Vital injector

Co vás trápí

  • Vrásky
  • Stárnutí pleti
  • Špatný stav pleti po akné
  • Špatný stav pleti způsobený sluncem

Vhodné pro partie

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 3 x 1den
 • Typ anestezie bez anestezie
 • Doba rekonvalescence pár dní
 • Cena zákroku od 4 200 Kč

Popis zákroku

Vital Injector je unikátní přístroj, který umožňuje rovnoměrné, přesně dávkované do přesné hloubky mířící aplikaci stabilozované kyseliny hyaluronové pro lepší a trvanlivější efekt vypnutí vrásek a hydrataci pokožky. Díky takto aplikované kyselině hyaluronové dochází nejen k hydrataci, ale i k následnému vypnutí pokožky, díky aktivaci a růstu kolagenových vláken, čímž pokožka získá lepší tonus a elasticitu.

Efekt po zákroku je dlouhodobý a okamžitě viditelný, mikro vpichy a případné drobné modřinky vymizí během pár dní, oblast lze navíc výborně zakrýt make-upem. Prostě vynikající indikace pro tenkou kůži na krku, dekoltu, okolí očí a okolí rtů, hřbety rukou nebo ke zlepšení stavu zhoršené struktury kůže po prodělaném akné nebo kůži poškozenou sluncem – tedy všude tam, kde není cílem měnit tvar a objem. Pokožka bude hydratovaná, omlazená a vypnutá.

Ošetření přístrojem Vital Injector je vhodné zejména pro oblasti těla, kde není třeba měnit tvar ani objem, ale cílem je pouze vypnout a vyhladit pokožku. Ideální je aplikace na kůži obličeje, okolí očí a rtů, krku, hřbetu rukou a dekoltu. Procedura je vhodná ke zlepšení struktury zjizvené kůže po prodělaném akné nebo kůže poškozené sluncem.

Zejména v oblasti dolních víček, kde je kůže velmi tenká a suchá, dosahuje Vital Injector díky mimořádné přesnosti aplikace přípravku Restylane Vital Light vynikajících výsledků.
U suché nebo vrásčité pokožky je vhodné ošetření po měsíci zopakovat. Po půl roce doporučujeme ještě jeden zákrok pro dlouhodobé udržení dosaženého efektu.

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.