Injekční výplně

Co vás trápí

  • Hlubší vrásky a rýhy
  • Propadlé tváře
  • Dehydratovaná pleť a rty
  • Malé rty a povislé koutky
  • Korekce nosu

Vhodné pro partie

Mladá, krásná žena s krásnými a pevnými konturami obličeje

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 15-30 minut
 • Typ anestezie bez anestezie, lokální
 • Doba rekonvalescence 0 až několik dní
 • Cena zákroku od 4 000 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis zákroku

Oblíbená metoda pro rejuvenaci

Naše klinika nabízí oblíbený způsob pro rejuvenaci obličeje – výplňové materiály. Pro skvělé výsledky používáme kvalitní a ověřené preparáty šité na míru našim klientům. Jejich využití spočívá především ve změlčování vrásek, zjemnění jizev, vylepšení kontury rtů a vertikálních retních rýh, k redukci povislých koutků úst a dosažení plnějších rtů.

Aplikujeme výplně nejen na bázi kyseliny hyaluronové. Pokud klient trpí např. na otoky v oblasti očí – výplň kyselinou hyaluronovou není vhodná z důvodu navázání dalších molekul vody. V těchto případech je vhodnější aplikace výplně Erelle s odlišným složením. Další možností je výplň Radiesse, která navíc nastartuje zpevnění pleti. 

 

„Všichni jsou zde velmi příjemní a ochotně vše vysvětlí. Péče profesionální, vše vždy vypadá přirozeně. Za mě jednoznačně nejlepší v Brně.“

Tereza B., zdroj: Facebook

Vyplní drobné vrásky a rýhy

Výplně na bázi kyseliny hyaluronové na sebe intenzivně vážou molekuly vody, díky tomu vytváří pod kůží polštářky, čímž dokonale vyplní vrásky a rýhy. Výplňové preparáty jsou vhodné na drobné vrásky, větší hlubší rýhy i obnovení objemu, např. v oblasti rtů.

Po tomto miniinvazivním zákroku se dočkáte nejen vyplnění vrásek ale také celkového zlepšení stavu pleti, díky obnově tvorby kolagenu.

Okamžitě hladká pokožka

Před aplikací je možno pokožku znecitlivět krémem. Výsledek zákroku je ihned viditelný. Okamžitě vidíte hladkou pokožku a případně i plnější rty.

Těsně po zákroku může být kůže trochu nateklá. Otok pozvolna mizí a za den nebo dva zcela vymizí. Výplňový materiál tělo úplně vstřebává, účinkem zákroku se tedy budete těšit po dobu 6 až 12 měsíců. Zákrok můžete bez problémů opakovat.

 • Liftingový efekt jde vidět okamžitě
 • Obnovuje tvorbu kolagenu
 • Intezivně hydratuje a zabraňuje stárnutí
 • Délka provedení obvykle do 30 minut
 • Omlazení bez skalpelu
 • S efektem déle než 12 měsíců

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Skvělá kombinace s botulotoxinem

Inječní výplně jsou velmi miniinvazivní metodou omlazení obličeje, kterou lze kombinovat i s jinými zákroky, například s chemickým peelingem, nebo často s aplikací botulotoxinu.

Botulotoxin a výplňové preparáty se často vzájemně kombinují v rámci jednoho zákroku. Botulotoxin totiž zamezí dalšímu prohlubování vrásek, proto je někdy aplikován i preventivně.

Před a po zákroku

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Zuzana Vykutilová

MUDr. Zuzana Vykutilová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

Na naší klinice je aplikace výplňových materiálů oblíbeným způsobem omlazení. Je to velice rychlá a účinná metoda. Pro pacienty navíc minimálně bolestivá. Po ošetření se pacient může mnohem rychleji zařadit do běžných činností než je tomu u jiných zákroků.

Nejčastější otázky a odpovědi

Potřebuji výplň nebo botulotoxin?

Botulotoxin zamezí dalšímu prohlubování vrásek, proto je někdy aplikován také preventivně. Na hlubší rýhy a vrásky je poté vhodnější materiál, který je schopen dané místo vyplnit. Botulotoxin a výplňové preparáty se vzájemně kombinují v rámci jednoho zákroku.

Která místa se mohou ošetřit?

Nejčastěji provádíme ošetření obličeje – vrásky u kořene nosu, okolí rtů, zvětšení rtů, zvýraznění lícních kostí, tvarování nosu, brady, dolní čelisti.

Pro koho zákrok není vhodný?

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, a tak její aplikace není nijak nebezpečná. Procedura není vhodná v případě akutního kožního onemocnění, např. opar, ekzém. Aplikaci výplní kyselinou hyaluronovou nelze podstoupit v těhotenství.

Jak často se musí aplikace výplní podstoupit?

Po 12 měsících účinky výplně odezní, ale je to individuální, u někoho mohou odeznít účinky i dříve, u někoho později. Zákrok můžete kdykoli bez problémů opakovat.

Lze efekt výplní vyrušit? Co když se mi to nebude líbit?

Před každým zákrokem je nutno absolvovat konzultaci, kde je potřeba zjistit přesnou představu o požadovaném efektu. Tomu je pak uzpůsobeno množství a typ aplikované výplně. Pokud si klient přeje efekt výplně
vyrušit (například pro nelibost partnera), je zde možnost vyčkat na postupné vstřebání výplně či alternativa téměř okamžitého rozpuštění výplně pomocí enzymu hylázy.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Ceník

Při řešení více lokalit najednou se ceny nesčítají, ale dochází k množstevní slevě. Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření.

 • Rtyod 5 000 Kč
 • Glabela (tzv. mračivka)od 3 000 Kč
 • Nasolabiální rýhyod 4 000 Kč
 • Marionety (svěšené koutky) od 4 000 Kč
 • 3D modelace lícních kostí od 7 000 Kč
 • Modelace dolní čelisti od 10 000 Kč
 • Brada od 5 000 Kč

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.