Oxygeneo™ - omlazení pleti

Doba ošetření
60 - 90 minut
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
bez rekonvalescence
Cena zákroku
Související 
Vhodné pro partie
Krk a dekolt Krk a dekolt
Obličej a oči Obličej a oči
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Jemné vrásky a nedokonalosti
 • Kožní pigmentace
 • Suchá a dehydratovaná pleť
 • Povadlá a unavená pleť

Účinky

 • Udržovací procedura proti stárnutí
 • Pro jemné vrásky i pigmentace
 • Zjemnění a sjednocení pleti
 • Viditelné výsledky již po 1. ošetření

Popis ošetření

Blahodárné účinky ve 3 krocích

Jedná se o inovativní technologii, která přináší 3 procedury současně, a to exfoliaci pleti (odstranění odumřelých kožních buněk), zvýšení okysličení pleti a infuzi účinných látek, které blahodárně působí na pleť.

Pro odstranění vrásek i pigmentace

Můžete si vybrat ze dvou variant gelových oxy-sér, NeoBright a NeoRevive, podle toho, co vaše pleť aktuálně potřebuje nejvíce. Ošetření pomocí NeoBright je skvělé pro ty, kteří se potýkají s nežádoucí pigmentací. Kyseliny azaleová a kojová se postarají o viditelné zesvětlení pleti a bělení pigmentů. Ošetření oxy-sérem NeoRevive je díky kyselině hyaluronové účinným bojovníkem proti vráskám. Obě varianty lze také kombinovat.

„MOC VELKÁ SPOKOJENOST ( šikovné paní doktorky a sestříčky, krásné prostředí ). DOPORUČUJI jedině Dermaestet!!!“
Sisi V. H., zdroj: Facebook

Omlazující efekt díky okysličení pleti

Po nanesení oxy-séra se využívá i jednorázové kapsle OxyGeneo™, která ve styku s gelem vyvolává Bohrův efekt. Principem Bohrova efektu je fakt, že zvýšením koncentrace oxidu uhličitého (CO2) na pleti dochází ke zvýšení obsahu kyslíku (O2) uvnitř pleti.

Použití kapslí OxyGeneo™ a terapeutických gelových oxy-sér NeoBright a NeoRevive vytváří právě tuto žádoucí vysokou koncentraci CO2. Tím dojde k přirozenému maximálnímu okysličení pleti.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Radiofrekvence jako bonus na závěr

Závěrečným krokem je TriPollar – hluboký radiofrekvenční lifting. Díky radiofrekvenční energii dojde k nové tvorbě kolagenu a elastinu. Vaše pleť bude poté pevnější a hladší, jemné linky a vrásky zmizí. Během radiofrekvence ucítíte příjemné prohřátí v ošetřované oblasti.

Doporučujeme absolvovat intenzivní kúru 3 ošetření po 4 - 6 týdnech. Poté stačí opakovat 1x ročně.

Princip technologie OxyGeneo+

Exfoliace

V první fázi ošetření exfoliací odstraňujeme všechny odumřelé buňky, tím se pleť vyhladí a zároveň připraví na příjem aktivních látek.

Infuze

Pomocí kapsle OxyGeneo™ se pleť vyčistí a zároveň obohatí o aktivní složky oxy-séra. Můžete si vybrat ze dvou typů - NeoRevive™ pro omlazení nebo NeoBright™ pro zesvětlení pokožky.

Okysličení

OxyGeneo™ produkuje bublinky oxidu uhličitého, které jemně praskají na povrchu pleti a vytváří fyziologickou reakci, která posílá okysličenou krev do ošetřované oblasti.

Nejčastější otázky a odpovědi

Je ošetření bolestivé?

Naše klientky vnímají ošetření jako příjemnou masáž obličeje. Exfoliace je popisována jako velmi osvěžující a pohodlná proto, že zde není využíván žádný podtlak jako např. u mikrodermabraze. Celkové ošetření je uklidňující a uvolňující.

Jak často ošetření opakovat?

Doporučujeme absolvovat intenzivní kúru – 3 ošetření po 4 - 6 týdnech. Poté stačí opakovat 1x ročně. 

Mohu absolvovat ošetření, když mám akné?

Ano. Exfoliace je nedráždivá, a protože OxyGeneo™ není vakuové zařízení, lze ošetřit i oblasti obličeje postižené nezánětlivým akné.

Kdy nemohu podstoupit ošetření OxyGeneo™ ?

Pro ošetření pomocí metody Oxygeneo nejsou žádné kontraindikace. Avšak v některých případech toto ošetření není vhodné. Například pro velmi citlivou pleť, pleť se žilkami a při zánětlivých projevech na ošetřované pokožce. Pro velmi citlivou pleť doporučujeme podstoupit jemnější terapii červeným světlem s peptidovými maskami.

Ceník

Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření – je však nutné mít dopředu zarezervovaný i termín ošetření, který navazuje na konzultaci.

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
Radiofrekvence - komplexní ošetření 2950
Radiofrekvence - celý obličej 2100
Radiofrekvence - lokální ošetření 1400

Hodnocení zákroku

4.7/5 - (19 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram