Needle Shaping – přírodní zpevnění pokožky

Doba ošetření
45 minut
Typ anestezie
lokální
Rekonvalescence
1 den
Cena zákroku
6050,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Břicho Břicho
Hýždě Hýždě
Krk a dekolt Krk a dekolt
Nohy Nohy
Obličej a oči Obličej a oči
Paže a ruce Paže a ruce
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Drobné vrásky
 • Povadlá kůže
 • Jizvy (některé typy)
 • Ztráta objemu v určité partii (nejčastěji na tvářích)

Účinky

 • Přírodní zpevnění pokožky a vyplnění jemných vrásek
 • Při korekci jizev na obličeji i na těle
 • Alternativa pro klienty, kteří nemohou či nechtějí podstoupit aplikaci botulotoxinu nebo kyseliny hyaluronové
 • Mikroinvazivní metoda pro modelování obličeje
 • Bezbolestné a šetrné ošetření

Popis ošetření

Dovolte svému tělu, ať si pomůže samo

Needle Shaping má za účel biostimulaci kůže a podkoží, tedy její ozdravení a zlepšení objemu bez nutnosti aplikace cizího materiálu. Jedná se o neinvazivní a téměř bezbolestnou metodu, která má za cíl zvýšit produkci kolagenu a elasticitu pokožky. Používá se při prvních náznacích stárnutí pleti, na první vrásky a lehčí povolení kůže. Ošetření je možno využít i ke korekci některých typů jizev.

Ošetření Needle Shaping je možno aplikovat na různých tělesných partiích.

Doktorka Vykutilová při aplikaci PB séra

Zcela přírodní alternativa k výplním

Ošetření je určeno pro každého, kdo chce bojovat proti povadnutí, poklesu kůže a ztrátě objemu v určité partii. Nejčastěji je metoda Needle Shapingu prováděna ve tvářích, kde přináší nejlepší výsledky.

Je také alternativním řešením pro klienty, kteří z nějakého důvodu nemohou nebo nechtějí podstoupit aplikaci cizích látek do těla, jako je např. botulotoxin nebo kyselina hyaluronová.

Již 10 let se o moji pleť stará p. Dr Vykutilová a její tým. Jakýkoliv zákrok jsem zde podstoupila měl pokaždé výsledek, se kterým jsem byla a jsem na 100 % procent spokojená. Vřele doporučuji a myslím si, že ceny jsou dostupné a vzhledem k Brnu velmi příznivé.
Leny Novotná, zdroj: Facebook

Okamžité zlepšení s efektem delším než 1 rok

Po zavedení vlasové akupunkturní jehly pod kůži dochází ke stimulaci tkáně radiofrekvenční energií ze speciálního přístroje. Podél každé stimulované jehličky dochází k tvorbě vlastního vaziva a tedy celkovému zpevnění kůže. Pro maximální komfort klientů provádíme toto ošetření za použití lokální anestezie.

Zlepšení může být vidět okamžitě, dokončení přestavby kolagenu však může trvat 1 - 2 měsíce. Ošetření je prováděno jednorázově a dosažený efekt přetrvává obvykle déle než 1 rok.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Rekonvalescence a následná péče

Omytí vodou a nanesení lehkého hydratačního krému je možné již večer v den zákroku. Make-up a další kosmetiku doporučujeme nanášet nejméně 12, lépe však 24, hodin po ošetření. Při pobytu na slunci je potřeba se chránit přípravkem v ochranným SPF 50. Po dobu 1 měsíce se vyhněte sauně, profesionálnímu kosmetickému ošetření, masážím a dalším metodám, které by mohly efekt needle-shapingu ovlivnit. Lehké cvičení je možné už 24 hodin po zákroku.

Nejčastější otázky a odpovědi

Pro koho je ošetření vhodné?

Ošetření je vhodné pro ženy i muže při prvních náznacích stárnutí pleti, na první vrásky a lehčí povolení kůže. Dále je velmi vyhledávané klienty, kteří nemohou nebo nechtějí podstoupit aplikaci cizích látek, např. botulotoxinu nebo kyseliny hyaluronové.

Jak ošetření probíhá?

Do ošetřované oblasti jsou zavedeny jemné akupunkturní jehličky, které jsou stimulovány vysokogalvanickými proudy s mikrovibracemi ze speciálního přístroje. Podél každé stimulované jehličky dochází k tvorbě vlastního vaziva a tedy celkovému zpevnění kůže.

Je efekt po ošetření trvalý?

Finální efekt ošetření přetrvává obvykle déle než 1 rok.

Ceník

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
Ošetření 6050

Hodnocení zákroku

4.6/5 - (7 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram