Tekutý lifting Radiesse

Co vás trápí

  • Ztráta objemu v obličeji
  • Hluboké vrásky a rýhy
  • Vrásčitá pokožka na rukou, krku a dekoltu

Vhodné pro partie

Krásná žena očekávající zákrok od plastika

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 15-30 minut
 • Typ anestezie bez anestezie
 • Doba rekonvalescence žádná
 • Cena zákroku od 9500 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis zákroku

Okamžitě dodá objem a vyhladí vrásky

Radiesse je zcela bezpečný výplňový materiál jako alternativa kyseliny hyaluronové, na bázi vápníku, fosforu a gelu. Tyto látky jsou tělu vlastní, proto nedochází po aplikaci k žádným alergickým reakcím. Tekutý lifting Radiesse dokáže okamžitě dodat objem a vyhladit hluboké vrásky. Ihned po aplikaci lze vidět liftingový efekt a výraznější kontury obličeje.

Tato výplň je vhodná pro velmi hluboké vrásky, využívá se k modelaci obličejových kontur, ale i k omlazení pokožky rukou, která je navíc k procesu stárnutí o něco náchylnější, než pokožka obličeje. Radiesse se neaplikuje do rtů a povrchových vrásek.

„Perfektní přístup a úžasná péče – na stupnici hodnocení 1-10 bych na základě osobní zkušenosti dala 11👍zejména díky vstřícnému a velmi lidskému přístupu paní doktorky.“

Ilona Ž. V., zdroj: Facebook

Zvýší tloušťku kůže až o 50 %

Injekčně aplikovaná látka nejen dokáže vyplnit hluboké vrásky, ale také navíc stimuluje v kůži tvorbu vlastního kolagenu. Nová kolagenová vlákna pak tvoří podkožní konstrukci, která vede k výrazné pevnosti a elasticitě kůže. Pevnost kůže se po pár měsících od aplikace zvýší až o 50% oproti původnímu stavu.

Efekt výplně přetrvává po dobu 12 až 18 měsíců, látka se poté z těla přirozenými procesy odbourá. Účinky dermální výplně Radiesse jsou dlouhodobé, avšak do jisté míry je to individuální.

Skvělé výsledky během pár minut

Každému ošetření v Dermaestet předchází konzultace s naším odborníkem, který vyslechne vaše očekávání od zákroku a navrhne optimální řešení na míru. Radiesse můžete navíc velmi dobře zkombinovat i s jinými ošetřeními a výplněmi, například s kyselinou hyaluronovou.

Jedná se o mininvazivní zákrok bez nutnosti anestezie. Výplň Radiesse se aplikuje tenkou kanylou, díky tomu je zákrok pro pacienty prakticky bezbolestný. Avšak pro pohodlí našich klientů lze využít možnosti lokální anestezie. Zákrok trvá pouze pár minut.

 • Výplň i pro velmi hluboké vrásky
 • Navrátí objem do tváří a jiných částí obličeje
 • Výsledky srovnatelné s klasickým liftingem
 • Rejuvenace pleti trvá až 2 roky
 • Lze využít i na ruce, lokty či kolena

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Lifting bez rekonvalescence

Na omlazující účinky navíc nemusíte čekat. Ihned po zákroku se můžete těšit ze skvělých výsledků aplikace Radiesse. Po zákroku odcházíte domů, jen je potřeba myslet na pár následujících doporučení. Prvních pár dnů po aplikaci výplní nedoporučujeme pobyt v sauně, bazénu a zvýšenou fyzickou aktivitu.

Po zákroku se může na kůži objevit mírné zarudnutí, otok či drobná modřinka, kterou můžete zamaskovat makeupem.

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Zuzana Vykutilová

MUDr. Zuzana Vykutilová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

Radiesse dokáže dát pokožce okamžitě objem a vyhladit vrásky, tedy ihned po aplikaci je patrný liftingový efekt a navíc zvýrazňuje kontury obličeje.

Účinky dermální výplně Radiesse jsou dlouhodobé, a to minimálně 12 až 18 měsíců. Je to však do jisté míry individuální. Navíc se tato dermální výplň velmi dobře kombinuje s jinými ošetřeními, také s jinými výplněmi, například s kyselinou hyaluronovou.

Nejčastější otázky a odpovědi

Jaký je rozdíl mezi Radiesse a ostatními výplněmi?

Radiesse je vhodná výplň pro hluboké vrásky, a také pro doplnění objemu v obličeji. Výplně na bázi kyseliny hyaluronové mohou způsobit pokles obličejových kontur, vzhledem ke své vyšší hmotnosti, proto je v tomto případě jednoznačně lepší výplň Radiesse.

Je Radiesse bezpečný?

Jedná se o zcela bezpečný výplňový materiál na bázi vápníku, fosforu a gelu. Tyto látky jsou tělu vlastní, proto nedochází po aplikaci k žádným alergickým reakcím a jiným nežádoucím účinků. Po aplikaci mohou vzniknout modřinky, otok či začervenání, které brzy vymizí.

Jak dlouho trvá efekt výplně?

Efekt výplně přetrvává po dobu 12 až 18 měsíců, látka se poté z těla přirozenými procesy odbourá. U někoho účinky přetrvávají až 2 roky.

Jsou nějaká omezení po zákroku?

Prvních pár dnů po aplikaci výplní nedoporučujeme pobyt v sauně, bazénu a zvýšenou fyzickou aktivitu.

Ceník

Konzultace k zákroku je zpoplatněna částkou 500 Kč. Pokud se rozhodnete pro absolvování zákroku a uhradíte zálohu, konzultace je bezplatná. Cena zákroku se pohybuje od 9 500 Kč.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.