Laserová epilace chloupků

Doba ošetření
20 minut – 2,5 hodiny
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
bez rekonvalescence
Cena zákroku
Související 
Vhodné pro partie
Hýždě Hýždě
Intimní partie Intimní partie
Nohy Nohy
Obličej a oči Obličej a oči
Paže a ruce Paže a ruce
Záda Záda
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Nechtěné ochlupení

Účinky

 • Vysoká úspěšnost při odstranění chloupků
 • Zasáhne světlé i krátké chloupky
 • Rychle, bezpečně a bezbolestně
 • Chladivý efekt pro bezbolestné ošetření
 • Pro všechny partie na těle

Galerie

Popis ošetření

Laserová epilace chloupků využívající vysokoenergetický medicínský laser a patří mezi nejefektivnější způsoby epilace aktuálně na trhu. Zákrok je oblíbený mimo jiné i díky tomu, že si obejde bez anestezie či rekonvalescence. Poznejte tuto metodu epilace i vy a dejte sbohem nechtěným chloupkům.

Až 92% úspěšnost při odstranění chloupků

Laserová epilace spočívá ve vyslání laserového paprsku přímo do vlasového folikulu. Takovým způsobem dojde ke zničení kořínků chloupků, aniž by došlo k ovlivnění přilehlých oblastí. Mezi hlavní výhody epilace laserem patří vysoká úspěšnost. Laser navíc zasáhne všechny typy chloupků, bez ohledu na jejich barvu, umístění či tloušťku.

Na naší klinice Dermaestet používáme nejmodernější diodový laser, u kterého je energie potřebná k odstranění chloupku koncentrována přesněji než u jiných systémů. Tím se zvyšuje efektivita této technologie. Navíc využívá i působení radiofrekvenční energie.

Laserová epilace nabízí dlouhodobé odstranění chloupků z různých partií

Laserová epilace patří mezi nejefektivnější způsoby odstraňování chloupků.

Bezpečně si poradí i se světlým ochlupením

V době záblesku laserového světla vyšle přístroj zároveň i dané množství radiofrekvenční energie, která ošetřovanou oblast současně prohřeje, což umožňuje používat nižší množství laserového záření. Tato technika tím pádem přináší několik významných výhod:

 • menší riziko popálení,
 • dosažení lepších výsledků
 • a redukci i světlejšího ochlupení.

Radiofrekvenční energie umožňuje eliminaci chlupové cibulky včetně folikulu, který klasický laser není schopen odstranit. Díky tomu prostupuje hlouběji do pokožky a tím zajišťuje trvalý charakter epilace.


„MOC VELKÁ SPOKOJENOST ( šikovné paní doktorky a sestříčky, krásné prostředí ). DOPORUČUJI jedině Dermaestet!!!“
Sisi V. H., zdroj: Facebook

Laserová epilace vs. IPL – jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Epilace pomocí IPL (intenzivního pulzního světla) k činnosti používá přístroje, které generují světelný záblesk o různé vlnové délce. Tyto záblesky vysílají xenonové výbojky. Chloupky pohltí světelnou energii záblesků a kvůli jejímu přebytku jsou následně „zničeny“. Díky tomu chloupky zanedlouho samovolně vypadnou.

Princip laserové epilace se od IPL epilace v zásadě neliší. Avšak laser má v porovnání se světlem z xenonové výbojky mnohem více energie, díky čemuž je účinnost epilace zpravidla o něco vyšší. Ve výsledku tak je nutné opakovat tuto proceduru méněkrát než IPL.

Největší rozdíl v těchto dvou metodách epilace může být reakce pacienta či pacientky. Každý z nás totiž reaguje na účinky laseru individuálně. Díky dlouholetým zkušenostem s laserovou i IPL technologií jsme schopni klientům doporučit takové řešení, které přinese ty nejlepší výsledky. Výjimkou není kombinace obou technologií. Tímto způsobem vám zajistíme nejvyšší možnou efektivitu epilace s minimem opakování. Tento postup má samozřejmě pozitivní dopad i na výslednou cenu ošetření.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Jak probíhá laserová epilace?

Na vybrané partie vám naneseme chladivý gel. Na základě vašeho fototypu a úrovně opálení stanoví zdravotník optimální hodnoty laserového paprsku a zahájí epilaci. Aby byl efekt maximální, epilaci vždy provádíme podle přesně daného vzorce, který se liší ošetřovanou partií. Po dokončení laserové epilace odstraníme chladivý gel a odcházíte domů.

Před zákrokem je na pokožku aplikován chladivý gel
Před zákrokem je na pokožku aplikován chladivý gel

Při ošetření dochází k odstranění těch chloupků, které jsou v daný okamžik aktivní. Z celkového objemu chloupků tvoří zhruba 20 % v závislosti na dané partii. Hojně využívané laserové přístroje pro epilaci s sebou přináší diskomfort v podobě bolesti při ošetření. Náš přístroj pro diodovou laserovou epilaci však disponuje chladící koncovkou, která kontinuálně ochlazuje pokožku na 2 °C. Díky tomu je ošetřovaná oblast ochráněná před popálením a ošetření je tedy zcela bezpečné.

Kontraindikace laserové epilace

Epilaci laserem neprovádíme během těhotenství, pokud trpíte epilepsií, některým hormonálním onemocněním, zánětlivými a infekčními projevy v ošetřovaných místech. Také nelze provést toto ošetření, pokud máte příliš opálenou pokožku. Laserové paprsky jsou citlivé na pigmentaci v chloupcích, kterou zničí a tím pádem zaniká i vlasový váček. Stejná pigmentace se však nachází v kůži při opálení.

Při ošetření laserem se tak energie laseru vychytá pigmentem v povrchových vrstvách kůže a nepronikne až do vlasového váčku s dostatečnou energií – efekt ošetření je pak menší nebo žádný. Navíc také může kvůli vyšší pigmentaci vaší kůže dojít k popálení kůže nebo vzniku pigmentových nepravidelností. Laserovou epilaci lze tedy podstoupit až za 6 týdnů od návštěvy solária či od většího opalování. Laserovou epilaci nelze dále provádět v oblasti kůže s tetováním nebo jizvami.

Nejčastější otázky a odpovědi

Pro koho je metoda vhodná?

Pro všechny, kteří se chtějí natrvalo zbavit chloupků kdekoli po těle.

Je ošetření laserem bolestivé?

Náš přístroj pro diodovou laserovou epilaci disponuje chladící koncovkou, která kontinuálně ochlazuje pokožku na 2 °C. Díky tomu je ošetření zcela bezpečné a méně bolestivé. Někteří klienti popisují mírné štípání v ošetřované oblasti.

Jaké jsou účinky tohoto ošetření?

Epilace diodovým laserem zasáhne všechny typy chloupků, bez ohledu na jejich barvu, umístění či tloušťku, čímž se značně liší od jiných přístrojů na trhu.

Kde je možné chloupky odstranit?

Laserem jsme schopni vám chloupky odstranit kdekoli na těle, výjimku tvoří partie nosních dírek a uší. Také neprovádíme laserovou epilaci chloupků v místech s tetováním nebo jizvami.

Jak se připravit na ošetření?

Před laserovou epilací je potřeba chloupky pravidelně stříhat nebo holit. Chloupky se nesmí vytrhávat ani depilovat. Den před ošetřením je potřeba chloupky oholit, u jemných chloupku platí 2 dny předem. Při holení v den epilace je účinek laserové epilace méně efektivní, protože laserový paprsek není schopen přesně zacílit.

Kdy není ošetření vhodné?

Ošetření nedoporučujeme těhotným a kojícím ženám, pacientům/pacientkám s epilepsií a dalšími infekčními či chronickými chorobami. Zákrok není vhodný ani po výrazném opalování či pro tetované nebo zjizvené partie.

Kolik ošetření musím podstoupit, aby byl efekt co nejlepší?

Pro trvalý efekt třeba podstoupit cca 6 - 8 opakování.

Jaký by měl být časový rozestup mezi jednotlivými návštěvami?

U epilace v obličeji je opakování možné po 1 měsíci, u epilace těla po 2 měsících.

Je efekt po laserové epilaci opravdu trvalý?

Efekt po laserové epilaci je opravdu trvalý, pokud nedojde k nějakému hormonálnímu výkyvu např. vlivem těhotenství nebo nemoci.

Ceník

Do konce roku 2023 je možné využít akci 8 ošetření za cenu 6 ošetření.

Vzhledem k tomu, že se jedná o ošetření lékařským laserem, konzultace je nutná. Proškolený personál musí zkontrolovat váš zdravotní stav a možné kontraindikace znemožňující provedení ošetření. Pokud po konzultaci následuje ošetření, konzultace je zdarma.
Celková cena je stanovena na základě ošetřované partie. Při ošetření 2 partií získáváte slevu 10 %, při ošetření 3 a více partií 15 %. Při kombinaci více partií doporučujeme využívat zvýhodněné balíčky (celé nohy, celé paže apod.). Maximální cena za jednotlivé ošetření je 12 800 Kč (režim celé tělo), jednotlivé partie si pak zvolíte sami.

Uvedené ceny jsou za jedno ošetření.

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
Balíček - celé nohy 5950
Balíček - celé paže 3600
Balíček - celé tělo 12800
Balíček (horní ret + brada + podbradek) 1600
Balíček - záda + hrudník + ramena 5350
Brada + podbradek 1100
Bradavky 1100
Břicho 2400
Čelo 1100
Horní ret 1100
Hrdlo 1600
Hrudník 2700
Hýždě 2000
Kotlety 1600
Krk – zátylek 1600
Lýtka 3600
Nadloktí 2700
Nárty 1100
Podpaží (obě) 1350
Prsty (ruce a nohy) 1100
Předloktí 2700
Pupík 1100
Ramena 2400
Rektum 1850
Stehna 4000
Třísla (bikiny) 2000
Třísla (Brazílie) 2850
Záda 4000

Hodnocení zákroku

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram