Překrásný obličej

Zaujměte dokonalým obličejem bez sebemenší chybičky. Pomůžeme vám omladit pleť, zbavit se vrásek a zhydratovat rty.

Korekce a omlazení pleti

Zbavte se vrásek a získejte elastičtější pokožku. Omladíme, vypneme a zhydratujeme vaši pokožku. Dlouhodobý a viditelný výsledek již po zákroku.

Biologická výztuž, která drží a zpevňuje pokožku. Biorevitalizace v pokožce stimuluje tvorbu sítě kolagenových vláken, použitý přípravek je plně vstřebatelný a vaši kůži ještě příjemné zhydratuje.

Zbavte se jizviček po akné, vrásek, pigmentových skvrn. Chemickým peelingem přesvědčíme vaši pleť, aby se začala hojit. Omladíme váš obličej, a to už za 10 až 15 minut.

Zregenerujte svou pokožku díky neinvazivním speciálním kosmetickým přípravkům s kyselinou glykolovou. Zbavte se pigmentových skvrn, získejte menší póry, sjednoťte barevnost pleti a zapomeňte na akné.

Mezotrapie vám pomůže u povadlé kůže tváří, čela, brady, krku, dekoltu nebo hřbetů rukou. Pro rovnoměrnou a precizní aplikaci účinných látek, např. kyseliny hyaluronové, používáme nejmodernější aplikační pero Anteis.

Díky revoluční technologii PRIME-LIFTING dokážeme vytvářet “kostry”, kolem kterých se v těle vytváří kolagen. V místě aplikace mezonití tudíž přetrvává zpevnění pojivové tkáně. Mezonitě jsou výbornou prevencí poklesu tkání obličeje, krku a těla, kterou můžeme účinně kombinovat s revitalizací a přístrojovou revitalizací.

Okamžitý a přirozený efekt liftingu a regenerace díky kolagenu. Omlazení je viditelné ihned po aplikaci a vydrží déle než 12 měsíců. Bez skalpelu a na míru každé z vás.

Pokles stárnoucí kůže a s ním spojené vrásky? Vyřešte ho šetrnou operační technikou s minifaceliftem. Efekt je okamžitý a zhojení do týdne. Oproti klasickému face-liftu je metoda šetrnější a jednodušší, s kratší dobou rekonvalescence.

Omlaďte svou pokožku účinně, šetrně a bezpečně pomocí vlastní krevní plazmy. Obohacená o krevní destičky stimuluje obnovu a růst buněk kůže a podporuje aktivitu kmenových buněk v místě aplikace. Skvělá pro omlazení kůže a podkoží, vhodná pro podporu růstu vlasů a regeneraci kloubů.

Poutavý krk a dekolt

Upoutejte perfektním dekoltem a bezchybným krkem. Omladíme a revitalizujeme váš krk a dekolt, zbavíme vás otravných chloupků.

Elegantní paže a ruce

Ruce jsou vaší výkladní skříní, předností, kterou můžete skvěle zapůsobit již při prvním setkání. Postaráme se, aby byly překrásné.

Okouzlující nohy

Okouzlete své okolí překrásnýma nohama už z dálky. Pomůžeme vám zbavit se otravné celulitidy, přebytečného tuku nebo ochablé kůže.

Stehna

Mějte stehna, jaká jste vždy chtěla. Zbavíme vás tuku a napneme povislou nebo přebytečnou kůži.

Zbavte se tuku pomocí speciální masáže, která obnovuje a zvyšuje odtok lymfy z dolních končetin.

Lipolýza představuje neinvazivní a rovnoměrnou redukci tuku stehen. Účinnou látku při ošetření aplikujeme přímo do nežádoucího tuku, čímž zvýšíme účinnost.

Efekt ošetření celulitidy můžeme pozorovat s odstupem 4 až 6 týdnů, kdy se tuk postupně odbourává. Velkou výhodou je, že tuk je odstraněn rovnoměrně a díky příznivému vlivu na kolagen dosahujeme stahujícího se efektu kůže.

Ochablá kůže na stehnech? Vyřešte ji šetrnou operační technikou. Efekt je okamžitý a zhojení do týdne.

Konečně metoda, která nejen zpevní kůži na stehnech, ale také ji hydratuje. Po biologické výztuži ELLANSE se v pokožce tvoří měkká síť z kolagenových vláken, která přináší viditelné omlazovací účinky.

Zpevněte svou kůži na stehnech díky revoluční technologii PRIME-LIFTING. V hlavní roli bude “kostra” z mezonití, kolem které se tvoří kolagen.

Už žádné holení ani depilace. Díky nejmodernější technologii laserové epilace vás zbavíme chloupků na stehnech a lýtkách. Trvale, šetrně a téměř bezbolestně.

Udělejte první krok

Odhodlat se a udělat první krok k získání většího sebevědomí je někdy to nejtěžší. Ať už chcete zkrášlit jakoukoli část svého těla, vše týkající se ošetření s vámi rádi zkonzultujeme a vysvětlíme. Vaše krása a spokojenost je pro nás tou největší odměnou.