Tixel - řešení vrásek bez botulotoxinu

Doba ošetření
30 - 60 minut
Typ anestezie
možnost nanesení anestetického krému
Rekonvalescence
1 týden
Cena zákroku
3350,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Krk a dekolt Krk a dekolt
Obličej a oči Obličej a oči
Paže a ruce Paže a ruce
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Vrásky
 • Jizvy po akné
 • Pigmentace na pokožce

Účinky

 • Vyhlazení vrásek
 • Zlepšení tónu a textury pleti
 • U menšího převisu kůže umí nahradit blefaroplastiku
 • Odstranění pigmentových skvrn
 • Bezpečné ošetření
 • Krátká rekonvalescence

Popis ošetření

Nová alternativa k botulotoxinu

Tixel je zcela nové ošetření povrchu pokožky, které je výbornou alternativou pro klientky, které z různých důvodů nemohou nebo nechtějí podstoupit aplikaci botulotoxinu. Zpevňuje a vyhlazuje pleť, odstraňuje kruhy pod očima, zbavuje jemných vrásek a při více opakování dokonce i těch hlubších. Zároveň zvládne odstranit případné pigmentace a drobnější jizvičky. V neposlední řadě pomáhá k lepšímu vstřebání výživných přípravků do pokožky.

Jemné vrásky už vás nebudou trápit

Tixel ničí poškozené buňky, stimuluje růst nových a nastartuje tvorbu nového kolagenu. Tím účinně vyhladí vrásky, zlepší tón a texturu pleti a zjemní nebo úplně odstraní případné pigmentové skvrny. Obrovskou výhodou přístroje Tixel je i možnost velice účinného ošetření očního okolí. Díky tomu vyřeší také černé kruhy pod očima a může pomoci i při syndromu suchého oka. Za určitých podmínek je považovaný za bezkonkurenční i u korekce očních víček, která je po třech opakováních srovnatelná s invazivní blefaroplastikou.

Tixel vyřeší i vaše tmavé kruhy pod očima

Trápí vás váčky nebo kruhy pod očima a nedaří se vám jich zbavit? Ošetření Tixel je jednou z metod, jak se vyhnout plastice kruhů pod očima a odstranit nedostatky obličeje bez chirurgických zákroků. Termomechanický účinek podporuje vnitřní tvorbu kolagenu a regeneraci povrchové vrstvy kůže. Tixel tak zajistí vyhlazení vrásek kolem očí a omlazení obličeje přirozenou cestou.

Příčiny vrásek kolem očí jsou v dnešní době rozmanité a jejich odstranění může být tím pádem problematické. Bez ohledu na to, která příčina trápí právě vás, ošetření Tixel může být tou správnou cestou. Jeho velkou výhodou je, že nahrazuje různé invazivní metody omlazení pokožky vašeho obličeje.

Jak ošetření probíhá?

Ošetření Tixelem trvá 30 až 60 minut, v závislosti na ošetřované partii. Před samotným ošetřením vám na obličej můžeme nanést anestetický krém, kterým se minimalizuje jakékoli nepohodlí. Během zákroku se přístroj Tixel přikládá na ošetřovanou oblast pokožky. Skládá se z 81 pyramidových špiček, které jsou vyrobeny z titanu a jsou tedy biologicky kompatibilní a sterilní. Hrot je zahřátý na 400 stupňů Celsia. Během zákroku je teplota hrotu obsluhujícím personálem neustále kontrolována a měněna v závislosti na léčebné proceduře.

Rekonvalescence a následná péče

V době rekonvalescence je nutné používat kvalitní opalovací krém, aby se zabránilo dalšímu poškození pokožky, zejména vzniku pigmentací. S produkty následné péče vám poradí náš školený personál a můžete si je moci zakoupit přímo na naší klinice. Make-up doporučujeme používat na minerální bázi a nanést ho lze po 24 hodinách po zákroku. Výsledky jsou viditelné po 21 dnech od prvního ošetření, pro dosažení optimálních výsledků pak doporučujeme 3 – 5 opakování, v závislosti na individuálním problému a doporučeném postupu léčby. Výsledný efekt pak může trvat až 2 roky.

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak často mohu ošetření podstupovat?

V závislosti na ošetřované partii pro dokonalý výsledek doporučujeme 3 – 5 zákroků v rozmezí 1 měsíce.

Jak přístroj Tixel vlastně funguje?

Ošetření přístrojem Tixel nastartuje v buňkách tvorbu nového kolagenu, který zajistí vyhlazení vrásek. Pomáhá tedy vyhladit jemné vrásky kolem očí, na obličeji, krku nebo v dekoltu. Zároveň je tato metoda vhodná také pro odstranění kruhů pod očima či korekci problémů s pigmentací.

Je ošetření bolestivé?

Před samotným ošetřením se na obličej na přání klienta může nanést anestetický krém, kterým se minimalizuje jakékoli nepohodlí.

Jaká je u tohoto ošetření rekonvalescence?

Dobra rekonvalescence záleží na intenzitě ošetření. Je tedy třeba se s ošetřujícím personálem dopředu domluvit. Obecně platí čím nižší intenzita ošetření, tím kratší rekonvalescence. To s sebou ale přináší i menší efekt a je zapotřebí podstoupit více opakování. Nejdůležitější je pak nutnost důsledného používání kvalitního opalovacího krému, aby se zabránilo dalšímu poškození pokožky slunečním zářením, zejména pigmentovým skvrnám.

Jak se zbavit kruhů pod očima?

Jednou z možností je metoda Tixel, která využívá k odstranění tmavých kruhů pod očima tepelnou energii. Ošetření trvá 30 až 60 minut v závislosti na ošetřované oblasti.

Ceník

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
1 ošetření 3350

Hodnocení zákroku

4.7/5 - (52 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram