Injekční výplně

Doba ošetření
30 minut
Typ anestezie
nanesení znecitlivujícího krému
Rekonvalescence
0 až několik dnů
Cena zákroku
Související 
Vhodné pro partie
Obličej a oči Obličej a oči
Paže a ruce Paže a ruce
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Hlubší vrásky a rýhy
 • Propadlé tváře
 • Ztráta objemu rtů
 • Nevýrazné lícní kosti
 • Nevýrazné kontury dolní čelisti
 • Propad spánkové oblasti

Účinky

 • Okamžité zvětšení objemu
 • Obnovuje tvorbu kolagenu
 • Intenzivně hydratuje a zabraňuje stárnutí
 • S efektem déle než 1 rok

Galerie

Popis zákroku

Oblíbená metoda pro rejuvenaci

Injekční aplikace výplňových materiálů je na naší klinice oblíbeným způsobem rejuvenace obličeje. Výplňové materiály nachází své využití především ve změlčování vrásek, zjemnění jizev, vylepšení kontury a zvětšení rtů a vertikálních retních rýh, k redukci povislých koutků úst a zvýraznění lícních kostí nebo kontury spodní čelisti.

Aplikujeme výplně nejen na bázi kyseliny hyaluronové. Pokud klient trpí např. na otoky v oblasti očí – výplň kyselinou hyaluronovou není vhodná z důvodu navázání dalších molekul vody. V těchto případech je vhodnější aplikace výplně Erelle s odlišným složením. Další možností je výplň Radiesse, která navíc nastartuje zpevnění pleti.

Vyplní drobné vrásky a rýhy

Výplně na bázi kyseliny hyaluronové na sebe intenzivně vážou molekuly vody, díky tomu vytváří pod kůží polštářky a tím dokonale vyplní vrásky a rýhy. Výplňové preparáty jsou vhodné na drobné vrásky, větší hlubší rýhy i obnovení objemu, např. v oblasti rtů.

Po tomto miniinvazivním zákroku se dočkáte nejen vyplnění vrásek, ale také díky obnově tvorby kolagenu celkového zlepšení stavu pleti.

„Všichni jsou zde velmi příjemní a ochotně vše vysvětlí. Péče profesionální, vše vždy vypadá přirozeně. Za mě jednoznačně nejlepší v Brně.“
Tereza B., zdroj: Facebook

Okamžitě hladká pokožka

Pro zvýšení vašeho komfortu je možné před zákrokem nanesení znecitlivujícího krému. Výsledek zákroku je ihned viditelný, okamžitě vidíte hladkou pokožku, plnější rty nebo výraznější lícní kosti.

Těsně po zákroku může být kůže trochu nateklá. Otok do dvou dnů zcela vymizí. Výplňový materiál tělo úplně vstřebává, účinkem zákroku se tedy budete těšit po dobu 6 až 12 měsíců. Zákrok můžete bez problémů opakovat.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Skvělá kombinace s botulotoxinem

Inječní výplně jsou miniinvazivní metodou omlazení obličeje, kterou lze kombinovat i s jinými zákroky, například s aplikací botulotoxinu.

Botulotoxin a výplňové materiály se často vzájemně kombinují v rámci jednoho zákroku. Botulotoxin totiž zamezí pohybu pokožky a tím nežádoucímu vytlačení kyseliny hyaluronové z místa, kam byla aplikována, a následně dalšímu prohlubování vrásek, proto je někdy aplikován i preventivně.

Nejčastější otázky a odpovědi

Potřebuji výplň nebo botulotoxin?

Botulotoxin zamezí dalšímu prohlubování vrásek, proto je někdy aplikován také preventivně. Na hlubší rýhy a vrásky je poté vhodnější materiál, který je schopen dané místo vyplnit. Botulotoxin a výplňové preparáty se dobře vzájemně kombinují. V rámci jedné lokalizace je vhodný odstup několika týdnů, jedná-li se o různé lokalizace, lze aplikovat v rámci jednoho zákroku.

Která místa se výplněmi ošetřují?

Nejčastěji provádíme ošetření obličeje – vrásky u kořene nosu, okolí rtů, zvětšení rtů, zvýraznění lícních kostí, tvarování nosu, brady, dolní čelisti.

Pro koho zákrok není vhodný?

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, a tak její aplikace není nijak nebezpečná. Procedura však není vhodná v případě akutního kožního onemocnění, např. opar, ekzém. Aplikaci výplní kyselinou hyaluronovou nelze podstoupit ani v těhotenství a při kojení.

Jak často se může aplikace výplní podstupovat?

Délka trvání účinku je individuální, obvykle účinky výplně odezní po 1 roce. Zákrok lze opakovat nejdříve 2 měsíce od poslední aplikace.

Co když se mi nebude výsledek nakonec líbit? Lze efekt výplní vyrušit?

Před každým zákrokem je nutno absolvovat konzultaci, kde je potřeba zjistit přesnou představu o požadovaném efektu. Tomu je pak uzpůsobeno množství a typ aplikované výplně. Pokud si klient přeje efekt výplně vyrušit (například pro nelibost partnera), je zde možnost téměř okamžitého rozpuštění výplně pomocí enzymu hylázy.

Nese s sebou aplikace kyseliny hyaluronové nějaká rizika?

Nejobávanější komplikací při použití výplně kyselinou hyaluronovou je její aplikace do cévy. Ta poté přestane vyživovat určitou část kůže a může dojít až k odumření v dané oblasti. Pomoc je jednoduchá a rychlá - stačí výplň rozpustit a cévu uvolnit, tak dojde k úplnému zhojení. Je však nutné při jakémkoli problému v rámci dnů po aplikaci kontaktovat ošetřujícího lékaře, aby se problém rozpoznal a bezodkladně řešil.

Ceník

Při řešení více lokalit najednou se ceny nesčítají, ale dochází k množstevní slevě. Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření.

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) od 600
Rty od 7000
Nasolabiální rýhy od 5200
Marionety (svěšené koutky) od 4500
3D modelace lícních kostí od 6750
Modelace dolní čelisti od 5200
Brada od 4900

Hodnocení zákroku

4.6/5 - (7 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram