Červené světlo

Co vás trápí

  • Akné
  • Unavená a povadlá pleť
  • Jizvy po blefaroplastice
  • Prevence prvních vrásek
  • Zvýšený stres

Vhodné pro partie

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 20 min
 • Typ anestezie bez anestezie
 • Doba rekonvalescence bez rekonvalescence
 • Cena zákroku 790 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis ošetření

Přírodní cesta ke zrelaxování pleti i duše

Červené světlo je novinkou na českém trhu a naše klinika je první v Brně, kdo jeho léčivých paprsků může využívat ve váš prospěch. Nechte se hýčkat pomocí ultramoderní technologie působením červeného světla, které pomáhá léčit vaši pleť. Díky procesu srovnatelnému s fotosyntézou rostlin umožňuje tato technologie buňkám přeměnit světlo na energii. Jedná se tedy o zcela přírodní proces, který vede k přirozené tvorbě kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu. Buňky pak získávají zpět svou funkci a výsledkem je krásná, hladká a pružná pleť.

Procedura s červeným světlem není pouze pro estetické výsledky. Máte v práci období se zvýšeným stresem, nebo je vám líto, že léto už končí a přichází podzim a zima, kdy je venku mnohem méně světla? Naše ošetření řeší i pohlazení duše. Díky rychlosti a nulové rekonvalescenci si k nám můžete odskočit například během polední pauzy.

 • Podpora při léčbě akné
 • Prevence prvních vrásek
 • Doplňkové ošetření k ostatním zákrokům
 • Léčí špatně zahojené jizvy
 • Příjemné a rychlé ošetření bez anestezie
 • Bez kontraindikací
 • Vhodné I pro těhotné ženy

Dermaestet z celého srdce doporučuji! Veškerá péče byla maximální, precizní a důsledná do nejmenšího detailu. Celý kolektiv je nesmírně milý, přátelský a ochotný. Mockrát děkuji!

Monika Valešová Medková, zdroj: Facebook

Jak ošetření probíhá?

Na ošetření červeným světlem není třeba se nijak speciálně připravovat. Proškolená sestra vám očistí pleť, případně vás odlíčí. Následně nanese masku dle typu vaší pleti a účelu ošetření a pak strávíte 10 minut relaxu pod léčivým červeným světlem. Během této doby se vyživující složky obsažené v masce působením světla aktivně vstřebají do pleti.  Po skončení ošetření se klient ihned vrací ke svým denním povinnostem, rekonvalescence zde není žádná.

Kolik po sobě jdoucích ošetření je třeba, se dohodnete se sestrou na základě vašich potíží nebo požadovaném výsledku při osobní konzultaci. Kupříkladu u podpory léčby akné jde celkově vždy o dlouhodobější proces, kdy se viditelné výsledky dostavují postupně. Léčba červeným světlem je úspěšným podpůrným nástrojem k hlavní léčbě tohoto kožního onemocnění.

Zdraví pokožky, vlasů, nehtů i vliv na náš biorytmus

Jak stárneme, naše tělo postupně ztrácí schopnost tvořit nový kolagen, což se projevuje tvorbou vrásek, sníženou kvalitou vlasů a nehtů. Kolagen je také důležitý pro hojení ran a jizev. Nestačí však pouze přijímat specifické aminokyseliny či kolagen ze stravy, je také potřeba současně aktivovat tvorbu kolagenu. A k tomu právě slouží červené světlo o specifické vlnové délce.

Všechny procesy našeho těla jsou synchronizovány na základě 24hodinového biorytmu, kterému se říká cirkadiánní rytmus, který si můžeme sami ladit tím, že se před spaním budeme vyhýbat modrému světlu (záření displeje telefonu, počítače, TV), a současně bychom se ráno bezprostředně po probuzení neměli vystavovat intenzivnímu světlu. V několika vědeckých studiích již bylo dokázáno zlepšení kvality spánku při pravidelnémpoužívání fototerapie pomocí červeného světla.

Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Před a po ošetření červeným světlem

Před ošetřením červeným světlem
Po ošetření červeným světlem

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak často mohu ošetření podstupovat?

Ošetření můžete podstupovat 1x týdně.

Jak červené světlo vlastně funguje?

Červené světlo posílá do našich buněk impulz, který jim pomáhá vrátit se k jejich základní funkci, tedy k mnohonásobným účinkům na různé typy buněk. Říká se tomu regulace buněčného metabolismu.

Jaký účinek má na kůži?

Na úrovni pokožky působí červené světlo na naše základní buňky, tzv. fibroblasty, což jsou buňky, které jsou ve střední vrstvě naší kůže, tzv.dermis, a které jsou zodpovědné za produkci kolagenu, elastických vláken a kyseliny hyaluronové – tedy o vnitřní hydrataci pokožky. Fibroblasty vytváří tyto 3 prvky, aby obnovily zářivost naší pokožky, postupně zjemnily vrásky a jemné linky, zpevnily a napnuly naši pokožku. Červené světlo působí také na mikrocirkulaci krve.

Kolik toho víme o červeném světle?

Je publikováno více než 4000 vědeckých studií, které zdůrazňují pozitivní účinnost tohoto světla na naše buňky. První práce pocházejí již z roku 1903, díky dánskému lékaři, který obdržel Nobelovu cenu za medicínu za to, že zjistil, že určité druhy světla léčí konkrétních poškození.

Červené světlo se užívá nejen v dermatologii a estetické chirurgii, hojně se používá i ve fyzioterapii.

Je červené světlo nebezpečné?

Červené světlo je 100% přirozené, je součástí viditelného spektra slunečního světla. Neobsahuje tedy ani UV, ani infračervené záření, které je jinak tělu škodlivé. Je to netoxické světlo bez fotobiologických rizik.

Ceník

 Cena za 1 ošetření je 790,- Kč.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.