Prime-lifting (mezonitě)

Co vás trápí

  • Drobné vrásky kolem rtů

  • Pokleslé obočí

  • Vrásky mezi obočím

  • „Vraní nohy“ kolem očí

  • Nazolabiální záhyby a vrásky

  • Nerovný povrch kůže včetně stavu po liposukci a jizev po akné

  • Asymetrie po provedení plastických operací

  • Ochablá kůže se ztrátou elasticity

  • Povislá kůže na břiše

Vhodné pro partie

Krásná žena očekávající zákrok od plastika

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 60 minut
 • Typ anestezie lokální
 • Doba rekonvalescence bez rekonvalescence
 • Cena zákroku od 6 000 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis zákroku

Revoluční technologie omlazení

Je přirozené, že pokožka ve tváři s věkem ochabuje a ztrácí pružnost. Existuje ale způsob, jak stárnutí pozastavit a nad vrásky vyzrát. Prime-lifting neboli aplikace mezonití je novou revoluční technologii minimálně invazivního liftingu.

Aplikace nití do kůže obličeje, krku, dekoltu, rukou a paží vede k vytvoření robustnější kolagenové kostry, která pokožku viditelně omladí.

„Nejlepší plastická chirurgie v Brně, výborný kolektiv, familiérní přístup, výborná paní doktorka-5*“

Dagmar S., zdroj: Facebook

S dlouhotrvajícím efektem až 2 roky

Mezonitě jsou vyrobeny ze sterilního polydioxanonu, který se běžně využívá v chirurgii. Jednotlivá vlákna jsou dlouhá 25 až 50 mm. Dermatologem jsou aplikovány pod kůži, kde poté pleť napnou a zpevní. Po čase se tento hypoalergenní materiál plně vstřebá, přibližně za 7 měsíců po aplikaci.

Ihned po aplikaci lze vidět pevnější a tvarovanější strukturu pleti. Mezonitě navíc vyvolávájí v pokožce tvorbu kolagenu, čímž efekt omlazení ještě více podpoří.

Mladší ihned po zákroku

Mininvazivní zákrok se provádí ambulantně, aplikuje se pouze lokální anestezie, která je v případě aplikace mezonití dostačující. Žádné další speciální přípravy nejsou potřeba. Místo vpichu se poté hojí velice rychle a beze stop.

Po zákroku dodržujte jeden nebo dva dny klidový režim. Dále doporučujeme 2–3 dny nosit speciální fixační obličejovou masku, a to po celý den. Následující 1–2 týdny si ji vezměte jen na noc.

 • Slouží pro viditelné omlazení pleti
 • Poradí si s asymetriemi obličeje i úzkými rty
 • Efekt omlazení trvá až 2 roky
 • Pleť se napne a zpevní ihned po zákroku
 • Šetrná metoda bez rekonvalescence

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Skvělá kombinace s jinými zákroky

Metoda je cenově dostupná a navíc s dlouhotrvajícím výsledkem až 2 roky. Jedná se o výbornou prevenci poklesu tkání obličeje, krku i těla. Zákrok se dá výborně kombinovat s ostatními estetickými zákroky, např. s chemickým peelingem či vyhlazením vrásek pomocí výplní.

Každému zákroku u nás v Dermaestet předchází konzultace s naším odborníkem, který doporučí vhodné ošetření pro vaši pleť.

Před a po zákroku

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Zuzana Vykutilová

MUDr. Zuzana Vykutilová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

Miniinvazivní zákrok s sebou přináší spoustu výhod, které naši klienti oceňují. Zejména okamžité omlazení, který trvá až 2 roky. Aplikace nití navíc nevyžaduje žádnou speciální přípravu ani injekční anestézii, stačí pouze povrchová aplikace anestetického krému. Místo vpichu se hojí rychle a beze stop. Výhod je celá řada.

Zákrok se výborně kombinuje s ostatními estetickými zákroky, např. s chemickým peelingem či vyhlazením vrásek pomocí výplní.

Nejčastější otázky a odpovědi

Co jsou mezonitě?

Jedná se o nitě ze sterilního polydioxanonu, který se běžně využívá v chirurgii. Jednotlivá vlákna jsou dlouhá 25 až 50 mm. Dermatologem jsou aplikovány pod kůži, kde poté pleť napnou a zpevní. Po čase se tento materiál plně vstřebá.

Je to bezpečné?

Ano, zákrok je bezpečný a zcela miniinvazivní. U nás v Dermaestet ho provádí ti nejlepší odborníci v estetické chirurgii. Navíc se jedná o certifikovanou technologii EU.

Pro koho je zákrok vhodný?

Tento zákrok se nejlépe se hodí pro věkovou kategorii 35 – 55 let.

Je zákrok bolestivý?

Není. Pro bezbolestné ošetření používáme povrchovou anestezii, která je v případě aplikace mezonití dostačující.

Jaké jsou doporučení po zákroku?

Po zákroku dodržujte jeden nebo dva dny klidový režim. Dále doporučujeme 2–3 dny nosit speciální fixační obličejovou masku, a to po celý den. Následující 1–2 týdny si ji vezměte jen na noc.

Lze kombinovat s jinými zákroky?

Zákrok se výborně kombinuje s ostatními estetickými zákroky, např. s chemickým peelingem či vyhlazením vrásek pomocí výplní.

Ceník

Konzultace k zákroku je zpoplatněna částkou 500 Kč. Pokud se rozhodnete pro absolvování zákroku a uhradíte zálohu, konzultace je bezplatná. Cena zákroku se pohybuje od 6 000 Kč.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.