Mezoterapie pro obnovu růstu vlasů

Co vás trápí

  • Padání vlasů
  • Slábnoucí a řídnoucí vlasy

Vhodné pro partie

Dívka s dlouhými vlasy

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 30 min
 • Typ anestezie bez anestezie
 • Doba rekonvalescence 1 den
 • Cena zákroku od 2400 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis zákroku

Dodání klíčových vlasových živin

Ustupování a řídnutí vlasů spolu s vypadanými vlasy po každém jejich umytí, umí ženy i muže pořádně potrápit. Někdy za vypadávání vlasů může naše genetika, jindy kolísání hormonální hladiny, nadmíra stresu nebo třeba rychlé zhubnutí.

Moderní estetická medicína přináší novou metodu, vlasovou mezoterapii, která dokáže pokožce dodat klíčové živiny a zabrání tak vypadávání vlasů.

„Mám skvělé zkušenosti. Vřele doporučuji!“

Iva S., zdroj: Facebook

Komplex léčivých látek obnoví růst vlasů

Při vlasové mezoterapii aplikujeme přímo do pokožky, která vyživuje kořínky vlasů, komplex léčivých látek. Ty obsahují růstové faktory, vitamíny a další pro vlasy vyživující látky. Po aplikaci je vlasová pokožka elastičtější, vlasy jsou zdravější a pevnější, jejich lámání a vypadávání je redukováno a naopak je podpořen růst nových vlasů.

Před ošetřením je potřeba konzultace s naším dermatologem, který nejprve zhodnotí stav pokožky hlavy i vlasů a vyloučí možná závažná onemocnění. Následně určí rozsah následujících procedur.

Revoluční aplikace pomocí Vital Injectoru

K úkonu zákroku vlasové mezoterapie používáme nejmodernější přístroj Vital Injector. Jeho hlavice má stovky ultratenkých jehliček, kterými aplikuje komplex léčivých látek do požadované hloubky kůže. Díky tomu je zákrok méně bolestivý – tělo je totiž schopno vnímat jeden vpich v daném okamžiku.

Přístroj Vital Injector využíváme nejen pro mezoterapii vlasů, ale také pro miniinvazivní omlazení obličeje.

 • Vaše vlasy budou zdravé a husté
 • Zpevnění a vyživení vlasového kořínku
 • Zlepší se prokrvení vlasové pokožky
 • Dodáte svým vlasům chybějící živiny

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Viditelné výsledky po 3. měsíci

Pokožka hlavy se po aplikaci léčivých látek revitalizuje a hydratuje, což se projeví zdravými a vyživenými vlasy. Po vlasové mezoterapii se výrazně omezí vypadávání vlasů a nastartuje se jejich obnova. Viditelné zlepšení pokožky hlavy a vlasů se projeví obvykle po 3 měsících.

Vlasovou mezoterapii je vhodné opakovat alespoň 4 x s 14-ti denními rozestupy. Počet opakování vždy doporučí náš lékař podle vašich obtíží.

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Michaela Gottvaldová

MUDr. Michaela Gottvaldová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

Naši klienti si vlasovou mezoterapii chválí pro její skvělé výsledky. Pro ošetření využíváme aplikační přístroj Vital Injector, které nám umožňuje přesné dávkování, a tím mnohem lepší konečný estetický účinek s menšími nežádoucími účinky, například zčervenání či modřinky.

Nejčastější otázky a odpovědi

Jaký přístroj využíváme pro vlasovou mezoterapii?

Pro vlasovou mezoterapii využíváme přístroj Vital Injector, který dokáže aplikovat látky do přesně stanovené hloubky kůže. 

Jak probíhá rekonvalescence?

Po zákroku může přetrvávat zvýšená citlivost v místě aplikace.  

Jak často vlasovou mezoterapii opakovat?

Vlasovou mezoterapii je vhodné opakovat alespoň 4 x s 14-ti denními rozestupy. Počet opakování vždy doporučí náš lékař podle vašich obtíží.

Ceník

Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření – je však nutné mít dopředu zarezervován i termín ošetření, který navazuje na konzultaci. Cena za ošetření se pohybuje od 2 400 Kč.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.