Silhouette Soft

Co vás trápí

  • Povadlé kontury obličeje
  • Pokleslé obočí, víčka
  • Obličejové asymetrie (po provedení plastických operací)
  • Ochablá kůže se ztrátou elasticity

Vhodné pro partie

Žena s výrazněnými konturami obličeje

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 30 min
 • Typ anestezie lokální
 • Doba rekonvalescence 7 - 14 dnů
 • Cena zákroku od 1000 Kč

Popis zákroku

Pro tvarování kontur obličeje

Nitě Silhoutte Soft s výrazným liftingovým efektem jsou revoluční mininvazivní metodou pro vytvarování kůže v oblasti obličeje, krku i určitých oblastí těla. Nitě jsou vyrobeny ze samovstřebatelného biomateriálu, který se pár měsíců po aplikace zcela vstřebá.

Je přirozené, že pokožka ve tváři s věkem ochabuje a ztrácí pružnost. Díky nitím Silhoutte Soft konečně existuje způsob, jak stárnutí pozastavit a nad vrásky a povadlým obličejem vyzrát i bez náročného invazivního zákroku.

„Nejlepší plastická chirurgie v Brně, výborný kolektiv, familiérní přístup, výborná paní doktorka-5*“

Dagmar S., zdroj: Facebook

Alternativa ke klasickému faceliftu

Nitě jsou vyrobeny z kyseliny polymléčné, která způsobuje rejuvenační efekt kůže. Kužely a uzlíčky, kterými jsou nitě opatřeny, slouží pro fixaci tohoto materiálu v ošetřované oblasti. Dermatologem jsou nitě Silhoutte Soft aplikovány pod kůži, kde poté pleť napnou a zpevní. Po čase se tento hypoalergenní materiál plně vstřebá, přibližně za 12 měsíců po aplikaci.

Ihned po aplikaci lze vidět pevnější a tvarovanější strukturu pleti. Aplikace nití do kůže obličeje, krku, dekoltu, rukou a paží vede k vytvoření robustnější kolagenové kostry, čímž se efekt omlazení znásobí.

Omlazení trvající 3 až 4 roky

Miniinvazivní zákrok se provádí ambulantně a trvá přibližně 30 až 45 minut. Aplikuje se pouze lokální anestezie, která je v případě aplikace nití dostačující. Do povolených tkání se drobnými vpichy aplikují velmi tenké hypoalergenní nitě, které dokáží výrazně pozvednout kontury obličeje i jiných částí těla až na 4 roky.

Po zákroku je nutné dodržovat klidový režim. V místě zavedených nití může vzniknout drobný otok, modřinky, které vymizí v průběhu 2 týdnů. Pro rychle hojení bez komplikací doporučujeme vyhnout se fyzické námaze (cvičení, apod.), masážím obličeje, návštěvě sauny či koupaliště.

 • Slouží pro viditelné omlazení pleti
 • Poradí si s asymetriemi obličeje
 • Efekt omlazení trvá až 3 roky
 • Pleť se napne a zpevní ihned po zákroku
 • Šetrná metoda bez rekonvalescence

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Skvělá kombinace s jinými zákroky

Výhodou této metody je cenová dostupnost, nenáročnost zákroku i okamžitý výsledek, který trvá až 3 roky. Jedná se o výborné řešení poklesu tkání obličeje, krku i těla. Zákrok se dá výborně kombinovat s ostatními estetickými zákroky, např. s chemickým peelingem, botoxem či vyhlazením vrásek pomocí výplní.

Každému zákroku u nás v Dermaestet předchází konzultace s naším odborníkem, který vyslechne vaše očekávání, navrhne nejvhodnější postup péče a případné varianty ošetření.

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Zuzana Vykutilová

MUDr. Zuzana Vykutilová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

Miniinvazivní zákrok s sebou přináší spoustu výhod, které naši klienti oceňují. Zejména okamžité omlazení, který trvá až 3 roky. Aplikace nití navíc nevyžaduje žádnou speciální přípravu ani injekční anestézii, stačí pouze povrchová aplikace anestetického krému. Místo vpichu se hojí rychle a beze stop. Výhod je celá řada.

Zákrok se výborně kombinuje s ostatními estetickými zákroky, např. s chemickým peelingem či vyhlazením vrásek pomocí výplní.

Nejčastější otázky a odpovědi

Co jsou nitě Silhoutte Soft?

Jedná se o nitě ze samovstřebatelného materiálu, který se běžně využívá v chirurgii. Dermatologem jsou aplikovány pod kůži, kde poté pleť napnou a zpevní. Po čase jsou obaleny kolagenovými vlákny, které podpoří a ustálí efekt omlazení.

Je to bezpečné?

Ano, zákrok je bezpečný a zcela miniinvazivní. U nás v Dermaestet ho provádí ti nejlepší odborníci v estetické chirurgii. Navíc se jedná o certifikovanou technologii EU.

Pro koho je zákrok vhodný?

Ideální věk pro absolvování této metody je 35 – 55 let. lndikací k tomuto zákroku jsou primárně povislé tváře, nosoretní rýhy, povislá obočí a ústní koutky.

Je zákrok bolestivý?

Není. Pro bezbolestné ošetření používáme povrchovou anestezii, která je v případě aplikace dostačující.

Jaké jsou doporučení po zákroku?

Po zákroku dodržujte klidový režim. V místě zavedených nití může vzniknout drobný otok, modřinky, které vymizí v průběhu 2 týdnů. Otoky je možno minimalizovat přikládaním obkladů. Pro rychle hojení bez komplikací doporučujeme vyhnout se fyzické námaze (cvičení, apod.), masážím obličeje, návštěvě sauny či koupaliště.

Lze kombinovat s jinými zákroky?

Zákrok se výborně kombinuje s ostatními estetickými zákroky, např. s chemickým peelingem, botoxem či vyhlazením vrásek pomocí výplní.

Jak dlouho trvá efekt po zákroku?

K nové tvorbě kolagenu dochází po dobu 3 let, liftovací efekt trvá přibližně 4 roky.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.