Tekutý lifting Radiesse

Doba ošetření
15 - 30 minut
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
bez rekonvalescence
Cena zákroku
12100,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Krk a dekolt Krk a dekolt
Obličej a oči Obličej a oči
Paže a ruce Paže a ruce
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Ztráta objemu v obličeji
 • Hluboké vrásky a rýhy
 • Tenká (průsvitná) kůže na dorzech rukou
 • Příčné vrásky na krku
 • Jemné vrásky v dekoltu

Účinky

 • Výplň i pro velmi hluboké vrásky
 • Navrátí objem do tváří a jiných částí obličeje
 • Výsledky srovnatelné s klasickým liftingem
 • Rejuvenace pleti trvá až 2 roky
 • Lze využít i na ruce, lokty či kolena

Galerie

Popis zákroku

Okamžitě dodá objem a vyhladí vrásky

Radiesse je zcela bezpečný výplňový materiál jako alternativa kyseliny hyaluronové, na bázi vápníku, fosforu a gelu. Tyto látky jsou tělu vlastní. Tekutý lifting Radiesse dokáže okamžitě dodat objem a vyhladit hluboké vrásky. Ihned po aplikaci lze vidět liftingový efekt a výraznější kontury obličeje.

Tato výplň je vhodná pro velmi hluboké vrásky, využívá se nejen k modelaci obličejových kontur, ale i k omlazení pokožky rukou, která je navíc k procesu stárnutí o něco náchylnější než pokožka obličeje. Radiesse se naopak neaplikuje do rtů a povrchových vrásek.

Krásná žena dostává injekci do glabely

Zvýší tloušťku kůže až o 50 %

Injekčně aplikovaná látka nejen že dokáže vyplnit hluboké vrásky, ale navíc stimuluje v kůži tvorbu vlastního kolagenu. Nová kolagenová vlákna pak tvoří podkožní konstrukci, která vede k výrazné pevnosti a elasticitě kůže. Pevnost kůže se po pár měsících od aplikace zvýší až o 50 % oproti původnímu stavu.

Efekt výplně přetrvává po dobu 12 - 18 měsíců, látka se poté z těla přirozenými procesy odbourá. Účinky dermální výplně Radiesse jsou dlouhodobé, avšak do jisté míry je to individuální.

Skvělé výsledky během pár minut

Každému ošetření v Dermaestet předchází konzultace s naším odborníkem, který vyslechne vaše očekávání od zákroku a navrhne optimální řešení na míru. Radiesse můžete navíc velmi dobře zkombinovat i s jinými ošetřeními a výplněmi, například s kyselinou hyaluronovou.

Jedná se o mininvazivní zákrok bez nutnosti anestezie. Výplň Radiesse se aplikuje tenkou kanylou, díky tomu je zákrok prakticky bezbolestný. Avšak pro pohodlí našich klientů lze využít možnosti lokální anestezie. Zákrok trvá pouze pár minut.

Lifting bez rekonvalescence

Na omlazující účinky nemusíte čekat. Ihned po zákroku se můžete těšit ze skvělých výsledků. Po zákroku odcházíte domů, jen je potřeba myslet na několik následujících doporučení - prvních pár dnů po aplikaci výplní nedoporučujeme pobyt v sauně, bazénu a zvýšenou fyzickou aktivitu.

Po zákroku se může na kůži objevit mírné zarudnutí, otok či drobná modřinka, kterou můžete zamaskovat make-upem.

Nejčastější otázky a odpovědi

Jaké jsou výhody Radiesse oproti jiným výplním?

Radiesse  je výplň na bázi hydroxyapatitu, ten např. na rozdíl od kyseliny hyaluronové neváže vodu a nezpůsobuje tak nepřirozené otoky v obličeji. Navíc svým přirozeným působením stimuluje buňky tvořící kolagen a v rámci několika měsíců po ošetření tak dochází ještě k dalšímu zpevňování pokožky v místě aplikace. S výhodou je tak využíván nejenom k plošnému zpevnění kůže, ale i k vytvarování kontur obličeje – dolní čelist - jow line nebo 3D modelace lícních kostí.

Je Radiesse bezpečný?

Po aplikaci mohou vzniknout modřinky, otok či začervenání, které však brzy vymizí. Aplikace výplně Radiesse je bezpečnější inež aplikace výplněmi kyselinou hyaluronovou.

Jak dlouho trvá efekt výplně?

Efekt výplně přetrvává po dobu 12 - 18 měsíců, látka se poté z těla přirozenými procesy odbourá. U někoho účinky přetrvávají až 2 roky.

Jsou nějaká omezení po zákroku?

Prvních pár dnů po aplikaci výplní nedoporučujeme pobyt v sauně, bazénu a zvýšenou fyzickou aktivitu.

Ceník

Konzultace k zákroku je zpoplatněna částkou 500 Kč. Pokud se rozhodnete pro absolvování zákroku a uhradíte zálohu, konzultace je bezplatná.

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
Aplikace výplně 12100

Hodnocení zákroku

4.7/5 - (86 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram