Plazmaterapie RegenACR

Co vás trápí

  • Špatný růst vlasů
  • Špatná regenerace kloubů
  • Vrásky kolem očí
  • Tmavé kruhy kolem očí
  • Výrazné nosoretní rýhy
  • Nevýrazné kontury obličeje
  • Ztráta pružnosti pokožky šíje, dekoltu nebo jiných partií

Vhodné pro partie

Jásající žena s ručníkem na hlavě

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 30 - 45min
 • Typ anestezie bez anestezie
 • Doba rekonvalescence žádná
 • Cena zákroku od 5000 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis zákroku

Omlazení pokožky díky vlastní plazmě

Plazmaterapie (neboli Plateletrich Plasma Therapy – PRP) je inovativní metoda aplikace vlastní krevní plazmy ke stimulaci kožních buněk. Plazmaterapie je pro pacienta velice šetrný a bezpečný způsob, který umožnuje proces revitalizace a rejuvenace (omlazení) nejen kůže a podkoží. Metoda je vhodná pro podporu růstu vlasů a regeneraci kloubů.

Jedná se o materiál získaný z krve samotného pacienta. Tím se minimalizuje riziko imunologických reakcí nebo infikování přenosnými chorobami. Vzhledem k užití vlastní plazmy je procedura vhodná i pro alergiky nebo klienty s velmi citlivou pokožkou.

„Vybrala jsem si tuto kliniku na doporučení od mé kamarádky. Podstoupila jsem zákrok SlimLipo a musím uznat, že zákrok je opravdu bezbolestný a efekt byl po ošetření ihned viditelný a stále trvá. Jsem opravdu mile překvapena!“

Zuzana Š., spokojená klientka

Vhodné pro alergiky i citlivou pokožku

Metoda spočívá v aplikaci vlastní plazmy obohacené trombocity (tj. krevních destiček). Ty jsou významným stimulátorem pro obnovu a růst buněk kůže a podporují aktivitu kmenových buněk v místě aplikace.

Klientovi je odebráno 10 ml žilní krve. Pomocí centrifugy se oddělí plazma, která se následně smíchá se speciálním gelovým aktivátorem jednotlivých složek plazmy. Následně je plazma aplikována mikrojehlami do kůže a podkoží, kde se touto látkou zaplní vrásky i hlubší kožní rýhy.

Nenáročné ošetření bez rekonvalescence

Celá procedura trvá přibližně 45 minut. Doporučujeme proceduru 3x opakovat s intervalem 4 až 6 týdnů pro intenzivnější výsledky. Po ošetření se mohou v místě vpichů objevit drobné modřinky a místy začervenání, které brzy vymizí. Případně můžete zamaskovat makeupem. Rekonvalescence není nutná, po ošetření ocházíte domů.

Po plazmaterapii se doporučujeme vyhnout slunečnímu záření.

 • Přírodní omlazení pleti bez chemie
 • Využití pro podporu kloubního preparátu
 • Obnova růstu vlasů
 • Vhodné i pro alergiky a citlivou pokožku
 • Bez rekonvalescence

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Přírodní metoda bez chemie

Plazmaterapie je unikátní metoda rejuvenace bez chemických přípravků. Po ošetření navíc dochází k dalšímu příjemnému efektu, a to k obnovení tvorby kolagenu, která účinky ošetření plazmou znásobí. Z výsledků aplikace se můžete těšit po 2 týdnech, efekt po ošetření trvá přibližně 8 měsíců.

Doposud nebyla žádná z metod plazmaterapie účinná jako tato, unikátní metoda RegenARC funguje jako podpora růstu vlasů, regeneruje klouby a v případě aplikace na obličej přináší spoustu skvělých benefitů. Vyhlazuje, zpěvňuje a rozjasňuje díky intenzivní hydrataci a tvorbě nových kapilár.

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Zuzana Vykutilová

MUDr. Zuzana Vykutilová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

V Dermaestet si tato metoda získala už mnoho našich klientů. Ošetření je bez rizika, protože se ošetřuje látkou tělu vlastní, tudíž je tato metoda vhodná i pro alergiky a ty, kteří mají citlivou pokožku. Plazmaterapii často využíváme pro podporu růstu vlasů i pro regenrací kloubů a šlach.

V případě aplikace na obličej je pak pleť nádherně vypnutá a projasněná, akorát na výsledky si budete muset pár dní až týdnů počkat. Ošetření lze kombinovat např. s aplikací vyplňových materiálů u hlubších vrásek.

Nejčastější otázky a odpovědi

Čím se liší výplňové materiály od plazmy?

Krev se separačním gelem Regen ACR může být použita jako výplň, doba působení je ale 2x kratší než u kys. hyaluronové. V žádném případě neslouží jako náhrada. Nedodává objem, ale díky aktivaci kolagenu dochází k celkové regeneraci pokožky a liftingovému efektu pomocí vlastních buněk.

Jsou nějaké doporučení po zákroku?

V případě ošetření pleti doporučujeme následující týden vyhnout se slunečnímu záření a používat pleťový krém s retinolem. Během ošetření je látka aplikována drobnými vpichy do pokožky, poté mohou vzniknout drobné modřinky, které za pár dní vymizí.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.