Mezoterapie - výživa a omlazení

Doba ošetření
40 minut
Typ anestezie
lokální
Rekonvalescence
5 - 7 dnů
Cena zákroku
od 2950,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Krk a dekolt Krk a dekolt
Obličej a oči Obličej a oči
Paže a ruce Paže a ruce
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Unavená a zašedlá pleť
 • Suchá pokožka
 • Pigmentové skvrny
 • Akné
 • Rozšířené póry
 • Mastná pokožka
 • Kruhy pod očima

Účinky

 • Svěží, zářivá a vyživená pleť
 • Redukce vrásek
 • Zmírnění nebo odstranění pigmentových skvrn
 • Vylepšená textura pokožky
 • Suchá pokožka je hydratovaná
 • Mastná pokožka je zbavena nadměrného mazu

Popis zákroku

Vyživující koktejl pro vaši pokožku

Mezoterapie je metoda injekčního vpravování roztoků s obsahem vitamínů, aminokyselin, minerálů anebo kyseliny hyaluronové do pokožky. Kyselina hyaluronová váže vodu, navozuje tedy lepší hydrataci pokožky a přispívá k jejímu hezčímu vzhledu.

Mezoterapie je vhodná především u pleti unavené, sušší nebo vyčerpané např. vlivem počasí nebo při dlouhodobém pobytu v klimatizovaných prostorách, je často používána i jako prevence. Metodou mezoterapie nejčastěji ošetřujeme obličej, krk, dekolt a hřbety rukou. Také pokožku hlavy při vlasové mezoterapii pro obnovu růstu vlasů.

Žena na mezoterapii v Dermaestet

Téměř okamžitě viditelné účinky

Množství a složení výživného koktejlu určí lékař při vstupní konzultaci. Látky se podávají v přesné dávce, díky tomu je možné vybrat složení pro konkrétní účely a partii. Během ošetření se stimulují kožní receptory jehlou, což vede ke zlepšení mikrocirkulace krve. Ošetření trvá zhruba 40 minut, je mírně bolestivé, takže pro zvýšení vašeho komfortu naneseme na ošetřované partie znecitlivující gel. K aplikaci používáme mezoterapeutickou jehlu, která je velmi jemná a ošetření je tedy bolestivé minimálně. K metodě mezoterapie u nás na klinice taktéž používáme přístroj Vital Injector, který zvyšuje váš komfort při ošetření.

Už za pár hodin je vaše pleť krásnější, vyživenější a zářivější.

„Všichni jsou zde velmi příjemní a ochotně vše vysvětlí. Péče profesionální, vše vždy vypadá přirozeně. Za mě jednoznačně nejlepší v Brně.“
Tereza B., zdroj: Facebook

Pro omlazení i jako prevence

Díky komplexnímu účinku koktejlu živin pleť znovu nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu, vrásky v obličeji jsou méně nápadné, pokožka se vyhlazuje, zvyšuje se její pružnost a mizí případné záněty. Finální efekt je obvykle patrný po 2 - 3 opakováních obvykle s rozestupem 14 dnů, vždy záleží na ošetřované partii a představě o požadovaném výsledku. Pro udržení optimálního výsledku pak stačí proceduru zopakovat 1x za rok. Ošetření mezoterapií doporučujeme i jako prevenci projevů stárnutí a tvorby vrásek od 30. roku věku.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Rekonvalescence a následná péče

Po ošetření je vhodné alespoň 12 hodin necvičit a na 1 týden vynechat saunu, plavání v bazénu je možné už následující den po výkonu. Po dobu 24 hodin po aplikaci nedoporučujeme na ošetřenou partii nanášení jakýchkoli kosmetických přípravků. Během hojení se mohou objevit drobné nerovnosti nebo modřinky, které však do 14 dnů zcela vymizí. Při pobytu na slunci je vhodné chránit se přípravkem s SPF50.

Nejčastější otázky a odpovědi

Co je to mezoterapie?

Mezoterapie je velmi účinný anti-agingový zákrok, při kterém se hydratační, výživné a regenerační roztoky aplikují přímo do svrchní a střední vrstvy pokožky. Tato metoda zesiluje tvorbu kolagenu a elastinu, vypíná kůži a vyrovnává povrchové vrásky.

Které partie se mezoterapií ošetřují?

Mezoterapie se obvykle provádí na obličeji, krku, dekoltu a hřbetu rukou, také na pokožce hlavy pro podporu růstu vlasů.

Pro koho je mezoterapie vhodná?

Mezoterapie je vhodná pro všechny, kdo chtějí vylepšit pružnost pokožky a chtějí ji hydratovat a pořádně vyživit. Je také vhodná jako prevence pro klienty od 30. roku věku.

Jak často se mezoterapie musí opakovat?

Doporučujeme absolvovat první tři aplikace ve 2-3 týdenním rozestupu. Čtvrté ošetření by mělo následovat za 2 měsíce a poslední za 6 měsíců.

Pro koho není mezoterapie vhodná?

Toto ošetření není vhodné pro osoby trpící alergií na nějakou složku výživných koktejlů, poud trpí kožním onemocněním v ošetřované partii, pro těhotné a kojící ženy.

Ceník

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
1 ošetření od 2950 do 6600

Hodnocení zákroku

4.6/5 - (71 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram