Omlazení z rukou lékaře – výplň Erelle

Doktorku Vykutilovou jsem zastihla ve společnosti její kolegyně z Říma MUDr. Vanessy Patrizi. Bylo tedy hned jasné, čemu se budeme ve 2. dílu našeho seriálu věnovat. Představíme vám žhavou novinku, se kterou obě lékařky začaly pracovat. Pokud se vás týká téma omlazení, máte povadlé kontury obličeje a vrásky, pak zbystřete.

MUDr. Vykutilová a MUDr. Vanessa Patrizi v Demaestet

3D efekt přípravku Erelle

Pouhá 3 písmena pro perfektní a okamžitý 3D efekt – E, R, L, tvoří název přípravku Erelle. Nebudu vás dále napínat, jedná se unikátní zdravotnický produkt, výplňový materiál, karboxymethylcelulózu neživočišného a nebakteriálního původu, bez jakýchkoliv syntetických látek. Je určen výhradně do rukou lékaře.

Není výplň jako výplň

V porovnání s jinými produkty (kolagen a kyselina hyaluronová) má výraznější účinky na tzv. „pozvednutí“ tkáně, takže pokud váš obličej vypadá unaveně a ztratil léty své kontury, je na místě věnovat pozornost tomuto produktu. Výplňovou látku Erelle aplikuje lékař injekcí s tenkou jehlou. Jednou z prvních lékařek v ČR, která s aplikací produktu Erelle začala, je MUDr. Zuzana Vykutilová z brněnské kliniky Dermaestet.

 

Jaké jsou výhody Erelle?

  • Erelle má delší účinek (až 18 měsíců).
  • Je zcela biologicky odbouratelný.
  • Je antibakteriální a biokaompatibilní.
  • Nevyžaduje testování citlivosti pokožky.
  • Méně migruje do okolní tkáně, nedělá otoky.

Co řeší Erelle?

  • Vrásky na čele - Erelle Refinement
  • Periokulární vrásky - Erelle Soft Fill
  • Tváře - Erelle Refinement Total Action Volume
  • Mandibulární vrásky - Erelle Total Action
  • Brada - Total Action Volume

Rozhovor s MUDr. Zuzanou Vykutilovou

Paní doktorko, pracujete s různými výplňovými materiály, jak hodnotíte Erelle, jako novinku na našem trhu a čím vás překvapila?

Díky výplním Erelle je možné provést remodelaci celého obličeje. Jako lékařce se mi s tímto produktem pracuje velmi dobře, nemigruje do okolní tkáně a jedná se o materiál plně vstřebatelný. Tím, že se nejedná o kyselinu hyaluronovu, nenatahuje tedy vodu z tkáně a nedochází  k otokům po aplikaci, což je výhodou.

MUDr. Vanessa Patrizi byla hostem na vaší klinice Dermaestet, jak se vám s ní spolupracovalo?

Paní doktorka Patrizi je velmi erudovaná a šikovná lékařka, specialista v oblasti všeobecné chirurgie, zabývala se chirurgickou léčbou melanomů, sarkomů a rakoviny prsu. Věnuje se také estetické chirurgii na své klinice v Římě, zdokonalova se v plastické chirurgii mimo jiné i v Brazílii v nemocnici Rio de Janeiro u prof. Ivo Pitanguy. Má opravdu široký záběr a bylo velmi potěšující s ní pracovat.

Domnívám se, že čtenářky  bude zajímat, jak dlouho ošetření trvá, zda-li je aplikace bolestivá a v neposlední řadě, je-li ošetření pomocí Erelle finančně dostupné. 

Samozřejmě je to velmi individuální, podle stavu pleti, ale také podle celkové plochy, kterou ošetřujeme. Jako lékaři máme k dispozici řadu preparátů Erelle, které jsou vyjmenované již v úvodu. Aplikace bolestivá není, lékař aplikuje tenkou jehlou. Doba zákroku závisí na tom, jaké přesně ošetření se provádí. Je cenově dostupné.

Klientky Dermaestetu se tedy již objednávají na toto ošetření?

Naše klinika byla mezi prvními v ČR, kde se s aplikací začínalo. S MUDr. Vanessou Patrizi nás spojuje mimo jiné i to, že se velmi zajímáme o novinky v našem oboru. Jako i v jiných případech se u nás na klinice snažíme zavádět nové produkty a postupy do praxe, abychom mohli nabídnout klientům to nejlepší. Jinými slovy chceme  využívat  pokročilé, účinné a bezpečné strategie v procesu zpomalení stárnutí.

Je něco, co byste chtěla vzkázat ženám, ať již klientkám vaší kliniky anebo obecně?

Myslím, že nejlépe to vystihuje můj oblíbený citát, mimochodem také od ženy. „Obličej, který vám nadělila příroda, budete mít ve dvaceti. Je jenom na vás, jak bude vypadat, až vám bude padesát.“ Coco Chanel

Autorka: Marika Korcová

Dermaestet magazín

O všem, co vás zajímá a trápí

„Příjemný zážitek, profesionální přístup a hladká kůže jako bonus“

„Příjemný zážitek, profesionální přístup a hladká kůže jako bonus“

S blížícím se létem začala většina žen řešit kromě obligátního hubnutí také nevzhledné a nepříjemné chloupky, které vyžadují neustálou úpravu. Podobně tomu bylo také u naší klientky a zároveň influencerky Lucie (@holcapkovy_holky), která na Instagramu inspiruje řadu mladých žen ohledně mateřství, zdravého životního stylu a rodinného života.

číst více
Nadměrné pocení v podpaží: Co pomáhá?

Nadměrné pocení v podpaží: Co pomáhá?

Nadměrné pocení v podpaží a na dalších částech těla představuje velmi nepříjemný problém. Pocení je však pro náš organismus přirozené a doslova nezbytné. Co ale dělat, pokud překročí únosnou hranici a začne nám komplikovat soukromý i pracovní život? Přinášíme vám několik tipů, jak s ním účinně bojovat.

číst více

Estetické
zákroky

Zaujměte dokonalým obličejem nebo upoutejte pozornost perfektním dekoltem. Nejdříve vyberte část těla, kterou chcete zkrášlit, a pak už konkrétní estetický zákrok. Vhodný výběr s vámi rádi zkonzultujeme.

Udělejte první krok

Přemýšlíte nad laserovou liposukcí SlimLipo a chtěli byste se dozvědět víc? Napište nám nebo zavolejte a domluvte si konzultaci s našimi špičkovými lékaři.