Omlazení pleti laserem

Doba ošetření
60 minut
Typ anestezie
Aplikace znecitlivujícího krému před ošetřením
Rekonvalescence
2 - 3 týdny
Cena zákroku
10000,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Obličej a oči Obličej a oči
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Jizvy a jizvičky po akné
 • Jemné vrásky
 • Povadlá pleť
 • Drobné nedokonalosti
 • Rozšířené póry
 • Pigmentové skvrny

Účinky

 • Vypnutá pleť bez vrásek
 • Stažení rozšířených pórů
 • Vyhlazené jizvy a jizvičky po akné
 • Zmírnění pigmentací
 • Sjednocení barvy pleti
 • Prevence proti ochablé pleti

Galerie

Popis ošetření

Vyhladí vrásky a odstraní nedokonalosti

CO2 laser Fraxis, který používáme u nás na klinice, vyhlazuje jizvy po akné a neštovicích, zjemňuje vrásky, omlazuje a vypíná pleť stažením kolagenových vláken, odstraňuje projevy stárnutí a pigmentové skvrny. Poradí si také s výrůstky i znaménky. Působí preventivně při náznacích ochabování a stárnutí pleti.

Po ošetření se díky laserovým paprskům dočkáte omlazené, vypnuté a svěží pleti.

Obnoví tvorbu kolagenu

Ošetření pleti laserem trvá přibližně 15 - 30 minut podle velikosti ošetřované oblasti. Během procedury laserový paprsek bodovitě odpaří dané partie kůže. Jednotlivé body mají od sebe přesnou vzdálenost a zároveň jsou do přesně dané hloubky, která je dána nastavením přístroje. Uvolněné teplo z laserových paprsků pokožku prohřeje a díky tomu se obnoví tvorba kolagenu, což má za následek zlepšení elasticity pokožky a vyrovnání jizviček a vrásek.

Kvůli teplu vycházejícímu z laserového paprsku vás může pokožka trochu pálit či štípat. Pro větší komfort aplikujeme před ošetřením anestetický krém.

První efekt již do 2 týdnů

Během ošetření dochází k rozrušení kožního povrchu. Během následujících 2 dnů se vám na ošetřené pokožce vytvoří tenký šedý stroupek, který se do 1 týdne sloupne. Po jeho odloučení bývá pleť růžová s jemným olupováním a již je patrný první efekt ošetření, který se vylepšuje během následujících 5 měsíců. To dochází k postupnému zpevňování a vyhlazování povrchu pleti.

Rekonvalescence a následná péče

Po ošetření vás vybavíme kosmetikou potřebnou k ošetření pleti na následující týden, tedy do kontroly u lékaře. Určitě doporučujeme začít souběžně užívat kolagen a kyselinu hyaluronovou pro dostatečný stavební materiál a větší efekt ošetření.

Dalších 6 - 8 týdnů po ošetření se nevystavujte sluníčku a pleť chraňte krémem s vysokým UV faktorem – nejlépe SPF 50+. Vynechte také solárium.

Nejčastější otázky a odpovědi

Je ošetření bolestivé?

Kvůli teplu vycházejícímu z laserového paprsku vás může pokožka během ošetření trochu pálit nebo štípat. Pro maximální komfort našich klientů tedy aplikujeme před ošetřením anestetický krém.

Ceník

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
Omlazení pleti laserem 10000

Hodnocení zákroku

4.6/5 - (32 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram