Radiofrekvence TriPollar

Co vás trápí

  • Drobné vrásky v očním okolí

Vhodné pro partie

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 30 min
 • Typ anestezie žádná
 • Doba rekonvalescence 0 dnů
 • Cena zákroku od 1000 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis ošetření

Radiofrekvence — neinvazivní metoda s liftingovým efektem

Klinika Dermaestet nabízí klientům ošetření patentovanou technologií TriPollar od společnosti Pollogen, která zaručuje zpevnění pokožky prostřednictvím účinných radiofrekvenčních vln. Díky této unikátní metodě jsme schopni velmi efektivně vyhlazovat jemné vrásky zejména v oblasti očního okolí. 

Největší výhodou této radiofrekvenční metody je bezbolestnost a především vynikající výsledky, které se opětovnou aplikací stávají trvalými. Ošetření je skvělým řešením pro všechny, kteří dávají přednost neinvazivním metodám omlazení pleti.

Žena s výrazněnými konturami obličeje

Dermaestet z celého srdce doporučuji! Veškerá péče byla maximální, precizní a důsledná do nejmenšího detailu. Celý kolektiv je nesmírně milý, přátelský a ochotný. Mockrát děkuji!

Monika Valešová Medková, zdroj: Facebook

Omlazení a zpevnění pokožky díky radiofrekvenčním vlnám

Technologie TriPollar spočívá v přeměně vysokofrekvenčního proudu v tepelnou energii, která proniká vrstvami pokožky, zahřívá její tkáně a tím dochází k uvolňování velkého množství energie. Lokální zahřívání v povrchových i hlubokých vrstvách kůže způsobuje cílené vyvolání kontrolovaného zánětu, který nastartuje přirozenou obnovu tkání prostřednictvím tvorby nových kolagenových (zajišťují pevnost) a elastinových (zajišťují pružnost) vláken.

Soustředěná a cíleně zaměřená energie umožňuje účinnější působení a viditelné výsledky již po prvním ošetření. Ošetření TriPollar radiofrekvencí je možné provádět kdykoliv během roku a je zcela bezpečné pro všechny fototypy pleti. Výsledkem je pevnější pleť s redukovanými vráskami a linkami.

Viditelné výsledky již po prvním ošetření

Ošetření očního okolí trvá maximálně 30 minut. Na pokožku nejprve aplikujeme vodivé médium, které umožňuje radiofrekvenčním vlnám proniknout do hlubokých vrstev pokožky a rovněž díky němu může hlavice přístroje pohodlně klouzat po kůži.

Poté provádíme tahy hlavicí přístroje tak, aby se dané místo prohřálo na požadovanou teplotu, při které dochází k regeneraci kolagenu a elastinu. Již po první aplikaci je dobře viditelné zlepšení a omlazení pokožky v ošetřené partii.

Radiofrekvenci Tripollar aplikujeme také jako součást metody OxyGeneo, která poskytuje vynikající okysličení a výživu pokožky. Díky kombinaci ošetření dochází k ještě výraznější regeneraci a obnově kolagenu a elastinu a prokazatelnému zlepšení textury pleti.

 • Zlepšení struktury a vypnutí kůže
 • Rychlé ošetření s výrazným efektem
 • Bezbolestná a relaxační metoda omlazení
 • Viditelné výsledky již po prvním ošetření
 • Lze dosáhnout trvalých výsledků
 • Možné podstoupit kdykoliv během roku
 • Vhodné pro všechny fototypy

Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Účinná a komfortní metoda bez rekonvalescence

Pro dosažení nejlepších, a především trvalých, výsledků je vhodné podstoupit kompletní radiofrekvenční kůru, která se skládá z 3—6 ošetření. Mezi jednotlivými ošetřeními by měl být odstup minimálně týdne. V průběhu celé kůry dochází k účinné remodelaci a regeneraci kolagenu, což zaručuje dlouhodobé omlazení pleti.

Ošetření je velmi komfortní a mnoho klientů jej označuje za příjemné a relaxační. Velkou výhodou je také to, že okamžitě po zákroku je možné se zapojit do běžných denních aktivit.

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Zuzana Vykutilová

MUDr. Zuzana Vykutilová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

Mnoho našich klientů si radiofrekvenční ošetření TriPollar oblíbilo zejména kvůli rychlosti ošetření a skvělým výsledkům, které přináší. Obzvlášť u klientů, kteří vyhledávají neinvazivní metody, je toto ošetření jasným favoritem v otázce omlazení pleti.

Nejčastější otázky a odpovědi

Je aplikace technikou TriPollar bolestivá?

Metoda je zcela bezbolestná. Díky působením radiofrekvenčních vln dochází k prohřívání pleti a většina našich pacientů naopak ošetření považuje za velmi příjemné.

Za jak dlouho se dostaví efekt ošetření?

Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. Díky následným reaplikacím dosáhneme trvalých výsledků v podobě omlazené a pevné pleti v ošetřené partii.

Jak fungují radiofrekvenční vlny a jak je dosaženo efektivního omlazení?

Prostřednictvím radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku, prostupuje vytvořená energie přes povrchové vrstvy kůže až do škáry, která obsahuje velké množství kolagenu. Díky účinné radiofrekvenci dochází k urychlení buněčného metabolismu a napnutí kolagenových vláken. Tento postup zajistí vypnutí ochablé pleti a zjemnění vrásek.

Pro koho je není tato metoda vhodná?

Metoda není vhodná pro osoby s kovovými implantáty v okolí místa ošetření, osoby trpící přecitlivělostí pleti a ekzémy, těhotné a kojící ženy, osoby s nádorovým onemocněním, osoby s kardiostimulátorem, a také pro ty, kteří trpí poruchami srážlivosti krve či těžšími formami diabetu.

Existují nějaká omezení po ošetření?

Ošetření nevyžaduje žádná následná omezení ani rekonvalescenci.

Ceník

Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření – je však nutné mít dopředu zarezervován i termín ošetření, který navazuje na konzultaci. Cena za ošetření se pohybuje od 1 000 Kč.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.