Omlazení z rukou lékaře – výplň Erelle

Doktorku Vykutilovou jsem zastihla ve společnosti její kolegyně z Říma MUDr. Vanessy Patrizi. Bylo tedy hned jasné, čemu se budeme ve 2. dílu našeho seriálu věnovat. Představíme vám žhavou novinku, se kterou obě lékařky začaly pracovat. Pokud se vás týká téma omlazení, máte povadlé kontury obličeje a vrásky, pak zbystřete.

3D efekt přípravku Erelle

Pouhá 3 písmena pro perfektní a okamžitý 3D efekt. E, R, L tvoří název přípravku Erelle. Jedná se unikátní výplňový materiál neživočišného a nebakteriálního původu. Bez jakýchkoliv syntetických látek.

Není výplň jako výplň

V porovnání s jinými produkty (kolagen a kyselina hyaluronová) má výplň Erelle výraznější účinky na tzv. „pozvednutí“ tkáně, takže pokud váš obličej vypadá unaveně a ztratil léty své kontury, je na místě věnovat pozornost tomuto produktu. Výplňovou látku Erelle aplikuje lékař injekcí s tenkou jehlou. Jednou z prvních lékařek v ČR, která s aplikací produktu Erelle začala, je MUDr. Zuzana Vykutilová, zakladatelka naší brněnské kliniky Dermaestet.

Jaké jsou výhody Erelle?

Účinek až 18 měsíců
Zcela biologicky odbouratelný
Antibakteriální a biokaompatibilní
Nevyžaduje testování citlivosti pokožky
Méně migruje do okolní tkáně, nedělá otoky

Co řeší Erelle?

Vrásky na čele - Erelle Refinement
Periokulární vrásky - Erelle Soft Fill
Tváře - Erelle Refinement Total Action Volume
Mandibulární vrásky - Erelle Total Action
Brada - Total Action Volume

Rozhovor s MUDr. Zuzanou Vykutilovou

Paní doktorko, pracujete s různými výplňovými materiály, jak hodnotíte Erelle, jako novinku na našem trhu a čím vás překvapila?

Díky výplním Erelle je možné provést remodelaci celého obličeje. Jako lékařce se mi s tímto produktem pracuje velmi dobře, nemigruje do okolní tkáně a jedná se o materiál plně vstřebatelný. Tím, že se nejedná o kyselinu hyaluronovu, nenatahuje tedy vodu z tkáně a nedochází k otokům po aplikaci, což je výhodou.

MUDr. Vanessa Patrizi byla hostem na vaší klinice Dermaestet, jak se vám s ní spolupracovalo?

Paní doktorka Patrizi je velmi erudovaná a šikovná lékařka, specialista v oblasti všeobecné chirurgie, zabývala se chirurgickou léčbou melanomů, sarkomů a rakoviny prsu. Věnuje se také estetické chirurgii na své klinice v Římě, zdokonalova se v plastické chirurgii mimo jiné i v Brazílii v nemocnici Rio de Janeiro u prof. Ivo Pitanguy. Má opravdu široký záběr a bylo velmi potěšující s ní pracovat.

Domnívám se, že čtenářky bude zajímat, jak dlouho ošetření trvá, zda-li je aplikace bolestivá a v neposlední řadě, je-li ošetření pomocí Erelle finančně dostupné.

Samozřejmě je to velmi individuální, podle stavu pleti, ale také podle celkové plochy, kterou ošetřujeme. Jako lékaři máme k dispozici řadu preparátů Erelle, které jsou vyjmenované již v úvodu. Aplikace bolestivá není, lékař aplikuje tenkou jehlou. Doba zákroku závisí na tom, jaké přesně ošetření se provádí. Je cenově dostupné.

Klientky Dermaestetu se tedy již objednávají na toto ošetření?

Naše klinika byla mezi prvními v ČR, kde se s aplikací začínalo. S MUDr. Vanessou Patrizi nás spojuje mimo jiné i to, že se velmi zajímáme o novinky v našem oboru. Jako i v jiných případech se u nás na klinice snažíme zavádět nové produkty a postupy do praxe, abychom mohli nabídnout klientům to nejlepší. Jinými slovy chceme využívat pokročilé, účinné a bezpečné strategie v procesu zpomalení stárnutí.

Je něco, co byste chtěla vzkázat ženám, ať již klientkám vaší kliniky anebo obecně?

Myslím, že nejlépe to vystihuje můj oblíbený citát, mimochodem také od ženy. „Obličej, který vám nadělila příroda, budete mít ve dvaceti. Je jenom na vás, jak bude vypadat, až vám bude padesát.“ Coco Chanel

novější článek předchozí článek

Co pro vás můžeme udělat

Máte potíže nebo si přejete vypadat skvěle?
U nás se umíme postarat o všechny.

Kožní ambulance

Zaměřujeme se na diagnostiku, léčbu a prevenci veškerých chorob kůže. Řešíme akutní případy, chronická autoimunitní i zánětlivá onemocnění a nádorové stavy. Aplikujeme také fototerapii a v indikovaných případech jsme schopni zajistit biologickou léčbu.
více informací

Estetická medicína

Zakladatelka naší kliniky MUDr. Zuzana Vykutilová jako první lékař v ČR začala aplikovat tzv. APTOS, face a neck-lifting pomocí speciálních nití. Také jako jedna z prvních v naší republice aplikovala botulo preparáty. Na naší klinice Dermaestet jste tak v těch nejlepších rukách.
více informací

Plastická chirurgie

Zasloužíte si cítit se skvěle v každé situaci. Ukažte svou vnitřní krásu i navenek. Jedním z nejoblíbenějších zákroků na naší klinice je plastická operace obličeje, tzv. facelift. Specializujeme se také na liposukci stehen, boků, hýždí, břicha i obličejových partií, dále pak na plastiky očních víček a uší.
více informací

Korektivní gynekologie

Navracíme vašim intimním partiím ztracené sebevědomí. Specializujeme se na řešení lehké inkontinence, omlazení a bělení. Pomůžeme vám zbavit se studu, bolesti a dalších problémů, se kterými se potýká spousta žen. Naprosto diskrétně a profesionálně.
více informací

Péče o pleť

Odhalíme příčinu vašich problémů a poradíme vám, jak se o sebe správně starat, sestavíme účinnou kombinaci látek na míru vaší pleti a doporučíme nejvhodnější profesionální proceduru. Spoustu přípravků pro péči o pleť u nás můžete i zakoupit.
více informací

Lékařské lasery

Laserová medicína je s korektivní dermatologií úzce spojena. Na naší klinice si můžete nechat nejen odstranit nevzhledné výrůstky, bradavičky a pigmentové skvrny, ale také si nechat omladit pleť a vymazat jizvičky, vrásky a rozšířené póry pomocí frakčního laseru.
více informací

U nás jste v dobrých rukou

Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

OBJEDNAT KONZULTACI
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram