Laserové odstranění znamének

Doba ošetření
10 až 15 minut
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
1 - 7 dnů
Cena zákroku
2850,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Břicho Břicho
Hýždě Hýždě
Krk a dekolt Krk a dekolt
Nohy Nohy
Obličej a oči Obličej a oči
Paže a ruce Paže a ruce
Záda Záda
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Znaménka
 • Výrůstky

Účinky

 • Odstraněná znaménka a výrůstky

Popis ošetření

Není to jen estetická nedokonalost

Kožní výrůstky, stařecké bradavice, znaménka a jiné estetické nedokonalosti řešíme nejčastěji za pomoci laserového přístroje CO2 laser Fraxis. V některých případech je však nutné chirurgické odstranění – jedná se většinou o situaci, kdy lékař vyhodnotí projev jako nebezpečný a je nutné histologické vyšetření.

Výrůstky, pihy, znaménka a další útvary na kůži nemusí být jen estetickou nedokonalostí, ale také potenciálním zdravotním rizikem. Proto je dobré mít o svých výrůstcích a znaménkách přehled a vědět, které je potřeba sledovat odborníkem.

Dermatoskop

Dermatoskop pomůže s diagnostikou

Bez ohledu na to, zda vás trápí vystouplé znaménko nebo drobná pigmentová skvrna, vše nejprve pečlivě zkontrolujeme dermatoskopem. Na naší klinice máme vysoce inteligentní a moderní ruční dermatoskop VISIODERM, který nám umožní vyšetřit i hlubší vrstvy podezřelých kožních útvarů a sledovat vývoje znamének v čase. Díky tomu jsme schopni odhalit potenciální nebezpečí a zahájit včasnou léčbu.

Diagnostika pomocí ručního dermatoskopu a přístroje VISIODERM pomáhá lékařům při rozhodování, zda je nutné kožní útvar odstranit či ponechat.

Absolutní špička, byla jsem tady několikrát, pokaždé je tu neskutečně milý personál a paní doktorka se o mě vždycky moc hezky a pečlivě postará. Naprosto doporučuji!
Renata Plachá, zdroj: Google

Většinou 100% odstranění po prvním ošetření

Před samotným odstraněním projevu lékař oblast znecitliví, takže průběh samotného zákroku je zcela bezbolestný.

Při ošetření laserový paprsek postupně odpařuje vybranou tkáň. Po odstranění znaménka vznikne na jeho místě stroupek, který je potřeba nechat samovolně odpadnout.

Ošetření laserem

Podzim a zima jsou pro odstraňování znamínek ideální

Hojení probíhá 1–⁠3 týdny v závislosti na velikosti a hloubce projevu. Po samovolném odpadnutí stroupku může v místě ošetření přetrvávat barevná změna, která postupem několika měsíců vybledne.

Jizvu po ošetření je potřeba chránit před intenzivním slunečním zářením – ideálně za použití krému s vysokým ochranným faktorem (ideálně SPF 50+). Ošetření je proto vhodné absolvovat během podzimu či zimy.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Odstranění znamének – cena nejen za lepší vzhled

Na naší klinice nabízíme pacientům a pacientkám komplexní přístup ke každému znaménku. Před rozhodnutím, jak daný projev řešit, jej důkladně vyšetříme a stanovíme jeho potenciální progresi. Cena odstranění znaménka laserem tak nezahrnuje pouze kosmetickou úpravu, ale také odstranění potenciálně nebezpečného kožního projevu. V případě, že si u nás necháte odstranit více než jedno znaménko nebo výrůstek, získáte od nás slevu na odstranění každého dalšího.

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak se zbavit znamének?

Na naší klinice doporučujeme hned několik metod, díky kterým nabízíme komplexní řešení různých druhů znamének. Metody mají různé indikace – od odstranění znaménka ve vlasech až po pigmentové névy na zádech. Kromě laserového ošetření nabízíme abrazi a excizi znamének.

Je vypalování znamének laserem bolestivé?

Před laserovým ošetřením lékař oblast znecitliví injekční anestezií, takže samotné ošetření laserem je pak zcela bezbolestné.

Jak se chovat po ošetření?

Po ošetření je dané místo obvykle do 1–⁠3 týdnů zahojené. Vzniklý stroupek se samovolně odloupne a objeví se růžová jizvička ve tvaru původního znaménka, které v následujících měsících postupně vybledne. Po odpadnutí stroupku chraňte jizvičku krémem s vysokým ochranným faktorem (ideálně SPF 50+).

Bližší informace vám poskytneme v rámci samotného vyšetření u našeho specialisty. Před laserovým zákrokem je vyšetření bezpodmínečně nutné, protože ne všechny projevy na kůži jsou vhodné k odstranění laserem.

Ceník

Odstranění znaménka či výrůstku 2850
Každé další znaménko či výrůstek 700

Hodnocení zákroku

4.5/5 - (41 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram