Kožní ambulance

Zaměřujeme se na diagnostiku, léčbu a prevenci veškerých chorob kůže. A to jak vzhledových vad pokožky, tak i vrozených nebo získaných, včetně projevů stárnutí kůže. Také vám pomůžeme vyhrát zdánlivě nekončící boj s akné, odstraníme nebezpečné kožní výrůstky, jako jsou mateřská znaménka, milia, fibromky, papilomy nebo keratózy.

Zákroky většinou provádíme s místním znecitlivění - injekcí nebo nanesenímanesteziologických krémů.
Máme uzavřené smlouvy
s těmito zdravotními pojištovnami

Centrum biologické léčby

Jsme specializovaným centrem pro biologickou léčbu psoriázy a atopického ekzému. Rádi pomůžeme pacientům s těžkou formou těchto onemocnění, na které je systémová léčba neúčinná.
MUDr. Zuzana Vykutilová

Vzděláváme lékaře

Klinika Dermaestet je držitelem akreditace od Ministerstva zdravotnictví České republiky, která zahrnuje oprávnění k provádění výuky v oboru dermatovenerologie podle zákona č. 95/2004 Sb. Tato akreditace umožňuje naší klinice provádět specializovaný výcvik pro obor dermatovenerologie.

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  Proč klinika Dermaestet

  Špičkový
  tým lékařů

  Nejmodernější 
  přístroje

  Individuální 
  konzultace

  Komplexní 
  péče

  Věrnostní 
  program

  Přijímáme nové 
  pacienty

  Lékaři kliniky Dermaestet

  Kdo vám věnuje tu nejlepší péči.

  • MUDr. Michaela Gottvaldová
  • MUDr. Michaela Gottvaldová

  Spokojení klienti

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram