Radiofrekvence TriPollar

Doba ošetření
30 minut
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
bez rekonvalescence
Cena zákroku
1400,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Obličej a oči Obličej a oči
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Drobné vrásky v očním okolí

Účinky

 • Zlepšení struktury a vypnutí kůže
 • Rychlé ošetření s výrazným efektem
 • Bezbolestná a relaxační metoda omlazení
 • Viditelné výsledky již po prvním ošetření
 • Lze dosáhnout trvalých výsledků
 • Možné podstoupit kdykoliv během roku
 • Vhodné pro všechny fototypy

Popis ošetření

Neinvazivní metoda s liftingovým efektem

Klinika Dermaestet nabízí klientům ošetření patentovanou technologií TriPollar od společnosti Pollogen, která zaručuje zpevnění pokožky prostřednictvím účinných radiofrekvenčních vln. Díky této unikátní metodě jsme schopni velmi efektivně vyhlazovat jemné vrásky zejména v oblasti očního okolí.

Největší výhodou této radiofrekvenční metody je bezbolestnost a především vynikající výsledky, které se opětovnou aplikací stávají trvalými. Ošetření je skvělým řešením pro všechny, kteří dávají přednost neinvazivním metodám omlazení pleti.

Žena s výrazněnými konturami obličeje

Omlazení a zpevnění pokožky díky radiofrekvenčním vlnám

Technologie TriPollar spočívá v přeměně vysokofrekvenčního proudu v tepelnou energii, která proniká vrstvami pokožky, zahřívá její tkáně a tím dochází k uvolňování velkého množství energie. Lokální zahřívání v povrchových i hlubokých vrstvách kůže způsobuje cílené vyvolání kontrolovaného zánětu, který nastartuje přirozenou obnovu tkání prostřednictvím tvorby nových kolagenových (zajišťují pevnost) a elastinových (zajišťují pružnost) vláken.

Soustředěná a cíleně zaměřená energie umožňuje účinnější působení a viditelné výsledky již po prvním ošetření. Ošetření TriPollar radiofrekvencí je možné provádět kdykoliv během roku a je zcela bezpečné pro všechny fototypy pleti. Výsledkem je pevnější pleť s redukovanými vráskami a linkami.

Dermaestet z celého srdce doporučuji! Veškerá péče byla maximální, precizní a důsledná do nejmenšího detailu. Celý kolektiv je nesmírně milý, přátelský a ochotný. Mockrát děkuji!
Monika Valešová Medková, zdroj: Facebook

Viditelné výsledky již po prvním ošetření

Ošetření očního okolí trvá maximálně 30 minut. Na pokožku nejprve aplikujeme vodivé médium, které umožňuje radiofrekvenčním vlnám proniknout do hlubokých vrstev pokožky a rovněž díky němu může hlavice přístroje pohodlně klouzat po kůži.

Poté provádíme tahy hlavicí přístroje tak, aby se dané místo prohřálo na požadovanou teplotu, při které dochází k regeneraci kolagenu a elastinu. Již po první aplikaci je dobře viditelné zlepšení a omlazení pokožky v ošetřené partii.

Radiofrekvenci Tripollar aplikujeme také jako součást metody OxyGeneo, která poskytuje vynikající okysličení a výživu pokožky. Díky kombinaci ošetření dochází k ještě výraznější regeneraci a obnově kolagenu a elastinu a prokazatelnému zlepšení textury pleti.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Účinná a komfortní metoda bez rekonvalescence

Pro dosažení nejlepších, a především trvalých, výsledků je vhodné podstoupit kompletní radiofrekvenční kůru, která se skládá ze 3 - 6 ošetření. Mezi jednotlivými ošetřeními by měl být odstup minimálně týdne. V průběhu celé kůry dochází k účinné remodelaci a regeneraci kolagenu, což zaručuje dlouhodobé omlazení pleti.

Ošetření je velmi komfortní a mnoho klientů jej označuje za příjemné a relaxační. Velkou výhodou je také to, že okamžitě po zákroku je možné se zapojit do běžných denních aktivit.

Nejčastější otázky a odpovědi

Je ošetření technikou TriPollar bolestivá?

Metoda je zcela bezbolestná. Díky působení radiofrekvenčních vln dochází k prohřívání pleti, většina našich klientů naopak ošetření považuje za velmi příjemné.

Za jak dlouho se dostaví efekt ošetření?

Výsledky jsou viditelné ihned po ošetření. Díky následnému opakování dosáhneme trvalých výsledků v podobě omlazené a pevné pleti.

Jak fungují radiofrekvenční vlny a jak je dosaženo efektivního omlazení?

Prostřednictvím radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku, prostupuje vytvořená energie přes povrchové vrstvy kůže až do škáry, která obsahuje velké množství kolagenu. Díky účinné radiofrekvenci dochází k urychlení buněčného metabolismu a napnutí kolagenových vláken. Tento postup zajistí vypnutí ochablé pleti a zjemnění vrásek.

Pro koho není tato metoda vhodná?

Metoda není vhodná pro osoby s kovovými implantáty v okolí místa ošetření, osoby trpící přecitlivělostí pleti a ekzémy, těhotné a kojící ženy, osoby s nádorovým onemocněním, s kardiostimulátorem, a také pro ty, kteří trpí poruchami srážlivosti krve či těžšími formami diabetu.

Existují nějaká omezení po ošetření?

Ošetření nevyžaduje žádnou rekonvalescenci a nemá žádná další omezení.

Ceník

Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření – je však nutné mít dopředu zarezervován i termín ošetření, který navazuje na konzultaci.

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
Ošetření 1400

Hodnocení zákroku

4.5/5 - (6 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram