Mezoterapie

Co vás trápí

  • Dehytratovaná a drsná pokožka
  • Jemné vrásky na obličeji a krku
  • Povadlejší pokožka vlivem stárnutí

Vhodné pro partie

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 4 x 1 den
 • Typ anestezie bez anestezie
 • Doba rekonvalescence bez rekonvalescence
 • Cena zákroku od 1 500 Kč

Popis zákroku

Liftingový i regenerující efekt

Naše klinika nabízí nový inovativní způsob pro rejuvenaci obličeje. Procedura přináší dvojí efekt liftingový a zároveň kolagen-regenerující. Nový přístup pro rejuvenaci obličeje je typický okamžitým a přirozeným efektem.

Omlazení spočívá v moderní aplikaci kyseliny hyaluronové. Díky této unikátní metodě dokážeme ošetřit větší plochu kůže do přesně požadované hloubky pro očekávané výsledky.

„Všichni jsou zde velmi příjemní a ochotně vše vysvětlí. Péče profesionální, vše vždy vypadá přirozeně. Za mě jednoznačně nejlepší v Brně.

Tereza B., zdroj: Facebook

Účinky kolagenu a kyseliny hyaluronové

Nejčastěji se používá u kůže v obličeji, na krku a v dekoltu, kam se jemnými, mnohočetnými vpichy zavádí kyselina hyaluronová. Ta má navíc skvělou vlastnost intezivně vázat vodu, díky tomu se dočkáte vyplnění jemných vrásek a celkového zlepšení stavu pleti.

Zároveň dochází i k obnově kolagenu, který pokožku po ošetření vnitřně regeneruje. Kolagenový efekt se pak projeví zdravou vypnutou pletí.

Revoluční aplikace pomocí pera Anteis

K úkonu zákroku mezoterapie používáme nejmodernější aplikační pero Anteis, který se řadí mezi revoluční přístroje pro aplikaci výplní a přípravků na mezoterapii. Jeho hlavice má stovky ultratenkých jehliček, kterými aplikuje kyselinu hyaluronovu do požadované hloubky kůže.

Jedná se o velmi miniinvazivní metodu omlazení obličeje, kterou lze kombinovat i s jinými zákroky, například s chemickým peelingem.

 • Liftingový efekt je vidět okamžitě
 • Obnovuje tvorbu kolagenu
 • Intezivně hydratuje a zabraňuje stárnutí
 • Délka provedení obvykle do 30 minut
 • Omlazení bez skalpelu
 • S efektem déle než 12 měsíců

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Skvělá kombinace s peelingem

Mezoterapii je vhodné opakovat asi 4 x s 14-ti denními rozestupy. Velice vhodné je mezoterapiii provést po bezprostřední aplikaci peelingu, kdy je pokožka optimálně připravená pro vstřebání kyseliny hyaluronové – jedna se o takzvaný mezopeel. Podívejte se, jakých svělých výsledků dosahujeme s chemickým peelingem.

Pokožka se po aplikaci kyseliny hyaluronové revitalizuje a hydratuje, což se projeví větší elasticitou, pevností a znatelným vyhlazením povrchu.

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Zuzana Vykutilová

MUDr. Zuzana Vykutilová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

Doposud byly všechny výplňové materiály aplikované jen rukami lékaře. Ale i zkušený lékař nedokáže aplikovat tak rovnoměrně a precizně jako toto aplikační pero. Anteis umožňuje přesné dávkování, a tím mnohem lepší konečný estetický účinek s mnohem menšími nežádoucími účinky, například zčervenání, modřinky a nebo otoky.

Po ošetření se pacient může mnohem rychleji zařadit do běžných činností, ošetření je také mnohem méně bolestivé díky individuálnímu nastavení pro danou část těla.

Nejčastější otázky a odpovědi

Čím je tato mezoterapie výjimečná?

Tuto mezoterapii aplikujeme aplikačním perem Anteis, který snižuje bolestivost  během zákroku, omezuje vznik modřin po mezoterapii a navíc dochází k přesnému dávkování kyseliny hyaluronové. Pero Anteis dále umožňuje individuální nastavení velikosti dávkované kyseliny hyaluronové, a tak pro ochablejší partie můžeme zvolit větší dávkování. Z těchto důvodů se liší oproti mezoterapii využivající pistoli pro aplikaci kyseliny hyaluronové.

Která místa se mohou ošetřit?

Mezoterapie se obvykle provádí na obličeji, krku, dekoltu a hřbetu rukou.

Pro koho je vhodná mezoterapie?

Mezoterapii provádíme buď jako prevenci vrásek u mladších klientek a nebo pak k vylepšení pružnosti a hydratace povadlé, stárnoucí a suché kůže u starších klientů.

Jak často se mezoterapie musí postoupit?

Doporučujeme absolvovat první tři aplikace ve 2-3 týdenním rozestupu. Čtvrté ošetření by mělo následovat za 2 měsíce a poslední za 6 měsíců.


Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.