MUDr. Zuzana Vykutilová
Pokud mohu pomoci klientům být šťastnými, jsem šťastná i já.
MUDr. Zuzana Vykutilová

MUDr. Zuzana Vykutilová

zakladatelka kliniky Dermaestet, estetická dermatologie a všeobecná dermatologie

O studiu

Paní doktorka vystudovala Lékařskou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně, obor kožní lékařství, stála u zrodu korektivní dermatologie, je 2. lékařkou v tehdejším Československu, která složila atestaci z korektivní dermatologie, mezi prvními u nás začala aplikovat nitě APTOS.

Založení kliniky Dermaestet

Impulsem pro založení kliniky byla inspirace kolegyní, která tehdy dostala nabídku pronájmu prostor pro soukromou ambulanci. Paní doktorce se nápad tak zalíbil, že si také pronajala operační sálek v areálu Královopolské strojírny. Se sestřičkou Radkou pak přes den sloužila na kožní klinice a po práci jezdila budovat svůj sen na nově založenou kliniku.

Plány do budoucna

"Ráda se nadchnu, chci si všechno vyzkoušet, pořád se učím novým věcem nebo se je snažím vylepšovat. Pokud mohu pomoci lidem udělat je šťastnějšími, spokojenějšími, jsem šťastná i já. Je krásné vidět, jak z naší kliniky klienti odcházejí, usmívají se na sebe. Vidím, jak jim stoupá sebevědomí, jak mají dobrý pocit. Snažíme se naši práci vykonávat na vysoké profesionální úrovni, být v přístupu lidští a umět složité věci vysvětlit jednoduchým způsobem. Přeji si, aby klienti, kteří k nám přijdou, odcházeli domů spokojení. Teprve pak můžeme být spokojení my, lékaři."

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram