Kosmetická poradna pro krásnou pleť

Doba ošetření
20 minut
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
bez rekonvalescence
Cena zákroku
600,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Obličej a oči Obličej a oči
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Problematická pleť
 • Kožní nedokonalosti a pigmentové skvrny
 • Potřebujete poradit, jak se starat o svou pleť

Účinky

 • Řešení nedokonalostí u všech typů pleti
 • Hledání příčin vzniku problému a návrh řešení
 • Doporučení správných účinných látek na míru
 • Nastavení dlouhodobého plánu péče o pleť
 • Odborné poradenství a komplexní péče o pleť

Popis konzultace

Zjistěte, co vaše pleť opravdu potřebuje

Krásná a svěží pleť bez nedokonalostí je snem každé ženy. Vlivem věku, hormonálních změn, stresu, nezdravého životního stylu nebo nevhodné péče však pokožka obličeje trpí, a to se pochopitelně odráží na jejím vzhledu.

Rozzařte svou pokožku a nechte vyniknout její přirozenou krásu. Odhalíme příčinu vašich problémů, poradíme vám, jak se o pleť správně starat, sestavíme účinnou kombinaci látek na míru vaší pleti a doporučíme, jaké profesionální ošetření by vám prospělo.

Diagnostika je základem péče

Každá pleť je specifická a vyžaduje odlišnou péči. Klíčovým bodem, a zároveň odrazovým můstkem na cestě za krásnou pletí, je detailní diagnostika. Díky ní můžeme přesně určit typ pleti, vyhodnotit problémy, zjistit jejich možnou příčinu a v neposlední řadě navrhnout vhodný postup následné péče či případné léčby.

U nás na klinice Dermaestet se specializujeme na kosmetické i kožní problémy. Diagnostika pleti může rovněž odhalit riziková znaménka či jiné kožní útvary nebo také chronická onemocnění v podobě lupénky či ekzému, které s klienty posléze řešíme v rámci naší kožní ambulance.

Kosmetická poradna mi doslova zachránila pleť. Léta jsem i přes pozdější věk trpěla na akné a další nedokonalosti. Díky systematické péči paní dermatoložky je má pleť doslova den ode dne krásnější. Poprvé v životě pro mě není make-up nutností, ale radostí.
Veronika T., zdroj: Google

Po proceduře počítejte s rekonvalescencí

Po vyhodnocení diagnostiky pleti vám doporučíme vhodnou péči v podobě ranního i večerního ošetření s vhodnou kombinací účinných látek. Nad rámec péče mohou být doporučeny i další individuální procedury jako je například chemický peeling, OxyGeneo, hydrolifting, případně další omlazující metody, které zároveň blahodárně působí na celkový stav pleti.

V případě péče o aknózní pleť pro vás sestavíme terapeutický plán s doporučením vhodných léčebných preparátů, které se dále kombinují s chemickým peelingem a dalším kosmetickým ošetřením.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Spolehněte se na péči špičkových odborníků

V rámci poskytované diagnostiky a léčebných procedur používáme přístrojové vybavení a kosmetické přípravky nejvyšší kvality. Všechna vyšetření a zákroky provádí zkušení dermatologové, kteří disponují nejen znalostmi a praxí, ale také potřebnou mírou empatie. Díky tomuto konceptu můžeme pro naše klienty zajistit komplexní a prvotřídní péči.

Přesvědčte se doslova na vlastní kůži a rezervujte si termín vaší konzultace. Společně dokážeme navrátit vaší pleti opět krásný a zdravý vzhled.

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak probíhá diagnostika pleti?

Vaši pleť nejprve vyšetříme a poté navrhneme léčebný plán a vhodnou kombinaci účinných látek na míru vaší pleti.

Jakým typům pleti se v rámci diagnostiky věnujete?

Věnujeme se všem typům pleti. Dokážeme vyřešit problémy s dehydrovanou, unavenou a stárnoucí pokožkou, aknotickou či nadměrně se mastící pletí, hyperpigmentací i rozšířenými póry apod.

Musím si během konzultace zakoupit přípravky určité značky?

Konzultace v naší poradně slouží k tomu, aby se klienti vyznali v tom, co s pletí dělat, případně nedělat, jak se o ni starat, jaký typ pleti vůbec mají a čemu se třeba v péči vyhnout. Dostanete od nás praktické rady a eventuálně vám doporučíme produkty a zákroky, které vám mohou významně pomoci. Je pak jen na vás, zda se rozhodnete něco zakoupit či podstoupit.

Ceník

Kosmetická konzultace 600

Hodnocení zákroku

4.6/5 - (23 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram