Mezoterapie Aquashine

Co vás trápí

  • Dehydratovaná a drsná pokožka
  • Jemné vrásky na obličeji a krku
  • Povadlejší pokožka vlivem stárnutí

Vhodné pro partie

Jásající žena s ručníkem na hlavě

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 15 minut
 • Typ anestezie lokální
 • Doba rekonvalescence 5 - 7 dnů
 • Cena zákroku od 5 000 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis zákroku

Liftingový i regenerující efekt

Naše klinika nabízí nový inovativní způsob pro rejuvenaci obličeje. Procedura přináší dvojí efekt liftingový a zároveň kolagen-regenerující. Nový přístup pro rejuvenaci obličeje je typický okamžitým a přirozeným efektem.

Aquashine spočívá v tom, že se do kůže aplikuje kyselina hyaluronová a komplex 50 účinných regeneračních látek jemnými vpichy velmi jemnými jehličkami. Díky této unikátní metodě dokážeme ošetřit větší plochu kůže do přesně požadované hloubky pro očekávané výsledky.

„Všichni jsou zde velmi příjemní a ochotně vše vysvětlí. Péče profesionální, vše vždy vypadá přirozeně. Za mě jednoznačně nejlepší v Brně.

Tereza B., zdroj: Facebook

Účinky kolagenu a kyseliny hyaluronové

Nejčastěji se používá u kůže v obličeji, na krku, dekoltu i na hřbetu rukou, kam se jemnými, mnohočetnými vpichy zavádí kyselina hyaluronová. Ta má navíc skvělou vlastnost intezivně vázat vodu, díky tomu se dočkáte vyplnění jemných vrásek a celkového zlepšení stavu pleti.

Zároveň dochází i k obnově kolagenu, který pokožku po ošetření vnitřně regeneruje. Kolagenový efekt se pak projeví zdravou vypnutou pletí.

Revoluční aplikace pomocí Vital Injectoru

K úkonu zákroku mezoterapie používáme nejmodernější přístroj Vital Injector. Jeho hlavice má stovky ultratenkých jehliček, kterými aplikuje kyselinu hyaluronovu do požadované hloubky kůže. Díky tomu je zákrok méně bolestivý – tělo je totiž schopno vnímat jeden vpich v daném okamžiku.

Jedná se o velmi miniinvazivní metodu omlazení obličeje, kterou lze kombinovat i s jinými zákroky, například s chemickým peelingem.

 • Liftingový efekt je vidět okamžitě
 • Obnovuje tvorbu kolagenu
 • Intezivně hydratuje a zabraňuje stárnutí
 • Délka provedení obvykle do 30 minut
 • Omlazení bez skalpelu
 • S efektem déle než 12 měsíců

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Skvělá kombinace s peelingem

Mezoterapii Aquashine je vhodné opakovat asi 4 x s 14-ti denními rozestupy. Velice vhodné je mezoterapiii provést po bezprostřední aplikaci peelingu, kdy je pokožka optimálně připravená pro vstřebání kyseliny hyaluronové – jedna se o takzvaný mezopeel. Podívejte se, jakých svělých výsledků dosahujeme s chemickým peelingem.

Pokožka se po aplikaci kyseliny hyaluronové revitalizuje a hydratuje, což se projeví větší elasticitou, pevností a znatelným vyhlazením povrchu.

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Zuzana Vykutilová

MUDr. Zuzana Vykutilová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

Doposud byly všechny výplňové materiály aplikované jen rukami lékaře. Ale i zkušený lékař nedokáže aplikovat tak rovnoměrně a precizně jako toto aplikační pero. Anteis umožňuje přesné dávkování, a tím mnohem lepší konečný estetický účinek s mnohem menšími nežádoucími účinky, například zčervenání, modřinky a nebo otoky.

Po ošetření se pacient může mnohem rychleji zařadit do běžných činností, ošetření je také mnohem méně bolestivé díky individuálnímu nastavení pro danou část těla.

Nejčastější otázky a odpovědi

Čím je tato mezoterapie výjimečná?

Tuto mezoterapii aplikujeme aplikačním perem Anteis, který snižuje bolestivost během zákroku, omezuje vznik modřin po mezoterapii a navíc dochází k přesnému dávkování kyseliny hyaluronové. Pero Anteis dále umožňuje individuální nastavení velikosti dávkované kyseliny hyaluronové, a tak pro ochablejší partie můžeme zvolit větší dávkování.

Která místa se mohou ošetřit?

Mezoterapie se obvykle provádí na obličeji, krku, dekoltu a hřbetu rukou.

Pro koho je vhodná mezoterapie?

Mezoterapii provádíme buď jako prevenci vrásek u mladších klientek a nebo pak k vylepšení pružnosti a hydratace povadlé, stárnoucí a suché kůže u starších klientů.

Jak často se mezoterapie musí opakovat?

Doporučujeme absolvovat první tři aplikace ve 2-3 týdenním rozestupu. Čtvrté ošetření by mělo následovat za 2 měsíce a poslední za 6 měsíců.


Jaká je doba rekonvalescence?

Po ošetření vzniká na kůži erytém a jemný otok, který odeznívá do druhého dne. Mohou se vyskytnout drobné modřinky, které lze lehce zamaskovat makeupem. Modřinky vymizí do několika dní.


Ceník

Konzultace k ošetření je zpoplatněna částkou 500 Kč. Pokud lze během návštěvy ošetření absolvovat, je konzultace bezplatná. Cena ošetření se pohybuje od 5 000 Kč.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.