MUDr. Michaela Juráková
Nadšení klientů nad výsledky je pro mě tou nejlepší odměnou.
MUDr. Michaela Juráková

MUDr. Michaela Juráková

všeobecná dermatologie a estetická dermatologie

O studiu

Paní doktorka vystudovala Lékařskou Fakultu Masarykovy univerzity v Brně, odpromovala v roce 2010. V roce 2015 úspěšně složila atestaci ze všeobecné dermatologie. V letech 2010 až 2021 působila na I. Dermatovenerologické klinice FN u sv. Anny v Brně. Na klinice Dermaestet pracuje od roku 2016.

Proč pracuji v Dermaestet

"Velice si cením možnosti práce nejen v oboru dermatovenerologie, kde máme široké spektrum pacientů i možností terapie, ale i v oboru estetické medicíny, kde mám možnost se učit od jedné z nejlepších, v podstatě jedné ze zakladatelek oboru estetické dermatologie u nás v České republice - paní doktorky Zuzany Vykutilové. Svou práci na klinice vnímám bez vnějšího tlaku na zisk, mám volnost při rozhodování stran péče a terapie. Vyhovuje mi rodinné prostředí a podpora vedení v účasti na odborných seminářích a kongresech."

Kam mířím

"Baví mě hledat nové postupy a trendy v estetické medicíně. Nadšení klientek a klientů ve chvíli, kdy vidí zlepšení, je pro mě nejlepší odměnou. Kůže je naší vizitkou v kontaktu s druhými a já ráda pomáhám klientům k lepšímu pocitu ze sebe samých. Jsou pro mě vždy na prvním místě."

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram