MASKNE DAY

V sobotu 12. prosince od 8:00 do 16:30 vám pomůžeme

jak se starat o pleť, která se pod rouškou zhoršuje.

POPRVÉ V BRNĚ I ČR

Povinné roušky ženám i mužům působí problémy s pletí. Teplé a vlhké prostředí je rájem pro nežádoucí mikroorganismy, které způsobují zarudnutí, svědění či případné zhoršení stávající kožní choroby (akné, rosacei, atopického ekzému atd.)

Na tyto a jiné estetické problémy vám odpovíme v sobotu 12.12.2020 na prvním MASKNE *(mask acne) Day v ČR.

Těšit se můžete na cenové zvýhodnění mezoterapie, MASKNE (chemického) peelingu či ošetření přístrojem Plexr. Pro všechny objednané budeme mít navíc připravený dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na laserovou epilaci.

Co vás čeká?

  • Pro vaše MASKNÉ doporučíme vhodné estetické ošetření
  • Ošetření můžete absolvovat ihned na naší klinice
  • V tento den platí speciální ceny – 1000 kč rouškovné na MASKNÉ ošetření

Jsme špičkoví
odborníci na dermatologii

Pečovat o vás bude tým zkušených dermatologů v čele s uznávanou MUDr. Zuzanou Vykutilovou. Dermatologie je jeden z nejrychleji se rozvíjejících oborů v současné medicíně. Naši lékaři drží krok s nejmodernějšími poznatky díky účasti a přednášení na předních dermatologický kongresech. Víme také, že léčba kožních onemocněních není pouze o znalostech, ale i schopnosti být empatický. Proto jsme velmi rádi, že máme v týmu skvělé kolegy, kteří se dokáží vcítit do pocitů našich klientek a klientů.

Příjemné prostředí

U nás se budete cítit skvěle. Vytvořili jsme pro vás příjemné prostředí vybízející k relaxaci, uvolnění a načerpání pozitivní energie. Podívejte se, jak to u nás vypadá.

Dermaestet magazín

O všem, co vás zajímá a trápí

Atopická dermatitida — proč vzniká a jak léčit její projevy?

Atopická dermatitida — proč vzniká a jak léčit její projevy?

Atopická dermatitida neboli atopický ekzém je dlouhotrvající, neinfekční a geneticky podmíněné onemocnění, které se projevuje suchou kůží a svěděním. V současné době jím podle statistik trpí až 20 % dětí a 3 % dospělých. Z jakých příčin atopický ekzém vzniká? Jak zmírňovat jeho projevy? A je možné jej úplně vyléčit? Na všechny tyto otázky vám odpovíme v dnešním článku.

číst více
Periorální dermatitida — proč vzniká a jak léčit její projevy?

Periorální dermatitida — proč vzniká a jak léčit její projevy?

Periorální dermatitida je označení pro chronické onemocnění kůže na obličeji, které má velmi často vracející se charakter. Přes neobvyklý název je však jeho výskyt poměrně častý. Jaké jsou příčiny vzniku tohoto onemocnění? Koho nejčastěji postihuje? Jaké metody léčby existují? Všechny důležité aspekty jsme rozebrali v našem článku.

číst více

Udělejte první krok

Odhodlat se a udělat první krok ke krásnější pokožce je někdy to nejtěžší. S naším skvělým týmem to ale půjde snadno. Čeká vás příjemné prostředí a kolektiv skvělých lidí, kteří vás zkrášlí jak navenek, tak uvnitř.