Odstranění pocení metodou Slimlipo

Co vás trápí

  • Nadměrné pocení v podpaží – hyperhidróza
  • Rezistence na odstranění pocení pomocí botulotoxinu
  • Alergie na antiperspiranty a nemožnost zmírnění pocení

Vhodné pro partie

Pocení

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 60 minut
 • Typ anestezie lokální
 • Doba rekonvalescence 24 hodin
 • Cena zákroku 18 000 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis zákroku

Odstranění pocení jednou pro vždy

Laserová metoda SlimLipo je minimálně bolestivá metoda pro trvalé odstranění pocení – hyperhidrózy již po prvním zákroku. Vhodná pro všechny, které trápí nadměrné pocení v oblasti podpaží. Ideální řešení představuje pro osoby rezistentní na aplikaci botulotoxinu proti pocení či alergické na antiperspiranty.

Zákrokem neomezujeme pocení těla sloužící k regulaci tělesné teploty, ale omezíme pocení v podpaží, které je společensky nepříjemné.

Dermaestet z celého srdce doporučuji! Veškerá péče byla maximální, precizní a důsledná do nejmenšího detailu. Celý kolektiv je nesmírně milý, přátelský a ochotný. Mockrát děkuji!“

Monika Valešová Medková, zdroj: Facebook

Svěřte se do péče profesionálů

Po úvodní konzultaci s naším specialistou se nejprve provádí krevní testy, abychom vyloučili možné zdravotní komplikace. Poté si s lékařem stanovíte termín zákroku.

Samotný zákrok trvá zhruba 60 minut v závislosti na ošetřovaných partiích. Ty se před zákrokem nejprve lokálně znecitliví, aby byl zákrok pro pacienta minimálně bolestivý. Potom se do podkoží zavedou speciální kanyly široké max. 1,5 mm. Jedná se pouze o mikro řez, který se zacelí do 24 hodin.

Minimálně bolestivý zákrok a trvalý efekt

SlimLipo přináší trvalé výsledky ihned po provedeném zákroku. Zákrok se provádí ambulantně bez nutnosti narkózy.

Díky lokální anestezii je znecitlivěna celá odsávaná oblast a zákrok je tak minimálně bolestivý. Ihned po zákroku odcházíte domů a po 24 hodinách se můžete vrátit k běžným činnostem.

 • Trvalé řešení pro odstranění pocení
 • Pro osoby rezistentní na botulotoxin
 • Při alergii na antiperspiranty
 • Šetrný zákrok pomocí laseru
 • Rychlý a minimálně bolestivý zákrok

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Šetrná a bezpečná metoda

SlimLipo využívá unikátní laserovou technologii. Laserové vlákno lze během zákroku zacílit přímo na potní žlázky uložené těsně pod kůží. Při takové aplikaci laserového světla dochází ke koagulaci a redukci počtu potních žláz. Zbytky potních žláz jsou odsáty obdobně jako při laserové liposukci.

Při styku laserového světla s podkožím dochází k přirozenému hojení a díky přesnému cílení laserového světla nedochází k poškození nervových zakončení a cév. Po zákroku nevznikají otoky, modřiny a jiné zdravotní komplikace.

Trápí vás pocení nejen v podpaží?

Pokud Vás trápí nadměrné pocení nejen v podpaží, ale také na jiných místech na těle, lze tyto potíže jednoduše odstranit pomocí aplikace botulotoxinu. Do příslušné oblasti se aplikuje velmi malá dávka botulotoxinu, který poté blokuje přenos impulzu z nervu na sval a ten se přestane pohybovat.

Botulotoxin se využívá nejen pro odstranění vrásek, ale také pro odstranění pocení.

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Zuzana Jelínková

MUDr. Zuzana Jelínková

Uznávaná lékařka v oboru plastické chirurgie

Odstranění pocení je možno provést nejen v podpažích, ale také na různých tělesných partiích, jako jsou dlaně, chodidla, čelo a další. Odstranění pocení metodou SlimLipo je vhodné v podpaží, avšak pokud vám znepříjemňují život věčně zpocené dlaně či krůpěje potu na jiných částech těla, je u nás možno využít i aplikace botulotoxinu.

Nejčastější otázky a odpovědi

Pro koho je zákrok vhodný?

Pro všechny, které trápí nadměrné pocení v oblasti podpaží. Ideální řešení představuje pro osoby rezistentní na aplikaci botulotoxinu proti pocení či alergické na antiperspiranty.

Jak zákrok probíhá?

SlimLipo využívá unikátní laserovou technologii. Laserové vlákno lze během zákroku zacílit přímo na potní žlázky uložené těsně pod kůží. Při takové aplikaci laserového světla dochází ke koagulaci a redukci počtu potních žláz. Zbytky potních žláz jsou odsáty obdobně jako při liposukci. Při styku laserového světla s podkožím dochází k přirozenému hojení a díky přesnému cílení laserového světla nedochází k poškození nervových zakončení a cév. Po zákroku nevznikají otoky, modřiny a jiné zdravotní komplikace.

Je efekt po zákroku trvalý?

U většiny pacientů je efekt trvalý. U některých případů je potřeba zákrok opakovat, ale většinou jen na malé oblasti v podpaží, kde pocení přetrvávalo.

Lze odstranit pocení na různých částech těla?

Odstranění pocení metodou SlimLipo je vhodné v podpaží, avšak pokud vám znepříjemňují život věčně zpocené dlaně či krůpěje potu na jiných částech těla, je u nás možno využít i aplikace botulotoxinu.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Ceník

Konzultace k zákroku je zpoplatněna částkou 500 Kč. Pokud se rozhodnete pro absolvování zákroku a uhradíte zálohu, konzultace je bezplatná.

 • Odstranění pocení pomocí SlimLipo18 000 Kč

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.