Liftingový peeling

Doba ošetření
30 minut
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
bez rekonvalescence
Cena zákroku
Související 
Vhodné pro partie
Krk a dekolt Krk a dekolt
Obličej a oči Obličej a oči
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Hlubší vrásky v oblasti obličeje, krku a dekoltu
 • Povadlá kůže

Účinky

 • Metoda je vhodná pro všechny věkové skupiny
 • Celá aplikace trvá pouze 35 minut
 • Ošetření je možné provádět celoročně
 • Viditelné zlepšení již po první aplikaci
 • Velmi rychlá rekonvalescence

Galerie

Popis ošetření

Lifting pro váš krk, dekolt i obličej

Liftingový peeling Renophase je nová metoda ošetření na bázi buněčné regenerace, kterou exkluzivně nabízíme klientkám na klinice Dermaestet.

Jedná se o neinvazivní metodu založenou na aplikaci účinných látek, které omlazují a zpevňují kůži. Pokožka v místě ošetření vypadá mladší, propnutější a jasnější. Omlazující efekt je umocněn následnou fotorejuvenační procedurou pomocí LED se spektrem červeného světla.

Žena s výrazněnými konturami obličeje

Klotho — aktivátor hormonu mládí

Základem ošetření je protein Klotho neboli aktivátor hormonu mládí, který je součástí všech aktivních komplexů v rámci jednotlivých kroků ošetření.

Klotho je aktivní látka, která se vyznačuje mnoha pozitivními vlastnostmi. Je silným antioxidantem, který zvyšuje buněčnou odolnost proti oxidačnímu stresu a reguluje proces stárnutí. Studie naznačují, že přirozený obsah této látky se v těle postupně snižuje především působením chronického stresu.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Efekt podpoří světelná terapie a závěrečná péče

Následujícím krokem, který umocní celý omlazující proces, je světelná terapie. Využíváme při ní LED se spektrem červeného světla, které po dobu 15 minut působí na ošetřovanou oblast. V rámci tohoto kroku dochází ke stimulaci opravných procesů v buňkách, zvyšuje se produkce kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové.

Závěrečnou fází je aplikace dvou dávek regenerativního krému. V krému je obsažen Klotho — protein dlouhověkosti, který blokuje volné radikály a podporuje detoxikaci buněk. Proteazom likviduje přebytečné, nefunkční a defektní proteiny. Celé složení doplňuje specifický extrakt sinorhizobium meliloti a Hexapeptid 8 komplex, který účinně zmírňuje vrásky.

Příjemné prostředí, skvělá paní doktorka Gottvaldová, která mi pomáhá dostat mou pleť zase do pořádku a moc milé a šikovné slečny na recepci.
Lucie Marečková, zdroj: Facebook

Nejčastější otázky a odpovědi

Je aplikace liftingového peelingu bolestivá?

Pro některé klientky může být nepříjemná aplikace aktivních komplexů látek v rámci určitých kroků ošetření. Ty je nutné aplikovat pomocí intenzivní masáže, aby se aktivní látky snadněji dostaly do spodních vrstev kůže.

Za jak dlouho se dostaví efekt ošetření?

Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. Díky následným opětovným aplikacím dosáhneme trvalých výsledků v podobě omlazené a pevné pleti v ošetřené partii.

Pro koho není tato metoda vhodná?

Metoda není vhodná pro těhotné ženy a osoby s infekčním onemocněním nebo poškozením kůže v dané oblasti.

Existují nějaká omezení po ošetření?

Ošetření nevyžaduje žádná následná omezení ani rekonvalescenci. Výsledný efekt podpoříte používáním doporučené péče na den i noc.

Ceník

Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření – je však nutné mít dopředu zarezervován i termín ošetření, který navazuje na konzultaci.

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
Krk + dekolt + obličej - 1 ošetření 2950
Krk + dekolt + obličej – balíček - 4 ošetření 10100
Krk + dekolt - 1 ošetření 2900
Krk + dekolt - balíček - 4 ošetření 9950

Hodnocení zákroku

4.6/5 - (5 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram