Kosmetická poradna pro krásnou pleť

Doba ošetření
20 minut
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
bez rekonvalescence
Cena zákroku
600,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Obličej a oči Obličej a oči
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Problematická pleť
 • Kožní nedokonalosti a pigmentové skvrny
 • Potřebujete poradit, jak se starat o svou pleť

Účinky

 • Řešení nedokonalostí u všech typů pleti
 • Hledání příčin vzniku problému a návrh řešení
 • Doporučení správných účinných látek na míru
 • Nastavení dlouhodobého plánu péče o pleť
 • Odborné poradenství a komplexní péče o pleť

Popis konzultace

Zjistěte, co vaše pleť opravdu potřebuje

Krásná a svěží pleť bez nedokonalostí je snem každé ženy. Vlivem věku, hormonálních změn, stresu, nezdravého životního stylu nebo nevhodné péče však pokožka obličeje trpí, a to se pochopitelně odráží na jejím vzhledu.

Rozzařte svou pokožku a nechte vyniknout její přirozenou krásu. Odhalíme příčinu vašich problémů, poradíme vám, jak se o pleť správně starat, sestavíme účinnou kombinaci látek na míru vaší pleti a doporučíme, jaké profesionální ošetření by vám prospělo.

Diagnostika je základem péče

Každá pleť je specifická a vyžaduje odlišnou péči. Klíčovým bodem, a zároveň odrazovým můstkem na cestě za krásnou pletí, je detailní diagnostika. Díky ní můžeme přesně určit typ pleti, vyhodnotit problémy, zjistit jejich možnou příčinu a v neposlední řadě navrhnout vhodný postup následné péče či případné léčby.

U nás na klinice Dermaestet se specializujeme na kosmetické i kožní problémy. Diagnostika pleti může rovněž odhalit riziková znaménka či jiné kožní útvary nebo také chronická onemocnění v podobě lupénky či ekzému, které s klienty posléze řešíme v rámci naší kožní ambulance.

Kosmetická poradna mi doslova zachránila pleť. Léta jsem i přes pozdější věk trpěla na akné a další nedokonalosti. Díky systematické péči paní dermatoložky je má pleť doslova den ode dne krásnější. Poprvé v životě pro mě není make-up nutností, ale radostí.
Veronika T., zdroj: Google

Po proceduře počítejte s rekonvalescencí

Po vyhodnocení diagnostiky pleti vám doporučíme vhodnou péči v podobě ranního i večerního ošetření s vhodnou kombinací účinných látek. Nad rámec péče mohou být doporučeny i další individuální procedury jako je například chemický peeling, OxyGeneo, hydrolifting, případně další omlazující metody, které zároveň blahodárně působí na celkový stav pleti.

V případě péče o aknózní pleť pro vás sestavíme terapeutický plán s doporučením vhodných léčebných preparátů, které se dále kombinují s chemickým peelingem a dalším kosmetickým ošetřením.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Spolehněte se na péči špičkových odborníků

V rámci poskytované diagnostiky a léčebných procedur používáme přístrojové vybavení a kosmetické přípravky nejvyšší kvality. Všechna vyšetření a zákroky provádí zkušení dermatologové, kteří disponují nejen znalostmi a praxí, ale také potřebnou mírou empatie. Díky tomuto konceptu můžeme pro naše klienty zajistit komplexní a prvotřídní péči.

Přesvědčte se doslova na vlastní kůži a rezervujte si termín vaší konzultace. Společně dokážeme navrátit vaší pleti opět krásný a zdravý vzhled.

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak probíhá diagnostika pleti?

Vaši pleť nejprve vyšetříme a poté navrhneme léčebný plán a vhodnou kombinaci účinných látek na míru vaší pleti.

Jakým typům pleti se v rámci diagnostiky věnujete?

Věnujeme se všem typům pleti. Dokážeme vyřešit problémy s dehydrovanou, unavenou a stárnoucí pokožkou, aknotickou či nadměrně se mastící pletí, hyperpigmentací i rozšířenými póry apod.

Musím si během konzultace zakoupit přípravky určité značky?

Konzultace v naší poradně slouží k tomu, aby se klienti vyznali v tom, co s pletí dělat, případně nedělat, jak se o ni starat, jaký typ pleti vůbec mají a čemu se třeba v péči vyhnout. Dostanete od nás praktické rady a eventuálně vám doporučíme produkty a zákroky, které vám mohou významně pomoci. Je pak jen na vás, zda se rozhodnete něco zakoupit či podstoupit.

Ceník

Kosmetická konzultace 600

Hodnocení zákroku

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram