Hydrolifting

Doba ošetření
30 minut
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
2 dny
Cena zákroku
od 6200,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Krk a dekolt Krk a dekolt
Obličej a oči Obličej a oči
Paže a ruce Paže a ruce
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Dehydratovaná pleť
 • Unavená pleť
 • Stárnoucí pleť

Účinky

 • Obnovuje tvorbu kolagenu
 • Intenzivně hydratuje a zabraňuje stárnutí
 • Omlazení bez skalpelu
 • Efekt po ošetření až 6 měsíců

Popis zákroku

Prevence stárnutí a doplnění živin

Hydrolifting je anti-agingová metoda, která je vhodná jako prevence proti stárnutí, ale také pro doplnění živin stárnoucí pleti. Tato metoda dokáže za pomoci kyseliny hyaluronové pleť opět vypnout, dodá jí potřebnou hydrataci a jas.

Metoda hydroliftingu spočívá v injekční aplikaci kyseliny hyaluronové s koktejlem vitamínů a vhodných aminokyselin do vrchní vrstvy pokožky obličeje, kde během krátké doby dokáže výrazně zlepšit kvalitu pleti.

Mladá a krásná žena s hezkými konturami obličeje

Ideální po 30. roku věku

Hydrolifting je skvělou volbou po 30. roku věku, kdy dochází k poklesu množství kyseliny hyaluronové. Tato snížená hydratace vede ke ztenčení pokožky, jejímu zřasení a následnému prohlubování vrásek.

Pouhá mechanická korekce vrásek botulotoxinem, ošetření laserem či dermální výplní nestačí. Pro zastavení stárnutí je nezbytné dodání látek, které kůže s věkem ztrácí.

Hydrolifting se báječně kombinuje

Metoda hydroliftingu je hlubší aplikace výživných látek do pokožky. Je vhodné ji kombinovat v čase s aplikací povrchovou, např. pomocí VitalInjectoru. Hydrolifting je taktéž vhodné podstoupit před většími zákroky typu Full face laser nebo Niťový lifting. Díky dodání maximální výživy před zákrokem pak dochází k rychlejšímu hojení a výrazně hezčímu efektu.

Pokud pro zdravější vzhled pleti preferujete spíše neinvazivní cestu, zkuste OxyGeneo nebo Červené světlo v kombinaci s peptidovými maskami.

Průběh zákroku a rekonvalescence

Do obličeje se aplikuje speciální směs kyseliny hyaluronové a dalších vyživujících látek pomocí jemné kanyly, která proniká těsně pod povrch pokožky.

Ihned po ošetření lze částečně vidět změnu ve zlepšení textury pleti. Hlavní efekt ošetření je však patrný až po několika týdnech, kdy se buňky vyživí, pleť propne a rozjasní. Kromě mladistvějšího vzhledu je také obnovena tvorba kolagenu, která efekt znásobí. Po zákroku lze na pokožku nanést make-up a věnovat se běžným aktivitám. V prvních dvou dnech po ošetření je však vhodné se vyhnout náročné fyzické aktivitě.

Ceník

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
Hydrolifting od 6200 do 9100

Hodnocení zákroku

4.5/5 - (23 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram