Omlazení pleti laserem

Co vás trápí

  • Jizvy a jizvičky po akné
  • Jemné vrásky
  • Povadlá pleť
  • Drobné nedokonalosti
  • Červené žilky
  • Pigmentové skvrny

Vhodné pro partie

Mladá a krásná žena s hezkými konturami obličeje

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 60 min
 • Typ anestezie žádná
 • Doba rekonvalescence 2 - 3 týdny
 • Cena zákroku od 10000 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis ošetření

Vyhladí vrásky a odstraní nedokonalosti

CO2 laser Fraxis používaný v Dermaestet vyhlazuje jizvy po akné a neštovicích, zjemňuje vrásky, omlazuje a vypíná pleť stažením kolagenových vláken, odstraňuje projevy stárnutí, jako jsou žilky či pigmentové skvrny. Poradí si také s odstraněním výrůstků i znamének. Působí preventivně při náznacích ochabování a stárnutí pleti.

Po ošetření se díky laserovým paprskům dočkáte krásně vypnuté a svěží pleti.

Absolutní špička, byla jsem tady několikrát, pokaždé je tu neskutečně milý personál a paní doktorka se o mě vždycky moc hezky a pečlivě postará. Naprosto doporučuji!

Romana Soukupová, zdroj: Google

Obnoví tvorbu kolagenu

Ošetření pleti laserem trvá přibližně 15–30 minut podle velikosti ošetřované oblasti. Během procedury laserový paprsek odpaří drobné nerovnosti na kůži. Uvolněné teplo z laserových paprsků navíc pokožku prohřeje a díky tomu se obnoví tvorba kolagenu, což má za následek zlepšení elasticity pokožky.

Kvůli teplu vycházející z laserového paprsku nás může pokožka trochu pálit či štípat. Pro větší komfort našich klientů aplikujeme před ošetřením anestetický krém.

Po proceduře počítejte s rekonvalescencí

Bezprostředně po ošetření může pokožka mírně zarudnout a také může trochu pálit. Ošetřené místo je proto vhodné ledovat a promazávat hojivým krémem (např. Bepanthen).

Po proceduře je potřeba počítat s několikadenní rekonvalescencí. Svrchní vrstva pokožky se totiž může mírně loupat, nebo se na ní mohou vytvářet jemné stroupky, které je potřeba nechat zahojit.

 • Neinvazivní omlazení a vypnutí pleti
 • Vyhlazuje jizvy i jizvičky po akné
 • Odstraní červené žilky i stařecké skvrny
 • Jizvy a strie na těle
 • Působí preventivně při náznacích ochabování pleti

Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Efekt po ošetření za 2 týdny

Do 5–14 dní se stroupky po ošetření zahojí. Rychlost hojení závisí na intenzitě a lokalitě ošetření. Konečného efektu laserového ošetření se tak dočkáte přibližně po 2 týdnech. Počet procedur a jejich výsledek se ale vždy odvíjí od konkrétního problému s pletí, věku, typu kůže i oblasti ošetření.

Dalších 6–8 týdnů po ošetření se také nevystavujte sluníčku a pleť chraňte krémem s vysokým UV faktorem – nejlépe SPF 50+. Vynechte také solárium.

Před a po ošetření

Podívejte se na video

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Michaela Gottvaldová

MUDr. Michaela Gottvaldová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

Ošetření pomocí laseru patří mezi nejoblíbenější procedury na naší klinice Dermaestet. Klienti si především pochvalují účinky laseru pro jeho výrazné liftingové účinky a odstranění nedokonalostí na pleti jako jsou červené žilky, pigmentové (stařecké) skvrny či jizvy po akné a neštovicích.

Laser také doporučujeme jako prevenci proti stárnutí pokožky.

Nejčastější otázky a odpovědi

Je ošetření bolestivé?

Kvůli teplu vycházející z laserového paprsku nás může pokožka během ošetření trochu pálit a štípat. Pro maximální komfort našich klientů aplikujeme před ošetřením anestetický krém.

Jak budu vypadat po ošetření?

Po ošetření může pokožka mírně zarudnout a také může trochu pálit. Tyto projevy můžeme zmírnit chladivými obklady.

Po proceduře je potřeba počítat s několikadenní rekonvalescencí. Svrchní vrstva pokožky se totiž může loupat, nebo se na ní mohou vytvářet jemné stroupky, které je potřeba nechat zahojit. Do 5–14 dní se stroupky po ošetření zahojí.

Ceník

Konzultace k zákroku je zpoplatněna částkou 500 Kč. Pokud se rozhodnete pro absolvování zákroku a uhradíte zálohu, konzultace je bezplatná. 

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Udělejte také první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.