MUDr. Olga Košková, Ph.D.
Moje profese mě zcela naplňuje a neustále mi přináší nové příležitosti.
MUDr. Olga Košková, Ph.D.

MUDr. Olga Košková, Ph.D.

plastická chirurgie

O studiu

Paní doktorka vystudovala Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor všeobecného lékařství s navazujícím doktorským studijním programem v oboru chirurgie. V letech 2010 až 2012 pracovala na chirurgickém oddělení Nemocnice Nové Město na Moravě. Od roku 2010 dosud působí ve FN Brno na Klinice popálenin a rekonstrukční chirurgie. Od roku 2011 dosud zastává pozici hlavního koordinátora na Klinice dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie ve FN Brno, Oddělení dětské plastické chirurgie. Od roku 2017 dosud působí jako odborný asistent na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. V roce 2018 úspěšně složila atestaci v oboru plastické chirurgie.

Proč pracuji v Dermaestet

"Na klinice Dermaestet oceňuji zejména možnost osobního přístupu ke všem klientům. Každý klient je jedinečný, a právě v individuálním přístupu vidím ten největší benefit. Komplexnost péče, kterou klinika Dermaestet poskytuje, považuji za další s nesporných výhod. Příjemné pracovní prostředí a vysoká erudice všech zaměstnanců je pak zárukou spokojenosti všech našich klientů."

Kam mířím

"Považuji za veliké štěstí, že mohu dělat profesi, která mne zcela naplňuje, baví a neustále mi přináší nové příležitosti. Ráda bych do budoucna pokračovala v rozšiřování svých znalostí i během pravidelných školení pořádaných jak klinikou Dermaestet, tak i během plánovaných zahraničních stáží."

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram