Vital injector

Doba ošetření
30 minut
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
několik dní
Cena zákroku
od 4300,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Krk a dekolt Krk a dekolt
Obličej a oči Obličej a oči
Paže a ruce Paže a ruce
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Jemné vrásky
 • Stárnoucí a unavená pleť
 • Špatný stav pleti po akné
 • Vyčerpaná pleť ze slunečního záření

Účinky

 • Úspornější aplikace oproti injekci
 • Aplikace materiálu do správné vrstvy kůže
 • Pro vyhlazení a napnutí pokožky
 • Okamžitý efekt s dlouhotrvajícími účinky
 • Intenzivní hydratace kůže

Popis zákroku

Skinbooster pro vaši pokožku

Vital Injector je unikátní přístroj, který umožňuje rovnoměrné dávkování kyseliny hyaluronové do požadované hloubky kůže pro lepší a trvanlivější efekt vypnutí vrásek a hydratace pokožky. Díky takto aplikované kyselině hyaluronové dochází nejen k její hydrataci, ale i vypnutí.

Po ošetření přístrojem Vital Injector dále dochází k aktivaci a následně růstu kolagenových vláken, čímž pokožka získá lepší tonus a elasticitu.

Vhodné pro vypnutí a vyhlazení pleti

Ošetření přístrojem Vital Injector je vhodné zejména pro oblasti těla, kde není třeba měnit tvar ani objem, ale cílem je pouze vypnout a vyhladit pokožku. Ideální je aplikace na kůži obličeje, okolí očí a rtů, krku, hřbetu rukou a dekoltu.

Procedura je vhodná ke zlepšení struktury zjizvené kůže po prodělaném akné nebo kůže poškozené sluncem.

„MOC VELKÁ SPOKOJENOST ( šikovné paní doktorky a sestříčky, krásné prostředí ). DOPORUČUJI jedině Dermaestet!!!“
Sisi V. H., zdroj: Facebook

Okamžitý a dlouhodobý efekt

Přístroj Vital Injector pracuje na principu podtlaku, kůži natáhne a pomocí 5 mikrojehliček aplikuje kyselinu hyaluronovou. Podtlak v hlavici přístroje snižuje bolestivost zákroku spolu s anestetikem na minimum. Po zákroku mohou vzniknout drobné modřinky v oblasti vpichů, které vymizí během pár dní. Již druhý den můžete ošetřovanou oblast zakrýt make-upem. Efekt po zákroku je dlouhodobý a okamžitě viditelný.

U suché nebo vrásčité pokožky je vhodné ošetření po 1 měsíci zopakovat. Po půl roce doporučujeme ještě jedno opakování pro dlouhodobé udržení dosaženého efektu.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Skvělý pro spodní víčka

Zejména v oblasti spodních víček, kde je kůže velmi tenká a suchá, dosahuje Vital Injector díky mimořádné přesnosti aplikace vynikajících výsledků.

Po aplikované kyselině hyaluronové pomocí přístroje Vital Injector bude vaše pokožka krásně hydratovaná, omlazená a vypnutá.

Nejčastější otázky a odpovědi

Pro koho je zákrok vhodný?

Pro ty, kteří touží po vypnuté a vyhlazené pleti a chtějí dopřát pokožce maximální hydrataci. Pokud toužíte po změně objemu či tvaru je spíše vhodnější aplikace výplňových materiálů. Na konzultaci vám rádi poradíme nejlepší variantu řešení přesně pro vás.

Je zákrok bolestivý?

Před zákrokem aplikujeme anestetický krém. Přístroj Vital Injector pracuje na principu podtlaku, kůži natáhne a pomocí 5 mikrovpichů aplikuje kyselinu hyaluronovou. Vzniklý podtlak v hlavici přístroje také snižuje bolestivost zákroku.

Jsou nějaká doporučení po zákroku?

Po zákroku mohou vzniknout drobné modřinky v oblasti vpichů, které vymizí během pár dní. Na druhý den lze danou oblast zakrýt make-upem.

Ceník

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
1 ošetření od 4300

Hodnocení zákroku

4.6/5 - (30 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram