Vyhlazení vrásek horního rtu - tekuté nitě

Doba ošetření
1 hodina
Typ anestezie
anesteziologický krém
Rekonvalescence
3 - 5 dní
Cena zákroku
Související 
Vhodné pro partie
Břicho Břicho
Hýždě Hýždě
Krk a dekolt Krk a dekolt
Obličej a oči Obličej a oči
Paže a ruce Paže a ruce
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • povadlé kontury obličeje
 • ztráta elasticity a pevnosti kůže v obličeji a na rukách
 • úbytek lícních oblastí
 • posun měkkých tkání směrem dolů
 • obličej ve formě obráceného trojúhelníku
 • ochablost tkání na poprsí a v oblasti vnitřní strany paží a stehen
 • ochablé břicho a hýždě
 • ochablý krk a dekolt s tenkou kůží
 • tzv. "stařecké" ruce s viditelným naznačením kostí a chrupavek

Účinky

 • dokonalé vypnutí pokožky
 • viditelně mladší pleť
 • nastartuje tvorbu nového kolagenu v pokožce
 • bez alergických reakcí a omezení po zákroku

Popis ošetření

Dokonalé zpevnění biologickými výztužemi

Korekce povadlých kontur obličeje od určitého věku začne zajímat jak ženy, tak muže. V poslední době se největší popularitě těší technika biologického zpevnění kůže neboli technika biorevitalizace.

Aplikací "tekutých nití ELLANSE" dosáhneme zpevnění kontur obličeje a těla, nadzvednutí obočí, vyhlazení čela, tváří, koutků úst, a to vše za podmínky zachování přirozeného objemu vašich tkání a nezměněné mimiky.

Revoluční technologie ELLANSE

Tekuté nitě Ellanse je označení pro injekční implantaci malého množství tekutého materiálu Ellanse, který se skládá z rozmělněných kuliček kopolymeru kaprolaktamu a karboxymetylcelulózového gelového nosiče, dle vektorových liftingových linií za účelem zpevnění ochablého obličeje nebo těla.

Zákrok je vhodný pro každého v každém věku, nevyvolává žádné alergické reakce, nepotřebuje předoperační vyšetření, celkovou anestezii ani řezy a stehy, funguje u každého typu kůže a dobu trvání výsledků zákroku je možné stanovit dle výdrže materiálu od 1 roku do 4 let.

Vyhlazení viditelné již po první aplikaci

Výsledky po aplikaci jsou vidět hned, avšak skutečně hodnotit je můžete až po uplynutí 1,5 měsíce, kdy se materiál tzv. vžije do kůže, absorbuje se karboxymetylcelulózový nosič a proběhne tvorba nového krátkodobého kolagenu I. typu. Aplikaci „tekutých nití Ellanse“ je možné opakovat dle Vašeho přání a postupu určeného lékařem. Lékař a klient si mohou vybrat délku trvání výsledků od 1 roku do 4 let v obličeji a na těle a od 1 roku do 2 let na rukou.

Jak ošetření probíhá

Po zákroku bez omezení. Aplikace nevyžaduje žádné předoperační ani alergologické přípravy. Materiál je syntetický, plně odpovídá složení chirurgických nití pro dermatologickou chirurgii a lifting tkání Aptos, na který nebyly zaznamenány žádné alergické reakce od okamžiku jejich vynálezu v 50. letech minulého století. Na zákrok se můžete dostavit kdykoliv. Podstoupení zákroku nemá žádná omezení, kromě standardních infekčních a virových onemocnění v akutním stadiu.

Aplikace materiálu se provádí injekčně podle vektorových linií speciální technikou do přesně určené hloubky kůže jehlou nebo kanylou.

Otázky a odpovědi

Pro koho je zákrok vhodný?

Zákrok u0022tekuté nitě ELLANSEu0022 je vhodný pro každého v každém věku. Nevyvolává žádné alergické reakce, nepotřebuje předoperační vyšetření a funguje u každého typu kůže.

Je zákrok bezpečný?

Zákrok je zcela bezpečný. U nás na klinice Dermaestet ho provádí ti nejlepší odborníci v estetické chirurgii. Tato technologie je certifikovaná v EU.

Je lifting tekutými nitěmi bolestivý?

Není, jedná se totiž o miniinvazivní techniku, injekční aplikace je prováděna po nanesení anestetického krému.

Jaká jsou doporučení po zákroku?

Po aplikaci se mohou vyskytnout menší modřinky či otoky v místech aplikace, které odezní do 5 dnů, dají se však dobře zakrýt make upem a nevyžadují. Další speciální péče zde není.

Jak dlouhý je efekt tohoto zákroku?

Dobu trvání výsledků je možné stanovit dle výdrže použitého materiálu - od 1 roku do 4 let v obličeji a na těle a od 1 roku do 2 let na rukou.

Ceník

1 ošetření zdarma
Konzultace 500

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram