Injekční výplně

Co vás trápí

  • Hlubší vrásky a rýhy
  • Propadlé tváře
  • Dehydratovaná pleť
  • Malé rty a povislé koutky

Vhodné pro partie

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 15-30 minut
 • Typ anestezie bez anestezie
 • Doba rekonvalescence žádná
 • Cena zákroku od 3 500 Kč

Popis zákroku

Oblíbená metoda pro rejuvenaci

Naše klinika nabízí oblíbený způsob pro rejuvenaci obličeje – výplňové materiály. Výplně aplikujeme nejmodernějším aplikačním perem Anteis, který se řadí mezi revoluční přístroje pro aplikaci výplní. Pro skvělé výsledky používáme výplň Esthelis Restylane, ale i jiné ověřené preparáty Juvederm, Stylage L a Teosyal. Všechny preparáty jsou na bázi kyseliny hyaluronové .

Jejich využití spočívá především ve změlčování vrásek, zjemnění jizev, vylepšení kontury rtů a vertikálních retních rýh, k redukci povislých koutků úst a dosažení plnějších rtů.

„Všichni jsou zde velmi příjemní a ochotně vše vysvětlí. Péče profesionální, vše vždy vypadá přirozeně. Za mě jednoznačně nejlepší v Brně.“

Tereza B., zdroj: Facebook

Vyplní drobné vrásky a rýhy

Výplně na bázi kyseliny hyaluronové na sebe intezivně vážou molekuly vody, díky tomu vytváří pod kůží polštářky, čímž dokonale vyplní vrásky a rýhy. Výplňové preparáty jsou vhodné na drobné vrásky, větší hlubší rýhy i obnovení objemu, např. v oblasti rtů.

Po tomto mininvazivním zákroku se dočkáte nejen vyplnění vrásek ale také celkového zlepšení stavu pleti, díky obnově tvorby kolagenu.

Okamžitě hladká pokožka

Lékař aplikuje výplňový materiál pomocí přístroje Anteis. To způsobí při aplikaci mírně pálivý pocit, který okamžitě zmizí. Je možno pokožku znecitlivět krémem. Výsledek zákroku je ihned viditelný. Okamžitě vidíte hladkou pokožku a případně i plnější rty.

Těsně po zákroku může být kůže trochu nateklá. Otok pozvolna mizí a za den nebo dva zcela vymizí. Výplňový materiál Restylane tělo úplně vstřebává, účinkem zákroku se tedy budete těšit po dobu 6 až 12 měsíců. Zákrok můžete bez problémů opakovat.

 • Liftingový efekt jde vidět okamžitě
 • Obnovuje tvorbu kolagenu
 • Intezivně hydratuje a zabraňuje stárnutí
 • Délka provedení obvykle do 30 minut
 • Omlazení bez skalpelu
 • S efektem déle než 12 měsíců

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Revoluční aplikace pomocí pera Anteis

K úkonu zákroku používáme nejmodernější aplikační pero Anteis, který se řadí mezi revoluční přístroje pro aplikaci výplní i na mezoterapii. Jeho hlavice má stovky ultratenkých jehliček, kterými aplikuje kyselinu hyaluronovu do požadované hloubky kůže.

Jedná se o velmi miniinvazivní metodu omlazení obličeje, kterou lze kombinovat i s jinými zákroky, například s chemickým peelingem, nebo často s aplikací botoxu.

Přečtěte si v našem magazínu

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Zuzana Vykutilová

MUDr. Zuzana Vykutilová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

Doposud byly všechny výplňové materiály aplikované jen rukami lékaře. Ale i zkušený lékař nedokáže aplikovat tak rovnoměrně a precizně jako toto aplikační pero. Anteis umožňuje přesné dávkování, a tím mnohem lepší konečný estetický účinek s mnohem menšími nežádoucími účinky, například zčervenání, modřinky a nebo otoky.

Po ošetření se pacient může mnohem rychleji zařadit do běžných činností, ošetření je také mnohem méně bolestivé díky individuálnímu nastavení pro danou část těla.

Nejčastější otázky a odpovědi

Potřebuji výplň nebo botox?

Botox zamezí dalšímu prohlubování vrásek, proto je někdy botox aplikován i preventivně. Na hlubší rýhy a vrásky je poté vhodnější materiál, který je schopen dané místo vyplnit. Botox a výplňové preparáty se vzájemně kombinují v rámci jednoho zákroku.

Která místa se mohou ošetřit?

Nejčastěji provádíme ošetření obličeje, krku, dekoltu a hřbetu rukou.

Pro koho zákrok není vhodný?

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, a tak její aplikace není nijak nebezpečná. Procedura není vhodná v případě akutního kožní onemocnění, např. opar, ekzém. Na rozdíl od botoxu aplikaci výplní kyselinou hyaluronovou můžete podstoupit i v těhotenství.


Jak často se musí aplikace výplní podstoupit?

Po 12 měsících účinky výplně odezní, ale je to individuální, u někoho mohou odeznít účinky i dříve, u někoho později. Zákrok můžete kdykoli bez problémů opakovat.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.