Niťový lifting

Doba ošetření
60 - 90 minut
Typ anestezie
lokální
Rekonvalescence
2 týdny
Cena zákroku
od 13600,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Krk a dekolt Krk a dekolt
Obličej a oči Obličej a oči
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Povadlé kontury obličeje
 • Pokleslé obočí, víčka
 • Obličejové asymetrie - vrozené nebo po provedení plastických operací
 • Ochablá kůže se ztrátou elasticity

Účinky

 • Vytažení povislé kůže a její zafixování, obnovení mladistvých kontur obličeje
 • Poradí si s asymetriemi obličeje
 • Efekt omlazení až 3 roky
 • Vypnutá pleť ihned po zákroku
 • Tvorba nového kolagenu v rámci měsíců po zákroku

Galerie

Popis zákroku

Pro tvarování kontur obličeje

Nitě s výrazným liftingovým efektem jsou mininvazivní metodou pro tvarování kontur v oblasti obličeje, krku i dalších partií těla. Pokožka nejen ve tváři s věkem pomalu ochabuje a ztrácí pružnost. Použití liftovacích nití stárnutí pozastavuje.

Na naší klinice Dermaestet používáme nitě ze dvou druhů samovstřebatelných biomateriálů – z kyseliny polymléčné a z polydioxanu. Druh materiálu zvolí náš specialista podle typu vaší pleti a druhu a stupně povadlosti kůže. Materiál nití se do pár měsíců po aplikaci zcela vstřebá.

Krásná žena očekávající zákrok od plastika

Alternativa ke klasickému faceliftu

Nitě vyrobené z kyseliny polymléčné vyvolávají rejuvenační efekt. Kužely a uzlíčky, kterými jsou nitě opatřeny, slouží pro fixaci tohoto materiálu v ošetřované oblasti. Lékařem jsou nitě aplikovány pod kůži, kde poté pleť napnou a zpevní. Přibližně za 9 měsíců po aplikaci se tento materiál plně vstřebá.

Ihned po aplikaci lze liftovací efekt nití již vidět - kůže je vytažená směrem nahoru. Tento efekt je zpočátku velmi výrazný, v prvních dnech po zákroku vždy dochází k usazování nití a tím i k lehkému povolení. Finální efekt zpevněné pokožky nastupuje během několika měsíců.

„Nejlepší plastická chirurgie v Brně, výborný kolektiv, familiérní přístup, výborná paní doktorka-5*“
Dagmar S., zdroj: Facebook

Omlazení trvající až 3 roky

Miniinvazivní zákrok se provádí ambulantně a trvá přibližně 45 až 60 minut. Pro váš maximální komfort aplikujeme lokální anestezii. Do povolených tkání pak drobnými vpichy aplikujeme velmi tenké hypoalergenní nitě, které dokáží výrazně pozvednout kontury obličeje i jiné části těla až na 3 roky.

Po zákroku je nutné dodržovat klidový režim. V místě zavedených nití může vzniknout otok nebo modřinky, které vymizí. Při úpravě tváří nebo podbradku je po zákroku po dobu 48 hodin nutné nosit speciální kompresní masku a nedoporučujeme přílišné otevírání úst. Po úpravě obočí se pak po dobu několika týdnů vyhněte nasazování helmy na hlavu, aby nedošlo ke snížení efektu ošetření.

Pro rychlé hojení bez komplikací doporučujeme vyhnout se po několik týdnů větší fyzické námaze (cvičení, apod.), masážím obličeje, návštěvě sauny či koupaliště.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Skvělá kombinace s jinými zákroky

Pro maximální výsledný efekt péče o vaší pleť se zákrok dá výborně kombinovat s dalšími estetickými zákroky, např. s hydroliftingem, který před zákrokem pokožku vyživí a dodá jí látky, které pak pomáhají k rychlejšímu hojení a hezčímu efektu; Vital Injectorem, ten doporučujeme jako výživu po ošetření.

Každému zákroku u nás v Dermaestet předchází konzultace s naším odborníkem, který vyslechne vaše očekávání, navrhne nejvhodnější postup péče a případné varianty ošetření.

Jaký niťový lifting provádíme na naší klinice?

Díky vyspělým technologiím vám na naší klinice nabízíme moderní metody niťového liftingu. Tyto metody pocházejí z renomovaných klinik estetické medicíny po celém světě. Pokud nevíte, která metoda je pro vás ideální, náš tým specialistů je vám kdykoli k dispozici.

Níže uvedené metody samozřejmě nejsou jediné na trhu. Naši specialisté vám proto mohou doporučit i jiné druhy niťového liftingu s přihlédnutím k nejmodernějším technologiím a aktuálním trendům.

Aptos lifting

Niťový lifting Aptos je metoda, která využívá vstřebatelné nitě s háčky. Nitě jsou vyrobeny z výše zmíněných materiálů a mohou být obohaceny o kyselinu hyaluronovou. Díky příměsi kyseliny hyaluronové zlepšuje zákrok hydrataci pokožky. Zároveň dochází ke zlepšení zbarvení a textury ošetřovaných míst. Tato metoda je oblíbená především pro své dlouhotrvající účinky, které trvají až 24 měsíců.

MINT niťový lifting

Liftingová metoda MINT využívá miniinvazivní nechirurgické nitě vyrobené z polydioxanonu. Vlákna jsou vybavena mikroskopickými ostny, které zajišťují přichycení nití do tukové vrstvy kůže. Liftingová metoda MINT má v porovnání s metodou Aptos výraznější omlazující efekt, který ale přetrvává o něco kratší dobu.

Rainbow thread lifting

Niťový lifting pomocí Rainbow thread má široké možnosti použití. Nitě jsou vyráběny ze všech výše zmíněných materiálů v různých modifikacích. Rainbow thread nitě lze použít na oblast čelisti, na tváře, obočí, oční okolí či krk. Výsledkem zákroku může být dlouhodobý lifting a podpora elasticity či pevnosti pokožky stimulací přirozené tvorby kolagenu.

Art lift nitový lifting

Art lifting je dalším univerzálním přístupem k omlazení vaší pokožky. Nitě jsou vyráběny z kyseliny polymléčné a polydioxazonu. Metoda je vhodná především pro regeneraci a tonizaci pleti, změnu tvaru a zvýšení objemu či klasický lifting různých partií těla.

Nejčastější otázky a odpovědi

Je to bezpečné?

Ano, zákrok je bezpečný. U nás v Dermaestet ho provádí ti nejlepší odborníci v estetické chirurgii.

Jaká jsou doporučení po zákroku?

Po zákroku je nutné dodržovat klidový režim. V místě zavedených nití může vzniknout drobný otok, modřinky, které v průběhu 2 týdnů zcela vymizí. Otoky je možno minimalizovat přikládaním obkladů. Pro rychlé hojení bez komplikací doporučujeme vyhnout se po několik týdnů větší fyzické námaze (cvičení, apod.), masážím obličeje, návštěvě sauny či koupaliště.

Po ošetření kontur dolní čelisti a tváří je nutné použití speciální fixovací masky, která se nosí 48 hodin po zákroku a minimálně 2 až 3 týdny na noc. Tato maska zlepšuje komfort, zmírňuje otok a chrání ošetřené partie před možným nechtěným mechanickým poškozením.

Lze kombinovat s jinými zákroky?

Zákrok se výborně kombinuje s ostatními estetickými zákroky, např. s chemickým peelingem, botulotoxinem či vyhlazením vrásek pomocí výplní.

Jak dlouho trvá efekt po zákroku?

Efekt zákroku je až na 3 roky.

Ceník

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
Niťový lifting od 13600

Hodnocení zákroku

4.5/5 - (91 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram