Hydrolifting

Co vás trápí

  • Dehydratovaná pleť
  • Unavená pleť
  • Stárnoucí pleť

Vhodné pro partie

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 30 min
 • Typ anestezie žádná
 • Doba rekonvalescence 2 dny
 • Cena zákroku od 5 000 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis zákroku

Prevence stárnutí a doplnění živin

Hydrolifting je anti-aging metoda, která je vhodná jako prevence proti stárnutí, ale také pro doplnění živin stárnoucí pleti. Tato metoda dokáže za pomoci kyseliny hyaluronové pleť opět vypnout, dodá ji potřebnou hydrataci a jas. 

Metoda hydroliftingu spočívá v injekční aplikaci kyseliny hyaluronové s koktejlem vitamínů a vhodných aminokyselin do vrchní vrstvy pokožky obličeje, kde během krátké doby dokáže výrazně zlepšit kvalitu pleti.

Absolutní špička, byla jsem tady několikrát, pokaždé je tu neskutečně milý personál a paní doktorka se o mě vždycky moc hezky a pečlivě postará. Naprosto doporučuji!

Romana Soukupová, zdroj: Google

Ideální po 30. roku věku

Hydrolifting je skvělou volbou po 30. roku věku, kdy dochází k poklesu množství kyseliny hyaluronové. Tato snížená hydratace vede ke ztenčení pokožky, k jejímu zřasení a následnému prohlubování vrásek.

Pouhá mechanická korekce vrásek botulotoxinem, ošetření laserem či dermální výplní nestačí. Pro zastavení stárnutí je nezbytné dodání látek, které kůže s věkem ztrácí.

Hydrolifting není dermální výplň

Od dermální výplně kyselinou hyaluronovou se hydrolifting liší tím, že se kyselina hyaluronová neaplikuje pouze do jednoho místa, ale je rovnoměrně aplikována po celém obličeji, případně na krku, dekoltu a hřbetu rukou.

Zjednodušeně můžeme říci, že dermální výplní určitá místa v obličeji tvarujeme a dodáváme jim objem a pomocí hydroliftingu dodáváme pleti chybějící hydrataci a výživu.

 • Obnovuje tvorbu kolagenu
 • Intenzivně hydratuje a zabraňuje stárnutí
 • Omlazení bez skalpelu
 • Efekt po ošetření až 6 měsíců

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Pro přirozený vzhled bez zásadních změn

Postup samotného ošetření je následující. Do obličeje se aplikuje speciální směs kyseliny hyaluronové a dalších vyživujících látek pomocí jemné kanyly, která proniká těsně pod povrch pokožky.

Ihned po ošetření lze částečně vidět změnu ve zlepšení textury pleti. Hlavní efekt ošetření je však patrný až po několika týdnech, kdy se buňky vyživí, pleť propne a rozjasní. Kromě mladistvějšího vzhledu je také obnovena tvorba kolagenu, která efekt znásobí. Po zákroku  lze na pokožku nanést makeup a věnovat se běžným aktivitám. V prvních dvou dnech po ošetření je však vhodné se vyhnout náročné fyzické aktivitě.

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Michaela Gottvaldová

MUDr. Michaela Gottvaldová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

Hydrolifiting je u našich klientů oblíbený především jako prevence proti stárnutí. V dnešní uspěchané době, kdy nemáme čas na pravidelný spánek a správnou životosprávu, má mnoho znás unavený výraz, který je ale mnohdy způsobený pouze dehydratací pokožky. 

Během ošetření nejen dodáme pokožce chybějící kyselinu hyaluronovou, která na sebe váže vodu a dlouhodobě ji pak pleti dodává, ale i další potřebné živiny, které věkem ztrácíme. Tuto prevenci je vhodné absolvovat pravidelně jednou za půl roku.

Ceník

Konzultace k ošetření je zpoplatněna částkou 500 Kč. Cena ošetření se pohybuje od 5 000 Kč.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Udělejte také první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.