Kosmetická poradna pro krásnou pleť

Co vás trápí

  • Problematická pleť
  • Kožní nedokonalosti
  • Pigmentové (či stařecké) skvrny

Vhodné pro partie

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 20 - 30 minut
 • Typ anestezie bez anestezie
 • Doba rekonvalescence žádná
 • Cena zákroku 500 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis konzultace

Zjistíme, co vaše pleť opravdu potřebuje

Krásná a svěží pleť bez nedokonalostí je snem každé ženy. Vlivem věku, hormonálních změn, stresu, nezdravého životního stylu nebo nevhodné péče však pokožka obličeje trpí, a to se pochopitelně odráží na jejím vzhledu. 

Rozzařte svou pokožku a nechte vyniknout její přirozenou krásu. Odhalíme příčinu vašich problémů, poradíme vám, jak se o pleť správně starat, sestavíme účinnou kombinaci látek na míru vaší pleti a doporučíme, jaké profesionální ošetření by vaší pleti prospělo.

Kosmetická poradna mi doslova zachránila pleť. Léta jsem i přes pozdější věk trpěla na akné a další nedokonalosti. Díky systematické péči paní dermatoložky je má pleť doslova den ode dne krásnější. Poprvé v životě pro mě není make-up nutností, ale radostí.

Veronika T., zdroj: Google

Diagnostika je základem péče

Každá pleť je specifická a vyžaduje odlišnou péči. Klíčovým bodem, a zároveň odrazovým můstkem na cestě za krásnou pletí, je detailní diagnostika. Díky ní může edukovaný personál přesně určit typ pleti, vyhodnotit problémy a zjistit jejich možnou příčinu a v neposlední řadě navrhnout vhodný postup následné péče či případné léčby.

Na klinice Dermaestet se specializujeme na kosmetické i kožní problémy. Diagnostika pleti může rovněž odhalit riziková znaménka či jiné kožní útvary nebo také chronická onemocnění v podobě lupénky či ekzému, které s klienty posléze řešíme v rámci naší kožní ambulance.

Po proceduře počítejte s rekonvalescencí

Po vyhodnocení diagnostiky pleti edukovaný personál doporučí klientovi vhodnou konzervativní péči v podobě ranního i večerního ošetření s vhodnou kombinací účinných látek. Nad rámec konzervativní péče mohou být doporučeny i další individuální procedury jako je například chemický peeling, OxyGeneo, hydrolifting,  případně další omlazující metody, které zároveň blahodárně působí na celkový stav pleti.

V případě péče o aknózní pleť edukovaný personál pro klienta sestaví terapeutický plán s doporučením vhodných léčebných preparátů, který se dále kombinují s chemickým peelingem a dalším vhodným kosmetickým ošetřením.

 • Řešení nedokonalostí u všech typů pleti
 • Hledání příčin vzniku problému a návrh řešení
 • Doporučení správných účinných látek na míru
 • Nastavení dlouhodobého plánu péče o pleť
 • Odborné poradenství a komplexní péče o pleť

Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Spolehněte se na péči špičkových odborníků

V rámci poskytované diagnózy a léčebných procedur používáme přístrojové vybavení a kosmetické přípravky nejvyšší kvality. Všechna vyšetření a zákroky provádí zkušení dermatologové, kteří disponují nejen znalostmi a praxí, ale zejména potřebnou mírou empatie, která je klíčová pro získání důvěry našich klientů. Díky tomuto konceptu můžeme pro naše klienty zajistit kompletní a prvotřídní péči.

Přesvědčte se doslova na vlastní kůži a rezervujte si termín první konzultace. Společně dokážeme navrátit vaší pleti opět krásný a zdravý vzhled.

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Michaela Gottvaldová

MUDr. Michaela Gottvaldová

Uznávaná lékařka v oboru estetické a korektivní dermatologie

V rámci kosmetické poradny poskytujeme našim klientům odborné poradenství v otázce řešení kosmetických a kožních problémů. Snažíme se nalézt příčiny vzniku obtíží a navrhnout optimální léčbu. Je těžké z množství informací na internetu určit, která je ta správná. Pacienti se často snaží dělat pro svoji pleť maximum, ale na základě špatných rad. Snažíme se proto vše uvést na správnou míru, péči o pleť zefektivnit, ale zároveň zjednodušit. U obtíží s pletí je ke krásnému výsledku cesta delší, ale o to víc potěší.

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak probíhá diagnostika pleti?

Vaši pleť vyšetří zkušený dermatolog a poté navrhne na míru vaší pleti léčebný plán a vhodnou kombinaci účinných látek.

Jakým typům pleti se v rámci diagnostiky věnujete?

Věnujeme se všem typům pleti. Dokážeme vyřešit problémy s dehydrvanou, unavenou a stárnoucí pokožkou, aknotickou či nadměrně se mastící pletí, hyperpigmentací i rozšířenými póry aj.

Nebudu nucen/a si během konzultace zakoupit přípravky určité značky?

V žádném případě. Během diagnózy se zaměřujeme výhradně na určení správného složení účinných látek a také druhů přípravků vhodných pro péči o vaši pleť.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín ošetření

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Ceník

 • Kosmetická konzultace500 Kč

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.