FACELIFTING V BRNĚ

NEJLEPŠÍ BEZCHIRURGICKÝ FACELIFTING

Ulthera i podle FDA certifikace cílí do stejně hlubokých subdermálních struktur - "superficiální muskulární aponeurotický systém" (SMAS) jako plastická chirurgie při klasickém chirurgickém faceliftingu.
Ulthera pomocí ultrazvukové aplikační jednotky - transducéru aplikuje vícenásobné passy energie do různých hloubek kůže a tím vytváří 3D matrici termálních koagulačních bodů (TCP) v žádaných místech a hloubkách. To vede k viditelnému efektu faceliftingu a zpevnění pokožky a dále k efektu neokolageneze - tvorba nového kolagenu - tento protein je zodpovědný za pevnost kůže a její mladistvý vzhled.

Jak vypadat mladší bez zásahu plastického chirurga, bez rekonvalescence, bez jizev zvolte ošetření přístrojem ULTHERA. ULTHERAPIE - facelifting hollywoodských hvězd.

Ulthera umožňuje přesné subdermální zacílení ultrazvukové energie a dovoluje ultrazvukové zobrazení zóny zákroku v hloubce pod povrchem kůže.
Ultherapie tak vyplňuje mezeru na trhu pro dermatology i pro plastické chirurgy, jako srovnatelná alternativa pro klienty, kteří ještě nejsou připraveni, indikováni nebo nechtějí podstoupit chirurgický face-lift.
Ulthera nemá konkurenci ani srovnání - žádný jiný přístroj neaplikuje energii a neprohřívá tkáň tak hluboko - proto takto úžasné výsledky.
Ulthera vám dodá lift, napne a zpevní pokožku po jediné aplikaci, která trvá od půl hodiny do hodiny a půl podle rozsahu výkonu.

Co Vám ošetření přinese?

  • viditelně pevnější a vypnutější kontury tváře
  • zlepšení kvality pleti
  • redukce vrásek
  • vypnutí kůže na krku

Výhody zákroku

  • Ulherapie ošetřuje nejen povrch pokožky, ale hlavně její hluboké vrstvy velmi precizně s vynikajícími výsledky.
  • Zákrok je bezbolestiví a počas zákroku je vnímán jenom lehce nepříjemný pocit pnutí až pálení.
  • Po zákroku nejsou potřeba žádná speciální opatření můžete pokračovat ve svých běžných aktivitách.
  • Po jediném ošetření se nastartuje regenerativní proces v pokožce. Zpevnění a vypnutí ochablé pokožky se rozvíjí po následující 2 až 3 měsíce.

Průběh zákroku

Na pokožku se přiloží hlavice Ulthery. Na monitoru Ulthery se zobrazí detailní obraz pokožky, přístroj naplánuje přesně ošetření. Ultrazvukovou hlavicí Ulthery jsou následně vysílány přesné cílené ultrazvukové pulzy až do hloubky podpůrné tkáně - až 4.5mm, kde se dosahuje nejlepších liftingových výsledků. Svrchní vrstvy kůže zůstávají neporušené. Pokožka reaguje na danou energii stažením a současně tvoří nový kolagen, díky kterému se postupně pokožka zpevní a vypne. Na monitoru po celou dobu ultherapie je přímo vidět (až do hloubky 8mm), kde se pohybuje a kam míří energie tohoto zákroku.

Ulherapie ošetřuje nejen povrch pokožky, ale hlavně její hluboké vrstvy velmi precizně s vynikajícími výsledky bez rekonvalescence.

Jaké jsou výsledky ultheraterapie?

Před ošetřením
360 dní po ošetření
Před ošetřením
90 dní po ošetření

Média

Pokud chcete vědět jestě více informací a ultherapii můžete je najít zde.

Ceník

brow lift4 900 Kč
oční okolí / brow lift, spánky, dolní víčka8 900 Kč
tváře13 900 Kč
tváře, krk16 900 Kč
zvýhodněná cena celý obličej19 900 Kč
krk4 900 Kč
dekolt9 900 Kč
kolena9 900 Kč

Kde nás najdete?

Sídlíme na ulici Křižíkova 68 v Brně.
V areálu zdravotního střediska KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Nebo nám zatelefonujte na 532 041 503.
e-mail: info@dermaestet.cz