Laserové odstranění znamének

Co vás trápí

    • Znaménka
    • Výrůstky

Vhodné pro partie

Vše o ošetření

  • Doba ošetření 10 - 15 minut
  • Typ anestezie bez anestezie
  • Doba rekonvalescence 1 - 7 dnů
  • Cena zákroku od 1500 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis ošetření

Není to jen estetická nedokonalost

Kožní výrůstky, stařecké bradavice, znaménka a jiné estetické nedokonalosti řešíme nejčastěji za pomoci laserového přístroje CO2 laser Fraxis. V některých případech je však nutné chirurgické odstranění – jedná se většinou o situaci, kdy lékař vyhodnotí projev jako nebezpečný a je nutné histologické vyšetření.

Výrůstky, pihy, znaménka a další útvary na kůži nemusí být jen estetickou nedokonalostí, ale také potenciálním zdravotním rizikem. Proto je dobré mít o svých výrůstcích a znaménkách přehled a vědět, které je potřeba sledovat odborníkem.

Absolutní špička, byla jsem tady několikrát, pokaždé je tu neskutečně milý personál a paní doktorka se o mě vždycky moc hezky a pečlivě postará. Naprosto doporučuji!

Renata Plachá, zdroj: Google

Dermatoskop pomůže s diagnostikou

V Dermaestet před laserovým ošetřením každou pihu či pigmentovou skvrnu zkontrolujeme pomocí dermatoskopu. Na naší klinice máme vysoce inteligentní a moderní ruční dermatoskop VISIODERM, který nám umožní vyšetřit i hlubší vrstvy podezřelých kožních útvarů a sledovat vývoje znamének v čase. Díky tomu jsme schopni odhalit potenciální nebezpečí a zahájit včasnou léčbu.

Diagnostika pomocí ručního dermatoskopu a přístroje VISIODERM pomáhá lékařům při rozhodování, zda je nutné kožní útvar odstranit či ponechat.

Většinou 100% odstranění po 1. ošetření

Před samotným odstraněním projevu lékař oblast znecitliví, takže průběh samotného zákroku je zcela bezbolestný.

Při ošetření laserový paprsek postupně odpařuje vybranou tkáň. Po odstranění na místě vznikne stroupek, který je potřeba nechat samovolně odpadnout.

Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Podzim a zima jsou ideální pro ošetření

Hojení probíhá 1—3 týdny v závislosti na velikosti a hloubce projevu. Po samovolném odpadnutí stroupku může v místě ošetření přetrvávat barevná změna, která postupem několika měsíců vybledne.

Jizvu po ošetření je potřeba chránit před intenzivním slunečním zářením – ideálně za použití krému s vysokým ochranným faktorem (ideálně SPF 50+). Ošetření je proto vhodné absolvovat během podzimu či zimy.

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Michaela Gottvaldová

MUDr. Michaela Gottvaldová

Uznávaná lékařka v oboru estetické a korektivní dermatologie

Ošetření pomocí laseru patří mezi nejoblíbenější procedury na naší klinice Dermaestet. Klienti si především pochvalují rychlý a téměř bezbolestný průběh ošetření a možnost odstranění i většího množství projevů v rámci jednoho sezení. Dále je na odstranění laserem příjemné, že v porovnání s klasickým vyříznutím névu není klient v podstatě pohybově omezen, odpadnou návštěvy převazů a vytažení stehů.  Dalším benefitem je to, že jizva po odstranění laserem je daleko menší, většinou téměř neznatelná.

Nejčastější otázky a odpovědi

Je ošetření bolestivé?

Před ošetřením lékař oblast znecitliví injekční anestezií, takže samotné ošetření laserem je pak zcela bezbolestné.

Jak se chovat po ošetření?

Po ošetření je dané místo obvykle do 1—3 týdnů zahojené. Vzniklý stroupek se samovolně odloupne a objeví se růžová jizvička ve tvaru původního znaménka, které v následujících měsících postupně vybledne. Po odpadnutí stroupku chraňte jizvičku krémem s vysokým ochranným faktorem (ideálně SPF 50+).

Bližší informace vám poskytneme v rámci samotného vyšetření u našeho specialisty. Před laserovým zákrokem je vyšetření je bezpodmínečně nutné, protože ne všechny projevy na kůži jsou vhodné k odstranění laserem.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín ošetření

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Ceník

Před laserovým odstraněním projevů je nutné provést dermatoskopické vyšetření všech névů k vyloučení patologie. Vyšetření je zpoplatněno částkou 500 Kč. Účet za ošetření je však možné uplatnit ve vaší zdravotní pojišťovně k proplacení v rámci preventivních programů. Platí pro veškeré zdravotní pojišťovny.

  • Odstranění znaménka či výrůstku1550 Kč
  • Každé další znaménko či výrůstek850 Kč

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.