Mezoterapie

Co vás trápí

    • Dehytratovaná a drsná pokožka

Vhodné pro partie

Vše o ošetření

  • Doba ošetření 4 x 1den
  • Typ anestezie bez anestezie
  • Doba rekonvalescence bez rekonvalescence
  • Cena zákroku od 1 500 Kč

Popis zákroku

K úkonu zákroku mezoterapie používáme nejmodernější aplikační pero Anteis, představující automatizovaný elektronický aplikační systém, který se používá k aplikaci výplní a přípravků na mezoterapii. Doposud byly všechny výplňové materiály aplikované jen rukami lékaře. Ale i zkušený lékař nedokáže aplikovat tak rovnoměrně a precizně jako toto aplikační pero.

Aplikační pero, kde se dá přesně nastavit průtok a dávkování přípravku, pracuje v několika režimech a tak přináší velký komfort pro lékaře, ale hlavně pro pacienta. Toto aplikační pero Anteis umožňuje přesné dávkování a tím mnohem lepší konečný estetický účinek s mnohem menšími nežádoucími účinky, například zčervenání, modřinky a nebo otoky. Po ošetření se pacient může mnohem rychleji zařadit do běžných činností, ošetření je také mnohem méně bolestivé.

Nejčastěji se používá u kůže v obličeji, na krku a v dekoltu, kam se jemnými, mnohočetnými vpichy zavádí kyselina hyaluronová, která má tu vlastnost, že intenzivně váže vodu.
Pokožka se tím revitalizuje a hydratuje, což se projeví větší elasticitou, pevností a znatelným vyhlazením povrchu. Samotné vpichy provádíme speciálním válečkem, který má stovky ultratenkých jehliček takže zákrok je velmi komfortní.

Mezoterapii je vhodné opakovat asi 4 x s 14-ti denními rozestupy. Velice vhodné je mezoterapiii provést po bezprostřední aplikaci peelingu, kdy je pokožka optimálně připravená pro vstřebáni kyseliny hyaluronové – jedna se o takzvaný mezopeel.

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.