Omlazení pomocí OxyGeneo™

Co vás trápí

  • Jemné vrásky a nedokonalosti
  • Kožní pigmentace
  • Suchá a dehydratovaná pleť
  • Povadlá a unavená pleť

Vhodné pro partie

Péče a moderní technologie v oblasti estetiky pro ženy

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 60 - 90 minut
 • Typ anestezie bez anestezie
 • Doba rekonvalescence žádná
 • Cena zákroku od 1500 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis ošetření

Blahodárné účinky ve 3 krocích

Jedná se o inovativní technologii, která přináší 3 procedury současně, a to exfoliaci pleti (odstranění odumřelých kožních buněk), zvýšení okysličení pleti a infuzi účinných látek, které blahodárně působí na pleť. OxyGeneo™ má celou řadu možností a vytvoří zákrok přesně na míru vašim potřebám.

Celá procedura začíná nanesením gelu s obsahem přírodních aktivních složek.

„MOC VELKÁ SPOKOJENOST ( šikovné paní doktorky a sestříčky, krásné prostředí ). DOPORUČUJI jedině Dermaestet!!!“

Sisi V. H., zdroj: Facebook

Pro odstranění vrásek i pigmentace

Můžete si vybrat ze dvou variant gelových oxy-sér NeoBright a NeoRevive podle toho, co vaše pleť aktuálně potřebuje nejvíce. Ošetření pomocí NeoBright je skvělé pro ty, kteří se potýkají s nežádoucí pigmentací. Kyseliny azaleová a kojová se postarají o viditelné zesvětlení pleti a bělení pigmentů.

Ošetření oxy-séra NeoRevive je díky kyselině hyaluronové účinným bojovníkem proti vráskám. Oxy-gely lze také kombinovat.

Omlazující efekt díky okysličení pleti

Po nanesení oxy-séra se využívá i jednorázové kapsle OxyGeneo™, která ve styku s gelem vyvolává Bohrův efekt. Principem Bohrova efektu je fakt, že zvýšením koncentrace oxidu uhličitého (CO2) na pleti dochází ke zvýšení obsahu kyslíku (O2) uvnitř pleti.

Použití kapslí OxyGeneo™ a terapeutických gelových oxy-sér NeoBright a NeoRevive vytváří právě tuto žádoucí vysokou koncentraci CO2. Tím dojde k přirozenému maximálnímu okysličení pleti.

 • Udržovací procedura proti stárnutí
 • Pro jemné vrásky i pigmentace
 • Zjemnění a sjednocení pleti
 • Viditelné výsledky po 1. ošetření

Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Radiofrekvence jako bonus na závěr

Závěrečným krokem je TriPollar – hluboký radiofrekvenční lifting. Díky radiofrekvenční energii dojde k nové tvorbě kolagenu a elastinu. Poté bude pleť pevnější a hladší. Jemné linky a vrásky zmizí. Během radiofrekvence ucítíte příjemné prohřátí v ošetřované oblasti.

Doporučujeme absolvovat intenzivní kúru – 3 ošetření po 4 až 6 týdnech. Poté tuto kúru postačí opakovat 1x ročně. 

Princip technologie OxyGeneo+

Exfoliace

V první fázi ošetření exfoliací odstraňujeme všechny odumřelé buňky, tím se pleť vyhladí a zároveň připraví na příjem aktivních látek. OxyGeneo™ je bezpečný pro všechny typy pleti včetně citlivé pokožky.

Infuze

Pomocí kapsle OxyGeneo™ pleť vyčistí, a při tom zároveň pleť obohatí o aktivní složky oxy-séra.Můžete si vybrat ze dvou typů oxy-sér, a to NeoRevive™ pro omlazení nebo NeoBright™ pro zesvětlení pokožky.

Okysličení

OxyGeneo™ produkuje bublinky oxidu uhličitého, které jemně praskají na povrchu pleti a vytváří fyziologickou reakci, která posílá okysličenou krev do ošetřované oblasti.

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Zuzana Vykutilová

MUDr. Zuzana Vykutilová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

Okysličení pleti patří mezi nejoblíbenější neinvazivní omlazující procedury. OxyGeneo™ navíc přináší několik procedur v jednom. Pokud se blíží nějaké vaše významná událost, naplánujte si o den dříve terapii OxyGeneo™. Ihned po ošetření uvidíte skvělé výsledky. Toto ošetření je také vhodné jako udržovací procedura proti stárnutí.

Nejčastější otázky a odpovědi

Je to bolestivé?

Naše klientky vnímají ošetření jako příjemnou masáž obličeje. Exfoliace je popisována jako velmi osvěžující a pohodlná proto, že zde není využíván žádný podtlak jako např. u mikrodermabraze. Celkové ošetření je uklidňující a uvolňující.

Jak často ošetření opakovat?

Doporučujeme absolvovat intenzivní kúru – 3 ošetření po 4 až 6 týdnech. Poté tuto kúru postačí opakovat 1x ročně. 

Mohu absolvovat ošetření, když mám akné?

Ano. Exfoliace je nedráždivá, a protože OxyGeneo™ není vakuové zařízení, lze ošetřit oblasti obličeje postižené nezánětlivým akné.

Kdy nemohu podstoupit ošetření Oxygeneo?

Pro ošetření pomocí metody Oxygeneo nejsou žádné kontraindikace. Avšak v některých případech toto ošetření není vhodné, a to primárně při zánětlivém akné či při růžovce.

Ceník

Základní ošetření, které zahrnuje radiofrekvenci a čištění pleti stojí 1500 Kč. Rozšířená OxyGeneo terapie stojí 2300 Kč – zahrnuje radiofrekvenci, čištění pleti a také masáž obličeje. Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření – je však nutné mít dopředu zarezervován i termín ošetření, který navazuje na konzultaci.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.