Chemický peeling

Co vás trápí

  • Drobné či mimické vrásky
  • Pigmentové skvrny a hyperpigmentace
  • Viditelné rozšířené póry
  • Akné, jizvičky a jiné nedokonalosti
  • Mastná pleť
  • Hrubozrný povrch pokožky
  • Dehydratovaná a unavená pleť
  • Nesjednocená barevnost pleti

Vhodné pro partie

Krásná žena s krémem na tvářích

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 10 - 15 minut
 • Typ anestezie bez anestezie
 • Doba rekonvalescence 1 - 7 dnů
 • Cena zákroku od 1500 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis ošetření

Cesta ke krásné a zdravé pleti

Chemický peeling je zcela neinvazivní metoda, která slouží k omlazení, rozjasnění a regeneraci pokožky obličeje. Používá se v oblasti krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad.

Jedná se o velmi rychlou a efektivní metodu vhodnou pro všechny, kteří očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, či zjemnění vrásek.

„Dlouho jsem se odhodlávala začít řešit stárnutí pleti. Vrásky a pigmentových skvrn bylo víc a víc. V Dermaestet jsem podstoupila chemický peeling, jelikož mi to paní doktorka doporučila, jako nejvhodnější řešení. Po druhém ošetření je pleť výrazně lepší. V návštěvách budu určitě pokračovat. Děkuji.“

Zuzana R., spokojená klientka

Skvělé výsledky během pár minut

Samotné ošetření trvá pouze pár minut, během něj vyškolená zdravotní sestra nanáší na pleť speciální kosmetické přípravky s obsahem kyseliny glykolové (AHA). Jedná se o přírodní kyseliny, které dokáží díky své malé velikosti prostupovat až do nejhlubších vrstev kůže.

AHA kyseliny jsou vysoce účinným antioxidantem a díky jejich působení dochází k odstranění odumřelých buněk, pokožka je pak dokonale hydratovaná, projasněná a pružná.

Blahodárné složení peelingu

Ihned po ošetření jsou znatelné známky vyhlazení jemných vrásek, dochází ke zmírnění pigmentových skvrn a zmenšení pórů. Protizánětlivé účinky AHA kyselin účinně podporuje léčbu akné včetně odstranění jizviček způsobených tímto onemocněním.

Chemický peeling také příznivě působí na mastnou pokožku a dochází ke sjednocení barevného tónu pleti.

 • Omlazení, rozjasnění a regenerace pleti
 • Odstraní odumřelé buňky a pigmentaci
 • Vyhladí jemné vrásky a nedokonalosti
 • Podporuje léčbu akné a vzniklých jizviček
 • Sjednotí barevný tón pleti

Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Ošetření na míru vaší pleti

Ošetření předchází konzultace s naším dermatologem, který na míru vaší pletí zvolí správný typ peelingu pro dosažení očekávaných výsledků. Rozlišujeme chemický peeling povrchový, středně hluboký a hluboký podle zvolené koncentrace a délky působení AHA kyselin.

Ošetření se provádí obvykle v několika sezeních (4 až 6 kúr), kdy se postupně zvyšuje koncentrace působících AHA kyselin. Pro kvalitní a bezpečné ošetření našich klientů používáme přípravek NeoStrata s obsahem zklidňující látky Bisabol pro rychlejší regeneraci a zklidnění pokožky.

Víte, že existuje letní chemický peeling?

Povrchový peeling Exuviance není fototoxický, tudíž jej můžeme použít i v letním období. Navíc obsahuje menší koncentraci AHA kyselin, díky čemuž trvá rekonvalescence pouze pár dní.

Exuviance vaši pleť zregeneruje, sjednotí její barevnost, vyhladí drobné nerovnosti a vy získáte přirozený a zářivý vzhled pleti. Po ošetření je potřeba chránit pleť před slunečním zářením, abychom zabránili vzniku nežádoucích pigmentací apod.

Typy chemického peelingu

Podívejte se na naše video

Před a po ošetření

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Zuzana Vykutilová

MUDr. Zuzana Vykutilová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

Chemický peeling je velmi oblíbeným ošetřením na naší klinice Dermaestet. Peeling s AHA kyselinami rychle zlepšuje stav pleti a poradí se spostou vad na pleti jako jsou vrásky, akné či pigmentové skvrny. Vhodným obdobím pro chemický peeling je podzim a zima, kdy je intenzita slunečního záření minimální. Povrchový chemický peeling o nížší koncentraci působích kyselin lze použít i v létě.

Pro výraznější efekt omlazení pleti doporučuji chemický peeling kombinovat s dalšími metodami jako je lifting či aplikace kyseliny hyaluronové.

Nejčastější otázky a odpovědi

Pro jakou pleť je tento chemický peeling vhodný?

Povrchový peeling je vhodný pro většinu typů pokožky. Avšak před aplikací je vždy nutná konzultace s lékařem, který peeling provádí.

Provádí se chemický peeling na jaře a v létě?

Nejvhodnější dobou pro aplikaci peelingu jsou měsíce s nízkým výskytem slunečního záření. Doporučuje se proto období od poloviny září do konce dubna. Povrchový peeling o menší intenzitě lze použít i v létě.

Kolikrát je třeba opakovat chemický peeling?

Podle typu chemického peelingu se určí frekvence a počet ošetření, kterou určí lékař. Minimální počet bývá obvykle od 2 do 6 ošetření.

Jaké jsou pokyny pro následnou domácí péči?

Pacient smyje nanesený peeling doma po 8 hodinách od aplikace, nebo si jej ponechá přes noc (což může být delší než 8 hodin). Pacient si může smýt peeling i dříve (např. po 3 hodinách) v případě nežádoucích účínků. Ty jsou v případě retinolového peelingu ojedinělé.

Jaké přípravky bych měl/-la nadále používat pro domácí péči?

Na doma doporučujeme používat přípravky NeoStrata z řady Restore. Jsou ideální pro klienty, kteří chtějí zvýšit omlazující účinek po proceduře. Obsahují látky posilující ochrannou bariéru, antioxidanty, přinášejí zvláčňující a hydratační účinek pokožky.

Může být peeling používán během těhotenství?

Použití peelingu se během těhotenství nebo kojení nedoporučuje.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín ošetření

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Ceník

Ošetření předchází konzultace s naším lékařem, který zhodnotí stav vaší pleti a navrhne vhodný počet opakování ošetření. Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření – je však nutné mít dopředu zarezervován i termín ošetření, který navazuje na konzultaci.

 • Chemický peeling – retinol2 000 Kč
 • Chemický peeling – retinol (balíček 3 ošetření)5 000 Kč
 • Chemický peeling letní1 500 Kč
 • Chemický peeling letní (balíček 4 ošetření)5 000 Kč

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.

Vážení klienti naší kliniky,

zhoršující se epidemiologická situace i chladnější počasí s sebou přináší zvýšenou nemocnost.
Pokud nemůžete dorazit na objednanou konzultaci, kontrolu nebo zákrok, prosíme, zavolejte na naši recepci (tel. 533 534 580) a zrušte svůj rezervovaný termín. Společně pak najdeme vhodnou náhradu.

Dejme, prosíme, prostor pro ostatní klienty, kteří se dostavit mohou a zkraťme společně tak čekací lhůty před ordinacemi.

Velice děkujeme za pochopení a spolupráci.

Tým kliniky Dermaestet