Léčba inkontinence laserem

Co vás trápí

  • Stresová inkontinence (např. při kýchnutí, smíchu nebo sportu)
  • Lehký únik moči po porodu
  • Časté záněty pochvy nebo močových cest
  • Potíže se suchostí při milování
  • Prožitky z milování nejsou tak intenzivní

Vhodné pro partie

Kytička na intimích místech

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 3 x 30min
 • Typ anestezie žádná
 • Doba rekonvalescence bez rekonvalescence
 • Cena zákroku od 5 000 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis zákroku

Řešení pomocí laserové technologie

K bezbolestnému ošetření inkontinence je využíván CO2 laser patřící mezi nejpoužívanější v gynekologické medicíně. Díky této průlomové laserové technologii zákrok probíhá bez nutnosti narkózy

Kromě vymizení obav spojených s lehkou až střední inkontinencí, pocítíte výrazné zlepšení v oblasti milování a snížení počtu intimních zánětů.

„Po druhém dítěti mne začala trápit inkontinence. Náhodou jsem se dozvěděla o CO2 LASERU a když jsem toto ošetření podstoupila, pocítili jsme já i můj partner výrazný rozdíl v sexuální oblasti. Sex je častější a lepší než kdykoliv dříve. Současně vymizely i mé potíže s lehkým únikem moči.“

Pacientka

Pomoc od inkontinence i zánětů

Po ošetření CO2 laserem získáte pevnou a pružnou poševní sliznici. Dojde ke zpevnění pochvy i pánevního dna, díky tomu dosáhnete intenzivních milostných prožitků, zvýší se sekreční činnost pochvy a zbavíte se nechtěného úniku moči.

Zesílením imunitního systému v pochvě také dochází k eliminování kvasinkových mikroorganismů, vaginálních infekcí a chronických zánětů.

Bezbolestné a rychlé ošetření

Principem CO2 laseru je stimulování tvorby kolagenových vláken uvnitř pochvy. Stimulací dochází k obnovení pevnosti poševní oblasti, upravení mikroflóry, posílení lubrikační činnosti, regenerace i imunity. Ambulantní zákrok trvá přibližně 30 minut bez nutnosti podání anestezie.

Do vnitřní části pochvy je zavedena speciální úzká hlavice CO2 laseru. Laserový paprsek stimuluje a napomáhá tvorbě nových kolagenových vláken, které napomáhají ke stažení a zpevnění poševní oblasti. Po zákroku odchází pacientka bez potíží domů.

 • S dlouhodobým pozitivním účinkem
 • Poradí si se stresovou inkontinencí
 • Eliminace vaginálních infekcí
 • Bezbolestné a rychlé ošetření
 • Vhodné po porodu pro zúžení pochvy

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Vysoká spokojenost po zákroku

Díky ztrátě obavy z nechtěného úniku moči se nejen budete cítit lépe, ale také budete intenzivněji prožívat pohlavní styk s partnerem. Zbavíte se suchosti intimních míst a zlepší se vaše imunita vůči opakovaným infekcím pochvy nebo zánětům močových cest. Získáte jistotu, že už nebudete muset spěchat na toaletu z důvodu obavy z úniku moči.

Získáte zpět ztracenou sebedůvěru a dlouhodobě zlepšíte svůj osobní a partnerský život.

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Michaela Potěšilová

MUDr. Michaela Potěšilová

Uznávaná lékařka se specializací na gynekologii a porodnictví

Ženy, které se rozhodly omladit své intimní partie pomocí CO2 laseru, pociťují výrazné zlepšení v oblasti milování, lehkého úniku moči a snížení počtu zánětů.

 

Nejčastější otázky a odpovědi

Je zákrok bolestivý?

Do vnitřní části pochvy zavádíme speciální úzkou hlavici CO2 laseru určeného pro gynekologické ošetření. Laserový paprsek nastartuje tvorbu nových kolagenových vláken, které pomáhají ke stažení a zpevnění poševní oblasti. Díky této technologii je ošetření bezbolestné a bezpečné. Většina našich klientek ošetření necítí – pouze při vstupu do pochvy může být ošetření méně diskomfortní.

Pro koho je zákrok vhodný?

Pro ženy, které se potýkají s ochabnutím pánevního svalstva a snížení pružnosti poševních stěn a s tím spojené zdravotní problémy známé jako stresová inkontinence, nedostatečné zvlhčení pochvy či oslabená imunita imunitních partií. Tyto zdravotní potíže často vznikají po porodu, v období menopauzy (přechodu), nebo vlivem stárnutí, kdy dochází ke ztrátě elasticity, zvýšené citlivosti v poševní oblasti, dále pak ke svědění, kvasinkovým infekcím, zánětům, pálení apod.

Kdy je efekt po zákroku znatelný?

Po zákroku dochází k hojení, proto je potřeba vyhnout se sexuálnímu styku alespoň po dobu 7 dní. Poté dochází ke vzniku nového kolagenu, který poševní oblast zpevní. Tento proces trvá přibližně 3 měsíce. Efekt tedy nepříchází ihned po zákroku, ale postupně v řádech týdnů až měsíců.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Ceník

Cena je daná počtem ošetření nutných k dosažení požadovaného stavu. Závisí na pokročilosti atrofických změn v pochvě, v pokročilých stádiích jsou potřeba až tři ošetření. Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření.

 • 1. ošetření10 000 Kč
 • 2. ošetření5 000 Kč
 • 3. ošetření a dalšíZDARMA

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.

Vážení klienti naší kliniky,

zhoršující se epidemiologická situace i chladnější počasí s sebou přináší zvýšenou nemocnost.
Pokud nemůžete dorazit na objednanou konzultaci, kontrolu nebo zákrok, prosíme, zavolejte na naši recepci (tel. 533 534 580) a zrušte svůj rezervovaný termín. Společně pak najdeme vhodnou náhradu.

Dejme, prosíme, prostor pro ostatní klienty, kteří se dostavit mohou a zkraťme společně tak čekací lhůty před ordinacemi.

Velice děkujeme za pochopení a spolupráci.

Tým kliniky Dermaestet