Plexr - odstranění přebytečné kůže bez operace

Plexr - odstranění přebytečné kůže bez operace

Doba ošetření
15 - 30 minut
Typ anestezie
lokální
Rekonvalescence
5 - 7 dnů
Cena zákroku
Objednat konzultaci
 • Plexr - před a po

  Plexr - před a po

 • Plexr - před a po

  Plexr - před a po

 • Plexr - před a po

  Plexr - před a po

 • Plexr - před a po

  Plexr - před a po

Vhodné pro partie

Břicho Břicho
Krk a dekolt Krk a dekolt
Obličej a oči Obličej a oči
Paže a ruce Paže a ruce

Vhodné pro partie

 • Břicho
 • Krk a dekolt
 • Obličej a oči
 • Paže a ruce
Břicho Břicho
Krk a dekolt Krk a dekolt
Obličej a oči Obličej a oči
Paže a ruce Paže a ruce
břicho

Co vás trápí

 • Ochablá kůže v oblasti obličeje (oční víčka, před ušima) i těla (oblast pupíku)
 • Akné a jizvičky
 • Pigmentace (stařecké skvrny a veruky)
 • Vrásky okolo rtů, mezi obočím
 • Strie a jizvy
 • Dyskeratózy
 • Benigní léze (kožní výrůstky – fibromky, červené tečky – hemangiomy)
 • Kondylomata (genitální bradavice) a jiné bradavice
 • Xantalesma (tukový výrustek v okolí očí)

Účinky

 • Bez řezu, krve a narkózy
 • Srovnatelné s invazivní blefaroplastikou
 • Odstraní vrásky, akné i jizvičky
 • Vyřeší bradavice či pigmentace a jiné vady
 • Pro korekci jizev i strií na těle

Popis ošetření

Plastika bez řezu, krve a narkózy

Plexr je inovativní lékařský přístroj využívající technologie plazmatu. Účinky této technologie jsou srovnatelné s výsledky tradiční plastiky. Jedná se o naprostou revoluci na poli dermatologické a estetické chirurgie.

Na rozdíl od plastické chirurgie přístroj Plexr nezanechává žádné nežádoucí stopy po výkonu jako jsou např. jizvy. Díky tomu vás nevystavujeme rizikům, která by mohla nastat v případě klasické plastické chirurgie.

Technologie moderní doby

Mezi pokožkou a přístrojem dochází k tvorbě malého výboje plazmatu, který odpaří starou pokožku, po zahojení se nahradí pokožkou novou. Výboj plazmy je naprosto bezpečný i na těch nejcitlivějších místech, jakými jsou např. oční víčka či intimní partie.

Při aplikaci výboj plazmatu proniká do přesně stanovené hloubky pod povrchem kůže, kde odpaří nežádoucí buňky a vyvolá proces tvorby kolagenu – zpevnění pleti.

„Dobrý den, chci se podělit o svojí zkušenost s povislou kůží na dolních víčkách. Po velmi dlouhé cestě přes rady a několika konzultacích u nejlepších odborníků, bylo rozhodnutí přístroj plexr. V Dermaestet jsem po 13 letech konečně našla to pravé. Výsledek je fantastický. Paní doktorku zdravím a všem opravdu doporučuji, a to nejen na oblast dolních a horních víček.“
Adriana M., spokojená klientka

Spolehlivé řešení nejen na vrásky a akné

Plexr dokáže vypnout pleť a odstranit vrásky v oblasti rtů i očních víček, také odstraní akné a jizvičky způsobené tímto onemocněním. Plexr řeší široké spektrum kožních problémů, jako jsou bradavice, benigní léze (seborhoické veruky, fibromky, hemangiomy) či pigmentace. Využití našel i při korekci některých typů jizev a strií na těle.

S přístrojem Plexr dosahujeme skvělých výsledků. Jedná se o unikátní plastiku bez řezu, krve a jizev.

Výborné výsledky a rychlé hojení

Tento velmi šetrný způsob léčby je vyhledáván pacienty kvůli výborným výsledkům a opravdu rychlému hojení, které trvá 5 až 7 dní. Pátý den se vyloupne jemný stroupek a sedmý den po ošetření se můžete vrátit k běžným aktivitám. Po odloupnutí stroupku vznikne na daném místě růžová ploska, lehce kamuflovatelná make-upem nebo korektorem, která se časem barevně srovná se svým okolím. Tuto oblast je nutné chránit po dobu 2 měsíců před slunečním zářením.

Ošetření je pro pacienty téměř bezbolestné, při aplikaci pomáhá povrchová anestezie znecitlivujícím krémem, která je někdy doplněna injekční anestezií.

34
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Nejčastější otázky a odpovědi

Pro koho je toto ošetření vhodné?

Ošetření je vhodné pro ženy i muže. Avšak před ošetřením je vždy nutná konzultace s lékařem, který zhodnotí aktuální zdravotní stav a navrhne optimální řešení vašeho problému.

Jak ošetření probíhá?

Malý elektrický výboj odpaří starou pokožku, která je po zahojení nahrazena novou pokožkou. Výboj plazmatu je naprosto bezpečný i na nejcitlivějších místech, jako jsou například oční víčka. Záblesk pronikne při aplikaci do přesně stanovené hloubky pod povrchem kůže, kde odpaří nežádoucí buňky a zároveň zde vyvolá tvorbu kolagenu.

Pro koho není ošetření vhodné?

Ošetření není vhodné pro osoby, které mají kardiostimulátor či kovové implantáty poblíž místa ošetření. Není vhodné absolvovat ošetření v těhotenství a v době kojení nebo při závažném onemocnění (např. při onkologické léčbě, těžkém diabetu, imunodeficitu apod).

Jak probíhá rekonvalescence?

Hojení po ošetření trvá přibližně 5-7 dní. Kůže v dané oblasti je mírně oteklá a jsou na ní jemné stroupky. Ošetřenou oblast je nutné chránit před sluncem krémy s vysokým UV faktorem (doporučujeme SPF50). Vhodná doba pro toto ošetření je podzim a zima. Po zákroku nezůstávají jizvy.

Ceník

Uvedené ceny jsou orientační. Celková cena je stanovena na základě rozsahu ošetřované partie. Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy zaplatíte zálohu na ošetření nebo podstoupíte ošetření, které navazuje na konzultaci.

Horní víčka 6900
Dolní víčka 6900
Horní + dolní víčka 12900
Pigmentové skvrny od 1000
Xantelasma od 1000
Strie a jizvy od 1000
Vrásky od 2000 do 3500
Odstranění benigních lézí od 1500 do 3500
Akné od 1000 do 3000
Konzultace 500

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram