlastní krevní plazmy ke stimulaci kožních buněk. Plazmaterapie je pro pacienta velice šetrný a bezpečný způsob, který umožnuje proces revitalizace a rejuvenace (omlazení) nejen kůže a podkoží. Metoda je vhodná pro podporu růstu vlasů a regeneraci kloubů.

Jedná se o materiál získaný z krve samotného pacienta. Tím se minimalizuje riziko imunologických reakcí nebo infikování přenosnými chorobami. Vzhledem k užití vlastní plazmy je procedura vhodná i pro alergiky nebo klienty s velmi citlivou pokožkou.

Vhodné pro alergiky i citlivou pokožku

Metoda spočívá v aplikaci vlastní plazmy obohacené trombocity (tj. krevních destiček). Ty jsou významným stimulátorem pro obnovu a růst buněk kůže a podporují aktivitu kmenových buněk v místě aplikace.

Klientovi je odebráno 10 ml žilní krve. Pomocí centrifugy se oddělí plazma, která se následně smíchá se speciálním gelovým aktivátorem jednotlivých složek plazmy. Následně je plazma aplikována mikrojehlami do kůže a podkoží, kde se touto látkou zaplní vrásky i hlubší kožní rýhy.

„Vybrala jsem si tuto kliniku na doporučení od mé kamarádky. Podstoupila jsem zákrok SlimLipo a musím uznat, že zákrok je opravdu bezbolestný a efekt byl po ošetření ihned viditelný a stále trvá. Jsem opravdu mile překvapena!“
Zuzana Š., spokojená klientka

Nenáročné ošetření bez rekonvalescence

Celá procedura trvá přibližně 45 minut. Doporučujeme proceduru 3x opakovat s intervalem 4 až 6 týdnů pro intenzivnější výsledky. Po ošetření se mohou v místě vpichů objevit drobné modřinky a místy začervenání, které brzy vymizí. Případně můžete zamaskovat makeupem. Rekonvalescence není nutná, po ošetření ocházíte domů.

Po plazmaterapii se doporučujeme vyhnout slunečnímu záření.

Přírodní metoda bez chemie

Plazmaterapie je unikátní metoda rejuvenace bez chemických přípravků. Po ošetření navíc dochází k dalšímu příjemnému efektu, a to k obnovení tvorby kolagenu, která účinky ošetření plazmou znásobí. Z výsledků aplikace se můžete těšit po 2 týdnech, efekt po ošetření trvá přibližně 8 měsíců.

Doposud nebyla žádná z metod plazmaterapie účinná jako tato, unikátní metoda RegenARC funguje jako podpora růstu vlasů, regeneruje klouby a v případě aplikace na obličej přináší spoustu skvělých benefitů. Vyhlazuje, zpěvňuje a rozjasňuje díky intenzivní hydrataci a tvorbě nových kapilár.

220
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Nejčastější otázky a odpovědi

Čím se liší výplňové materiály od plazmy?

Krev se separačním gelem Regen ACR může být použita jako výplň, doba působení je ale 2x kratší než u kys. hyaluronové. V žádném případě neslouží jako náhrada. Nedodává objem, ale díky aktivaci kolagenu dochází k celkové regeneraci pokožky a liftingovému efektu pomocí vlastních buněk.

Jsou nějaké doporučení po zákroku?

V případě ošetření pleti doporučujeme následující týden vyhnout se slunečnímu záření a používat pleťový krém s retinolem. Během ošetření je látka aplikována drobnými vpichy do pokožky, poté mohou vzniknout drobné modřinky, které za pár dní vymizí.

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram