Chemický peeling

Doba ošetření
10 - 15 minut
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
1 den - 3 týdny
Cena zákroku
2250,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Krk a dekolt Krk a dekolt
Obličej a oči Obličej a oči
Paže a ruce Paže a ruce
Záda Záda
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Drobné či mimické vrásky
 • Pigmentové skvrny a hyperpigmentace
 • Viditelné rozšířené póry
 • Akné, jizvičky a jiné nedokonalosti
 • Mastná pleť
 • Hrubozrnný povrch pokožky
 • Dehydrovaná a unavená pleť
 • Nesjednocená barevnost pleti

Účinky

 • Omlazení, rozjasnění a regenerace pleti
 • Odstraní odumřelé buňky a pigmentace
 • Vyhladí jemné vrásky a nedokonalosti
 • Podporuje léčbu akné a vzniklých jizviček
 • Sjednotí barevný tón pleti

Galerie

Popis ošetření

Cesta ke krásné a zdravé pleti

Chemický peeling je zcela neinvazivní metoda, která slouží k omlazení, rozjasnění a regeneraci pokožky obličeje. Používá se v oblasti krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad.

Jedná se o velmi rychlou a efektivní metodu vhodnou pro všechny, kteří očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, či zjemnění vrásek.

Skvělé výsledky během pár minut

Samotné ošetření trvá pouze pár minut, během něj vyškolená zdravotní sestra nanáší na pleť speciální kosmetické přípravky s obsahem kyseliny glykolové (AHA). Jedná se o přírodní kyseliny, které dokáží díky své malé velikosti prostupovat až do nejhlubších vrstev kůže.

AHA kyseliny jsou vysoce účinným antioxidantem a díky jejich působení dochází k odstranění odumřelých buněk, pokožka je pak dokonale hydratovaná, projasněná a pružná.

„Dlouho jsem se odhodlávala začít řešit stárnutí pleti. Vrásky a pigmentových skvrn bylo víc a víc. V Dermaestet jsem podstoupila chemický peeling, jelikož mi to paní doktorka doporučila, jako nejvhodnější řešení. Po druhém ošetření je pleť výrazně lepší. V návštěvách budu určitě pokračovat. Děkuji.“
Zuzana R., spokojená klientka

Blahodárné složení peelingu

Chemických peelingů je více druhů a každý má jiné složení. Na naší klinice používáme peelingy s obsahem Retinolu, ovocnými kyselinami nebo kyselinou trichloroctovou. Pracujeme s velmi šetrnými peelingy, u některých někdy dokonce ani nedochází k viditelnému olupování kůže (dochází pouze k mikroolupování, které sice není vidět, i přesto k odstranění odumřelých buněk dochází) nebo podráždění.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Ošetření na míru vaší pleti

Nejvhodnější druh peelingu určujeme podle typu pleti a obtíží. Během konzultace vás vždy informujeme o možných reakcích u daného peelingu. Rozlišujeme chemický peeling povrchový, středně hluboký a hluboký podle zvolené koncentrace a délky působení AHA kyselin.

Ošetření se provádí obvykle v několika sezeních (3 až 4 kúry), kdy se postupně volí různé druhy a koncentrace kyselin dle efektu a reakce pleti při předchozím ošetření.

Typy chemického peelingu

PovrchovýStředně hloubkovýHloubkový
Mírné aknéJemné vráskyHlubší vrásky
RosaceaKeratózy (aktinické a povrchové, seboroické)Jizvy po akné
MelazmaMelazmaKeratózy (aktinické)
Hyperpigmentace (pozánětlivé)Jizvy po akné (atrofické)
Jemné vráskyPrevence (nemelanomových kožních nádorů)
Aktinické poškození
Tento typ působí do hloubky papilární dermis - 0,06 mm. Doporučuje se 3 až 4 ošetření.Středně hloubkový chemický peeling působí do hloubky papilární dermis - 0,45 mm.Hloubkový chemický peeling působí až do oblasti střední dermis - 0,6 mm.
Rekonvalescence je v tomto případě rychlá.Rekonvalescence je 7 až 10 dní.Rekonvalescence trvá okolo 2 až 3 týdnů.

Podívejte se na naše video

Nejčastější otázky a odpovědi

Je chemický peeling vhodný pro každého?

Chemický peeling je vhodný pro většinu typů pokožky, určité druhy dokonce i pro velmi citlivou pleť. Před procedurou je vždy nutná konzultace, na základě které podle typu vaší pleti a obtíží zvolíme složení přesně na míru vaší potřebě.

Provádí se chemický peeling na jaře a v létě?

Běžné chemické peelingy je možné provádět pouze od podzimu do jara. Na naší klinice však máme i tzv. "letní peelingy", které se dají aplikovat i během léta.

Kolikrát je třeba opakovat chemický peeling?

Podle typu chemického peelingu se určí frekvence a počet ošetření, kterou určí ošetřující personál. Minimální počet bývá obvykle od 3 do 4 ošetření.

Jaké jsou pokyny pro následnou domácí péči?

Pokyny k domácí péči se liší dle druhu použitého peelingu, některé se smývají, některé se na pokožce ponechávají. Zkušená ošetřující sestra vám před odchodem domů podá veškeré informace.

Jaké přípravky doporučujete pro domácí péči?

Na doma doporučujeme používat přípravky NeoStrata z řady Restore. Jsou ideální pro klienty, kteří chtějí zvýšit omlazující účinek po proceduře. Obsahují látky posilující ochrannou bariéru, antioxidanty, přinášejí zvláčňující a hydratační účinek pokožky.

Může být peeling používán během těhotenství?

Použití chemického peelingu se během těhotenství nebo kojení nedoporučuje.

Ceník

Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření – je však nutné mít dopředu zarezervován i termín ošetření, který navazuje na konzultaci.

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
1 ošetření 2250
Balíček - 3 ošetření 6100

Hodnocení zákroku

4.7/5 - (49 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram