Mezoterapie pro obnovu růstu vlasů

Doba ošetření
30 minut
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
2 dny
Cena zákroku
2950,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Obličej a oči Obličej a oči
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Padání a řídnutí vlasů
 • Vlasy poškozené sluncem, mrazem, znečištěným prostředím a stresem
 • Androgenní a neandrogenní forma alopecie
 • Onemocnění vlasové pokožky (seborea, lupy)
 • Poškození vlasů nevhodnou kadeřnickou péčí

Účinky

 • Posílené a kvalitnější vlasy
 • Řeší ztrátu vlasů a stimuluje růst nových zdravých
 • Obnovuje poškozené vlasy
 • Pomáhá mírnit lupy a seboreu

Ověřený způsob, jak podpořit a urychlit růst vlasů

Vlasová mezoterapie je intenzivní ošetření, které vaše vlasy posílí a zlepší jejich kvalitu. Stimuluje růst vlasů při jejich ztrátě a přispívá k jejich zdraví.

Vypadávání a řídnutí vlasů je problém, který trápí jak muže, tak ženy nejrůznějšího věku. Příčin je celá řada. V základu se na něm podílí nízká hladina železa, poruchy štítné žlázy, stres nebo také nedostatek vitamínu D. Svou roli zde hraje i dědičnost, stárnutí a významné jsou také hormonální změny.

Vlasová mezoterapie podporuje růst a zlepšuje kvalitu pokožky
Vlasová mezoterapie podporuje růst a zlepšuje kvalitu pokožky

Řídnutí vlasů trápí ženy i muže

U žen dochází k padání vlasů při nízké hladině estrogenů nebo při hormonálních změnách po porodu, u mužů vzniká tzv. androgenetická alopecie, což je citlivost vlasů na mužský pohlavní hormon. Pokud dojde ke zvýšení jeho hladiny v krvi, dochází k ničení vlasových kořínků, což má za následek právě vypadávání vlasů. U mužů je toto hormonálně podmíněné vypadávání dědičné.

„Mám skvělé zkušenosti. Vřele doporučuji!“
Iva S., zdroj: Facebook

Účinný přípravek na růst vlasů a vyživení

Jedná se o velice účinnou techniku, kdy se přímo do vlasové pokožky tenkou jehlou aplikuje regenerační roztok, který se dostává nejen na pokožku, ale proniká i tenkými kanálky do kůže.

Regenerační roztok užívaný při mezoterapii vlasů obsahuje obvykle nezasíťovanou kyselinu hyaluronovou a další účinné přírodní extrakty, které vyživují vlasové folikuly. Jedná se zejména o aktivní látky, jako jsou vitamíny, extrakty z rostlin a mořských řas, minerály, peptidy, aminokyseliny a flavonoidy.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Viditelná obnova růstu vlasů již za 3 měsíce

Pokožka hlavy je po aplikaci léčivých látek revitalizovaná a hydratovaná, což se projeví zdravými a vyživenými vlasy. Po vlasové mezoterapii se výrazně omezí vypadávání vlasů a nastartuje se jejich obnova. Hlavní efekt zlepšení pokožky hlavy a vlasů se projeví obvykle po 3 měsících.

Vlasovou mezoterapii je vhodné opakovat alespoň 4krát s rozestupem 14 dní mezi jednotlivými ošetřeními. Počet opakování vždy doporučí náš lékař podle vašich obtíží.

Nejčastější otázky a odpovědi

Čím podpořit růst vlasů a jak zvýšit jejich hustotu?

V dnešní době narazíte na celé spektrum metod, které slibují růst nových vlasů a jeho urychlení. Avšak jen u některých z nich, jako například u vlasové mezoterapie, odpovídá cena očekávanému výsledku. Jedná se o bezbolestný zákrok určený k podpoře růstu vlasů a zlepšení jejich kvality.

Je potřeba se na zákrok nějak připravit?

Příprava na vlasovou mezoterapii není nijak náročná, je pouze nutné mít vlasy dokonale čisté. Lékař by měl být informovaný o případných chronických onemocněních, užívaných lécích a také ošetřeních, které jste v souvislosti s padáním/poškozením vlasů případně již podstoupili.

Pro koho je vlasová mezoterapie vhodná?

Tato metoda je velice bezpečná a hodí se jak pro ženy, tak muže. Vlasovou mezoterapii však nelze podstoupit během těhotenství a kojení, při alergiích na některou z účinných látek regeneračního roztoku či autoimunitních onemocněních. Taktéž byste neměli mít infekční ložiska na kůži v oblasti ošetřovaných partií.

Je zákrok proti vypadávání vlasů bolestivý?

Zákrok není výrazně bolestivý, ale v případě zvýšené senzitivity na bolest lze využít místního znecitlivění pokožky hlavy.

Jak probíhá rekonvalescence po zákroku?

Po ošetření bývá vlasová pokožka lehce zarudlá, což rychle ustoupí. 2 dny po aplikaci doporučujeme se vyhnout zvýšené tělesné aktivitě, jinak se prakticky ihned po ošetření můžete vrátit k běžné činnosti. Důležité je ošetřenou pokožku hlavy neškrábat ani jinak nedráždit.

Ceník

Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření – je však nutné mít dopředu zarezervovaný i termín ošetření, který navazuje na konzultaci.

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
1 ošetření 2950

Hodnocení zákroku

4.4/5 - (39 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram