MUDr. Šárka Stiborová
V oboru jsem šťastná, ráda vidím své klienty nadšené.
MUDr. Šárka Stiborová

MUDr. Šárka Stiborová

plastická chirurgie

O studiu

Paní doktorka vystudovala Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor všeobecné lékařství. Od roku 1998 - 2009 pracovala ve FN Brno na Klinice popálenin a rekonstrukční chirurgie. V letech 2010-2021 Pracovala na Klinice plastické chirurgie FN U sv. Anny Berkova ul. a působila jako odborný asistent na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. V roce 2011 úspěšně složila atestaci v oboru plastické chirurgie. Více než 15 let se věnuje i estetické chirurgii.

Proč pracuji v Dermaestet

Na klinice Dermaestet oceňuji zejména velmi komplexní péči o klienta, což přináší ten nejlepší výsledek všech zákroků. Dlouholetá praxe plastického chirurga mi ukázala, že nejen dobře provedený chirugický zákrok, ale i komplexní pooperačnípéče o kůži má velký vliv na dobrý výsledek. Samozřejmostí na klinice je milý a vstřícný personál, což výrazně přispívá ke spokojenosti všech našich klientů.

Kam mířím

Plastická chirurgie je specifický obor, který v sobě propojuje umění chirurgické s estetickým cítěním. Po více než 25 lety v oboru jsem šťastná, že mohu klienty vidětnadšené, po dobře provedené operaci. Stále se vzdělávám, zúčastňuji se zahraničních stáží a školení se světovými špičkovými odborníky a přenáším získané poznatky do svojí praxe.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram