Liftingový peeling

Co vás trápí

  • Hlubší vrásky v oblasti obličeje, krku a dekoltu
  • Povadlá kůže

Vhodné pro partie

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 35 min
 • Typ anestezie žádná
 • Doba rekonvalescence 0 dnů
 • Cena zákroku od 2200 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis ošetření

Revoluční lifting pro váš krk, dekolt i obličej

Liftingový peeling Renophase je nová metoda ošetření na bázi buněčné regenerace, kterou exkluzivně nabízíme klientkám na klinice Dermaestet.

Jedná se o neinvazivní metodu založenou na aplikaci účinných látek, které omlazují a zpevňují kůži. Pokožka v místě ošetření vypadá mladší, propnutější a jasnější. Omlazující efekt je umocněn následnou fotorejuvenační procedurou pomocí LED se spektrem červeného světla.

Žena s výrazněnými konturami obličeje

Příjemné prostředí, skvělá paní doktorka Gottvaldová, která mi pomáhá dostat mou pleť zase do pořádku a moc milé a šikovné slečny na recepci.

Lucie Marečková, zdroj: Facebook

Klotho — aktivátor hormonu mládí

Základem ošetření je protein Klotho neboli aktivátor hormonu mládí, který je součástí všech aktivních komplexů v rámci jednotlivých kroků ošetření.

Klotho je aktivní látka, která se vyznačuje mnoha pozitivními vlastnostmi. Je silným antioxidantem, který zvyšuje buněčnou odolnost proti oxidačnímu stresu a reguluje proces stárnutí. Studie naznačují, že přirozený obsah této látky se v těle postupně snižuje především působením chronického stresu.

Efekt podpoří světelná terapie a závěrečná péče

Následujícím krokem, který umocní celý omlazující proces, je světelná terapie. Využíváme při ní LED se spektrem červeného světla, které po dobu 15 minut působí na ošetřovanou oblast. V rámci tohoto kroku dochází ke stimulaci opravných procesů v buňkách, zvyšuje se produkce kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. 

Závěrečnou fází je aplikace dvou dávek regenerativního krému. V krému je obsažen Klotho — protein dlouhověkosti, který blokuje volné radikály a podporuje detoxikaci buněk. Proteazom likviduje přebytečné, nefunkční a defektní proteiny. Celé složení doplňuje specifický extrakt sinorhizobium meliloti a Hexapeptid 8 komplex, který účinně zmírňuje vrásky.

 • Metoda je vhodná pro všechny věkové skupiny
 • Celá aplikace trvá pouze 35 minut
 • Ošetření je možné provádět celoročně
 • Viditelné zlepšení již po první aplikaci
 • Velmi rychlá rekonvalescence

Před a po návštěvě

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Zuzana Vykutilová

MUDr. Zuzana Vykutilová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

Od mládí pečujeme zejména o pleť obličeje, přičemž oblast dekoltu a krku je bohužel velmi často opomíjená. Pokud se těmto oblastem nevěnuje stejná pozornost, je rozdíl v kvalitě pleti velmi výrazný. Jsme proto rádi za tuto novinku, která neinvazivně, bezbolestně a bez nutnosti výrazných omezení klienta zvládne omladit i tyto partie.

Nejčastější otázky a odpovědi

Je aplikace liftingového peelingu bolestivá?

Pro některé klientky může být nepříjemná aplikace aktivních komplexů látek v rámci určitých kroků ošetření. Ty je nutné aplikovat pomocí intenzivní masáže, aby se aktivní látky snadněji dostaly do spodních vrstev kůže.

Za jak dlouho se dostaví efekt ošetření?

Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. Díky následným opětovným aplikacím dosáhneme trvalých výsledků v podobě omlazené a pevné pleti v ošetřené partii.

Pro koho není tato metoda vhodná?

Metoda není vhodná pro těhotné ženy a osoby s infekčním onemocněním nebo poškozením kůže v dané oblasti.

Existují nějaká omezení po ošetření?

Ošetření nevyžaduje žádná následná omezení ani rekonvalescenci. Výsledný efekt podpoříte používáním doporučené péče na den i noc.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Ceník

Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření – je však nutné mít dopředu zarezervován i termín ošetření, který navazuje na konzultaci.

 • Krk + dekolt + obličej2 700 Kč
 • Krk + dekolt + obličej – balíček 4 ošetření9 200 Kč
 • Krk + dekolt2 200 Kč
 • Krk + dekolt – balíček 4 ošetření7 500 Kč

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.