Odstranění pocení metodou Slimlipo

Doba ošetření
60 minut
Typ anestezie
lokální
Rekonvalescence
24 hodin
Cena zákroku
21500,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Paže a ruce Paže a ruce
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Nadměrné pocení v podpaží – hyperhidróza
 • Rezistence na odstranění pocení pomocí botulotoxinu
 • Alergie na antiperspiranty a nemožnost zmírnění pocení

Účinky

 • Trvalé řešení pro odstranění pocení
 • Pro osoby rezistentní na botulotoxin
 • Při alergii na antiperspiranty
 • Šetrný zákrok pomocí laseru
 • Rychlý a minimálně bolestivý zákrok

Popis zákroku

Odstranění pocení jednou pro vždy

Laserová metoda SlimLipo je minimálně bolestivá metoda pro trvalé odstranění pocení – hyperhidrózy již po prvním zákroku. Vhodná pro všechny, které trápí nadměrné pocení v oblasti podpaží. Ideální řešení představuje pro osoby rezistentní na aplikaci botulotoxinu proti pocení či alergické na antiperspiranty.

Zákrokem neomezujeme pocení těla sloužící k regulaci tělesné teploty, ale omezíme pocení v podpaží, které je společensky nepříjemné.

Nepříjemný zápach z pocení
Nepříjemný zápach z pocení

Svěřte se do péče profesionálů

Po úvodní konzultaci s naším specialistou se nejprve provádí krevní testy, abychom vyloučili možné zdravotní komplikace. Poté si s lékařem stanovíte termín zákroku.

Samotný zákrok trvá zhruba 60 minut v závislosti na ošetřovaných partiích. Ty se před zákrokem nejprve lokálně znecitliví, aby byl zákrok pro pacienta minimálně bolestivý. Potom se do podkoží zavedou speciální kanyly široké max. 1,5 mm. Jedná se pouze o mikro řez, který se zacelí do 24 hodin.

Dermaestet z celého srdce doporučuji! Veškerá péče byla maximální, precizní a důsledná do nejmenšího detailu. Celý kolektiv je nesmírně milý, přátelský a ochotný. Mockrát děkuji!“
Monika Valešová Medková, zdroj: Facebook

Minimálně bolestivý zákrok a trvalý efekt

SlimLipo přináší trvalé výsledky ihned po provedeném zákroku. Zákrok se provádí ambulantně bez nutnosti narkózy.

Díky lokální anestezii je znecitlivěna celá odsávaná oblast a zákrok je tak minimálně bolestivý. Ihned po zákroku odcházíte domů a po 24 hodinách se můžete vrátit k běžným činnostem.

78
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Šetrná a bezpečná metoda

SlimLipo využívá unikátní laserovou technologii. Laserové vlákno lze během zákroku zacílit přímo na potní žlázky uložené těsně pod kůží. Při takové aplikaci laserového světla dochází ke koagulaci a redukci počtu potních žláz. Zbytky potních žláz jsou odsáty obdobně jako při laserové liposukci.

Při styku laserového světla s podkožím dochází k přirozenému hojení a díky přesnému cílení laserového světla nedochází k poškození nervových zakončení a cév. Po zákroku nevznikají otoky, modřiny a jiné zdravotní komplikace.

Nejčastější otázky a odpovědi

Pro koho je zákrok vhodný?

Pro všechny, které trápí nadměrné pocení v oblasti podpaží. Ideální řešení představuje pro osoby rezistentní na aplikaci botulotoxinu proti pocení či alergické na antiperspiranty.

Jak zákrok probíhá?

SlimLipo využívá unikátní laserovou technologii. Laserové vlákno lze během zákroku zacílit přímo na potní žlázky uložené těsně pod kůží. Při takové aplikaci laserového světla dochází ke koagulaci a redukci počtu potních žláz. Zbytky potních žláz jsou odsáty obdobně jako při liposukci. Při styku laserového světla s podkožím dochází k přirozenému hojení a díky přesnému cílení laserového světla nedochází k poškození nervových zakončení a cév. Po zákroku nevznikají otoky, modřiny a jiné zdravotní komplikace.

Je efekt po zákroku trvalý?

U většiny pacientů je efekt trvalý. U některých případů je potřeba zákrok opakovat, ale většinou jen na malé oblasti v podpaží, kde pocení přetrvávalo.

Lze odstranit pocení na různých částech těla?

Odstranění pocení metodou SlimLipo je vhodné v podpaží, avšak pokud vám znepříjemňují život věčně zpocené dlaně či krůpěje potu na jiných částech těla, je u nás možno využít i aplikace botulotoxinu.

Ceník

Konzultace k zákroku je zpoplatněna částkou 500 Kč. Pokud se rozhodnete pro absolvování zákroku a uhradíte zálohu, konzultace je bezplatná.

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
Laserové odstranění pocení 21500

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram