Omlazení přístrojem Tixel

Co vás trápí

  • Aktivní akné
  • Jizvy po akné
  • Vrásky
  • Změněná pigmentace na kůži

Vhodné pro partie

Mladá a krásná žena s hezkými konturami obličeje

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 30 - 60 minut
 • Typ anestezie možnost nanést anestetický krém
 • Doba rekonvalescence 1 týden
 • Cena zákroku 3 300 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis ošetření

Všestranný pomocník pro všechny typy pleti

Tixel je zcela nové ošetření povrchu pokožky, které je založeno na termo-mechanické ablaci (TMA), která zpevňuje pokožku, zlepšuje její vzhled a pomáhá k lepšímu vstřebání výživných přípravků do pokožky.Používá se také k léčbě různých kožních onemocnění jako je akné, nebo vyhlazení vrásek v obličeji a také zlepšuje stařecké skvrny a různé jiné pigmentace. Dá se použít i pro vylepšení linie rtů nebo odstranění jemných vrásek na krku.

Jak ošetření probíhá?

Ošetření Tixelem trvá 30 až 60 minut, v závislosti na ošetřované partii. Před samotným ošetřením se na obličej může nanést anestetický krém, kterým se minimalizuje jakékoli nepohodlí. Během zákroku se přístroj Tixel přikládá na ošetřovanou oblast pokožky. Skládá se z 81 pyramidových špiček, které jsou vyrobeny z titanu a jsou tedy biologicky kompatibilní a sterilní. Hrot je zahřátý na 400 stupňů Celsia. Během zákroku je teplota hrotu lékařem neustále kontrolována a měněna v závislosti na léčebné proceduře.

 • Podpora při léčbě akné
 • Vyhlazení vrásek
 • Zlepšení tónu a textury pleti
 • U menšího převisu kůže umí nahradit blefaroplastiku
 • Odstranění pigmentových skvrn
 • Bezpečné ošetření
 • Téměř bez rekonvalescence

Na ošetření se budete těšit

Tixel funguje podobně, jako chemický peeling, protože ničí poškozené buňky a stimuluje růst nových, také nastartuje tvorbu nového kolagenu. Je považovaný za bezkonkurenční u korekce očních víček, která je po třech opakováních srovnatelná s invazivní blefaroplastikou. Pracuje téměř neslyšně, bez hlučných kompresorů nebo chlazení a bez nutnosti odsávání kouře, takže se ošetření stává ještě příjemnějším. Pracuje se zde s energií tepla, ošetření je zcela bezpečné. Pacient tedy může během ošetření udržovat oční kontakt se svým lékařem, což přispívá k ještě komfortnějšímu průběhu.

Rekonvalescence a následná péče

V době rekonvalescence je nutné používat kvalitní opalovací krém, aby se zabránilo dalšímu poškození pokožky, zejména vzniku pigmentací. S produkty následné péče vám poradí náš školený personál a budete si je moci zakoupit přímo na naší klinice. Make-up doporučujeme používat na minerální bázi a nanést ho lze po 24 hodinách po zákroku. Výsledky jsou viditelné po 21 dnech od 1. ošetření, pro dosažení optimálních výsledků pak doporučujeme 3 – 5 opakování, v závislosti na individuálním problému a doporučeném postupu léčby. Výsledný efekt pak může trvat až 2 roky.

Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak často mohu ošetření podstupovat?

V závislosti na ošetřované partii pro dokonalý výsledek doporučujeme 3 – 5 zákroků v rozmezí 1 měsíce.

Jak přístroj Tixel vlastně funguje?

Tixel funguje podobně, jako chemický peeling, protože ničí poškozené buňky a stimuluje růst nových, také nastartuje tvorbu nového kolagenu.

Je ošetření bolestivé?

Před samotným ošetřením se na obličej na přání klienta může nanést anestetický krém, kterým se minimalizuje jakékoli nepohodlí.

Jaká je u tohoto ošetření rekonvalescence?

Rekonvalescence je zde minimální, prakticky se sestává ze zvýšené péče o ošetřenou partii. Nejdůležitější je nutnost důsledného používání kvalitního opalovacího krému, aby se zabránilo dalšímu poškození pokožky slunečním zářením, zejména pigmentovým skvrnám.

Ceník

Konzultace 500 Kč. Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření – je však nutné mít dopředu zarezervovaný i termín ošetření, který navazuje na konzultaci. Cena za ošetření je 3 300 Kč za 1 ošetření.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.

Vážení klienti naší kliniky,

zhoršující se epidemiologická situace i chladnější počasí s sebou přináší zvýšenou nemocnost.
Pokud nemůžete dorazit na objednanou konzultaci, kontrolu nebo zákrok, prosíme, zavolejte na naši recepci (tel. 533 534 580) a zrušte svůj rezervovaný termín. Společně pak najdeme vhodnou náhradu.

Dejme, prosíme, prostor pro ostatní klienty, kteří se dostavit mohou a zkraťme společně tak čekací lhůty před ordinacemi.

Velice děkujeme za pochopení a spolupráci.

Tým kliniky Dermaestet