MUDr. Zuzana Jelínková, Ph.D.
Největší radostí a motivací jsou pro mě spokojení klienti.
MUDr. Zuzana Jelínková, Ph.D.

MUDr. Zuzana Jelínková, Ph.D.

plastická chirurgie

O studiu

Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity paní doktorka dokončila v roce 2006. Ještě téhož roku nastoupila na Kliniku popálenin a plastické chirurgie, kde pracuje dodnes. V roce 2015 získala atestaci v oboru plastické chirurgie. Působí jako vedoucí standardního oddělení plastické chirurgie FN Brno. Na klinice Dermaestet pracuje čtvrtým rokem.

Proč pracuji v Dermaestet

"Klinika Dermaestet je zařízení, které velice úspěšně kombinuje lidský a osobní přístup s výbornou přístrojovou vybaveností a vysokou erudicí personálu. Ta je vedením kliniky podporována účastí na vzdělávacích akcích jako jsou školení či kongresy plastické chirurgie. Další výhodou práce na klinice je úzká spolupráce dermatologa, korektivního dermatologa a plastického chirurga, díky čemuž mají naši klienti výhodu širokého portfolia procedur."

Kam mířím

"Největší radostí a motivací k další práci jsou pro mě spokojení klienti a pocit z dobře odvedené práce. V nejbližší době se těším na práci a výsledky s novým exkluzivním přístrojem LipoLife od Alma Laser, což je inovativní a osvědčená technika liposukce, se kterým máme možnost pracovat jako jedni z prvních v ČR."

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram