Trvalá epilace nežádoucího ochlupení

Doba ošetření
20 minut – 2,5 hodiny
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
bez rekonvalescence
Cena zákroku
Související 
Vhodné pro partie
Hýždě Hýždě
Intimní partie Intimní partie
Nohy Nohy
Obličej a oči Obličej a oči
Paže a ruce Paže a ruce
Záda Záda
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Nechtěné ochlupení

Účinky

 • Vysoká úspěšnost při odstranění chloupků
 • Zasáhne světlé i krátké chloupky
 • Rychle, bezpečně a bezbolestně
 • Chladivý efekt pro bezbolestné ošetření
 • Pro všechny partie na těle

Galerie

Trvalá epilace představuje revoluční metodu, která umožňuje zbavit se nežádoucích chloupků bez nutnosti pravidelného holení, voskování nebo depilace. Na naší klinice využíváme dva typy přístrojů – diodový laser a IPL.

Laserové odstranění chloupků vs. IPL – jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Epilace pomocí IPL (intenzivního pulzního světla) k činnosti používá přístroje, které generují světelný záblesk o různé vlnové délce. Tyto záblesky vysílají xenonové výbojky. Chloupky pohltí světelnou energii záblesků a kvůli jejímu přebytku jsou následně „zničeny“. Díky tomu chloupky zanedlouho samovolně vypadnou.

Princip laserové epilace se od IPL epilace v zásadě neliší. Avšak laser má v porovnání se světlem z xenonové výbojky mnohem více energie, díky čemuž je účinnost epilace zpravidla o něco vyšší. Ve výsledku tak je nutné opakovat tuto proceduru méněkrát než IPL.

Největší rozdíl v těchto dvou metodách epilace může být reakce pacienta či pacientky. Každý z nás totiž reaguje na účinky laseru individuálně. Díky dlouholetým zkušenostem s laserovou i IPL technologií jsme schopni klientům doporučit takové řešení, které přinese ty nejlepší výsledky. Výjimkou není kombinace obou technologií. Tímto způsobem vám zajistíme nejvyšší možnou efektivitu epilace s minimem opakování. Tento postup má samozřejmě pozitivní dopad i na výslednou cenu ošetření.

Laserová epilace nabízí dlouhodobé odstranění chloupků z různých partií

Laserová epilace patří mezi nejefektivnější způsoby odstraňování chloupků.

Metoda IPL – trvalé epilace s rejuvenací

IPL je vysoce účinná metoda, jak odstranit nežádoucí ochlupení ze všech částí těla. Fotoepilační přístroj Ariane vyšle do ošetřovaného místa bezpečný světelný svazek, který se při kontaktu s pigmentem chloupku přemění v teplo. Paprsek se sveze po chloupku, přeruší jeho výživu a do 14 dnů chloupek vypadne. Ošetřením IPL Ariane jsme schopni účinně odstraňovat i blond a bílé ochlupení (tedy chloupky bez pigmentace), které kupříkladu laser neumí odstranit úplně 100%.

Kromě trvalého odstranění chloupků vám metoda IPL nabídne také rejuvenaci pokožky. Omlazení je založeno na stimulaci obnovení vazivových buněk (tzv. fibroblastů). Po zákroku je pokožka vypnutá, vyhlazená a rozjasněná.


„MOC VELKÁ SPOKOJENOST ( šikovné paní doktorky a sestříčky, krásné prostředí ). DOPORUČUJI jedině Dermaestet!!!“
Sisi V. H., zdroj: Facebook

Epilace laserem je rychlá a efektivní

Laserová epilace spočívá ve vyslání laserového paprsku přímo do vlasového folikulu. Takovým způsobem dojde ke zničení kořínků chloupků, aniž by došlo k ovlivnění přilehlých oblastí. Mezi hlavní výhody epilace laserem patří vysoká úspěšnost

Na naší klinice Dermaestet používáme nejmodernější diodový epilační laser Soprano, u kterého je energie potřebná k odstranění chloupků koncentrována přesněji než u jiných systémů. Přístroj je vybaven širším aplikátorem, díky čemuž je jeho efektivita a také rychlost ošetření výrazně vyšší.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Jak probíhá laserová epilace?

Před ošetřením vám partii očistíme, aby na povrchu kůže nezůstal žádný make-up, krém či deodorant, a naneseme čirý sonogel. Na základě vašeho fototypu a úrovně opálení stanoví zdravotník optimální hodnoty a zahájí epilaci. Aby byl efekt maximální, epilaci vždy provádíme podle přesně daného vzorce, který se liší ošetřovanou partií. Po dokončení laserové epilace odstraníme chladivý gel a odcházíte domů.

Před zákrokem je na pokožku aplikován chladivý gel
Před zákrokem je na pokožku aplikován chladivý gel

Efekt? Definitivní!

Při epilaci nežádoucích chloupků není nic důležitějšího než pravidelnost. Opakování je individuální, provádíme ho po 1 měsíci až 6 týdnech, přibližně 6 až 8x za sebou. Po skončení série se můžete těšit na hladkou pokožku zcela bez chloupků. S postupem času se mohou chloupky objevit, jedná se však o chloupky nové a na jiných místech, které jsou díky našemu ošetření jemnější a rostou méně.

Kontraindikace trvalé epilace

Epilace neprovádíme během těhotenství a kojení, pokud trpíte epilepsií, některým hormonálním onemocněním, zánětlivými a infekčními projevy v ošetřovaných místech. Také nelze provést toto ošetření, pokud máte příliš opálenou pokožku.

Paprsky jsou citlivé na pigmentaci v chloupcích, kterou zničí a tím pádem zaniká i vlasový váček. Stejná pigmentace se však nachází v kůži při opálení. Trvalou epilaci lze tedy podstoupit až za 6 týdnů od návštěvy solária či od většího opalování. Dále ji nelze provádět v oblasti kůže s tetováním nebo jizvami.

Nejčastější otázky a odpovědi

Pro koho je metoda vhodná?

Pro všechny, kteří se chtějí natrvalo zbavit chloupků kdekoli po těle.

Je ošetření laserem bolestivé?

Pro klienty se zvýšenou citlivostí na bolest může být impuls lehce nepříjemný. Ošetření probíhá pod povrchem kůže, nikdy nedochází k poškození jejího povrchu.

Kde je možné chloupky odstranit?

Pomocí daných přístrojů jsme schopni vám chloupky odstranit kdekoli na těle, výjimku tvoří partie nosních dírek a uší. Také neprovádíme epilaci chloupků v místech s tetováním nebo jizvami. 

Jak se připravit na ošetření?

Před trvalou epilací je potřeba chloupky pravidelně stříhat nebo holit. Chloupky se nesmí vytrhávat ani depilovat. Před prvním ošetřením je potřeba chloupky nechat lehce narůst. Pokud máte velmi světlé chloupky, vezměte si s sebou voskové depilační pásky. 

Kdy není ošetření vhodné?

Ošetření nedoporučujeme těhotným a kojícím ženám, pacientům/pacientkám s epilepsií a chronickými nebo infekčními chorobami. Zákrok není vhodný ani po výrazném opalování či pro tetované nebo zjizvené partie.

Kolik ošetření musím podstoupit, aby byl efekt co nejlepší?

Pro trvalý efekt třeba podstoupit průměrně 6 až 8 opakování. 

Je efekt po epilaci opravdu trvalý?

Efekt je opravdu trvalý, pokud nedojde k nějakému hormonálnímu výkyvu např. vlivem těhotenství nebo nemoci.

Ceník

Vzhledem k tomu, že se jedná o ošetření lékařským laserem, konzultace je nutná. Proškolený personál musí zkontrolovat váš zdravotní stav a možné kontraindikace znemožňující provedení ošetření. Pokud po konzultaci následuje ošetření, konzultace je zdarma.
Celková cena je stanovena na základě ošetřované partie. Při ošetření 2 partií získáváte slevu 10 %, při ošetření 3 a více partií 15 %. Při kombinaci více partií doporučujeme využívat zvýhodněné balíčky (celé nohy, celé paže apod.). Maximální cena za jednotlivé ošetření je 12 800 Kč (režim celé tělo), jednotlivé partie si pak zvolíte sami.

Uvedené ceny jsou za jedno ošetření.

Balíček - celé nohy 5950
Balíček - celé paže 3600
Balíček - celé tělo 12800
Balíček - horní ret + brada + podbradek 1600
Balíček - záda + hrudník + ramena 5350
Brada + podbradek 1100
Bradavky 1100
Břicho 2400
Čelo 1100
Horní ret 1100
Hrdlo 1600
Hrudník 2700
Hýždě 2000
Kotlety 1600
Krk – zátylek 1600
Lýtka 3600
Nadloktí 2700
Nárty 1100
Obočí 1100
Podpaží (obě) 1350
Předloktí 2700
Prsty (ruce a nohy) 1100
Pupík 1100
Ramena 2400
Rektum 1850
Stehna 4000
Třísla (bikiny) 2000
Třísla (brazílie) 2850
Záda 4000
Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600

Hodnocení zákroku

4.6/5 - (105 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram