Odstranění pocení metodou SlimLipo

Co vás trápí

    • Nadměrné pocení – hyperhidróza

Vhodné pro partie

Vše o ošetření

  • Doba ošetření 2 - 3 hodiny
  • Typ anestezie lokální
  • Doba rekonvalescence 24 hodin
  • Cena zákroku od 18 000 Kč

Popis zákroku

Odstraňte pocení jednou pro vždy

Laserová metoda SlimLipo je bezbolestná metoda pro trvalé odstranění pocení – hyperhidrózy již po prvním zákroku. Vhodná pro všechny, které trápí nadměrné pocení v oblasti podpaží. Ideální řešení představuje pro osoby rezistentní na aplikaci botulotoxinu proti pocení či alergické na antiperspiranty

Zákrokem neomezujeme pocení těla sloužící k regulaci tělesné teploty, ale omezíme pocení v podpaží, které je společensky nepříjemné.

Svěřte se do péče profesionálů

Po úvodní konzultaci s naším specialistou se nejprve provádí krevní testy, abychom vyloučili možné zdravotní komplikace. Poté si s lékařem stanovíte termín ošetření.

Samotný zákrok trvá zhruba 2–3 hodiny v závislosti na ošetřovaných partiích. Ty se před ošetřením nejprve lokálně znecitliví, aby byl zákrok pro pacienta zcela bezbolestný. Potom se do podkoží zavedou speciální kanyly široké max. 1,5 mm. Jedná se pouze o mikro řez, který se zacelí do 24 hodin. 

Bezbolestný zákrok a trvalý efekt

SlimLipo přináší trvalé výsledky ihned po provedeném zákroku. Zákrok se provádí ambulantně bez nutnosti narkózy.

Díky lokální anestezii je znecitlivěna celá odsávaná oblast a zákrok je tak zcela bezbolestný. Ihned po ošetření odcházíte domů a po 24 hodinách se můžete vrátit k běžným činnostem.

Šetrná a bezpečná metoda

SlimLipo využívá unikátní laserovou technologii. Laserové vlákno lze během zákroku zacílit přímo na potní žlázky uložené těsně pod kůží. Při takové aplikaci laserového světla dochází ke koagulaci a redukci počtu potních žláz. Zbytky potních žláz jsou odsáty obdobně jako při liposukci.

Při styku laserového světla s podkožím dochází k přirozenému hojení a díky přesnému cílení laserového světla nedochází k poškození nervových zakončení a cév. Po zákroku nevznikají otoky, modřiny a jiné zdravotní komplikace.

Odstranění pocení je možno provést na různých tělesných partiích, jako jsou dlaně, chodidla, čelo a další. Pro tyto partie je vhodnější metoda aplikace botulotoxinu, která je u nás v Dermaestet také možná.

Výhody SlimLipo

  • Rychlý a šetrný způsob pro trvalé odstranění pocení – hyperhidrózy

  • Bezbolestná metoda s rychlým zotavením

  • Vhodné pro osoby rezistentní na aplikaci botulotoxinu či alergické na antiperspiranty

  • Skvělé výsledky ihned po zákroku

Nejčastější otázky a odpovědi

Pro koho je ošetření vhodné?

Pro všechny, které trápí nadměrné pocení v oblasti podpaží. Ideální řešení představuje pro osoby rezistentní na aplikaci botulotoxinu proti pocení či alergické na antiperspiranty. 

Jak ošetření probíhá?

SlimLipo využívá unikátní laserovou technologii. Laserové vlákno lze během zákroku zacílit přímo na potní žlázky uložené těsně pod kůží. Při takové aplikaci laserového světla dochází ke koagulaci a redukci počtu potních žláz. Zbytky potních žláz jsou odsáty obdobně jako při liposukci. Při styku laserového světla s podkožím dochází k přirozenému hojení a díky přesnému cílení laserového světla nedochází k poškození nervových zakončení a cév. Po zákroku nevznikají otoky, modřiny a jiné zdravotní komplikace.

Je efekt po zákroku trvalý?

Přibližně u 93 % pacientů je efekt trvalý. U některých případů je potřeba ošetření opakovat, ale většinou jen na malé oblasti v podpaží, kde pocení přetrvávalo.

Lze odstranit pocení na různých částech těla?

Odstranění pocení metodou SlimLipo je vhodný v podpaží, avšak pokud vám znepříjemňují život věčně zpocené dlaně či krůpěje potu na jiných částech těla, je u nás možno využít i aplikace botulotoxinu.

„Vybrala jsem si tuto kliniku na doporučení od mé kamarádky. Podstoupila jsem zákrok SlimLipo a musím uznat, že zákrok je opravdu bezbolestný a efekt po ošetření stále trvá. Jsem opravdu mile překvapena!“

Zuzana Ševčíková, spokojená pacientka

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.