PB sérum – enzymová revoluce

Co vás trápí

  • Vrásky a povadlá pleť
  • Oční váčky
  • Dvojitá brada
  • Stařecké skvrny a jiné pigmentace
  • Akné a jiné nedokonalosti
  • Popáleniny
  • Tuková nahromadění
  • Celulitida
  • Zadržování tekutin
  • Fibrózní uzliny
  • Ochablost kůže na obličeji i na těle

Vhodné pro partie

Mladá a krásná žena s hezkými konturami obličeje

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 15 minut
 • Typ anestezie lokální anestezie
 • Doba rekonvalescence žádná
 • Cena zákroku od 2500 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis zákroku

Inteligentní sérum na bázi živých enzymů

PB sérum je farmaceutický přípravek na bázi bioaktivních enzymů. Díky svému složení je přírodní alternativou k chemickým složkám. Jedná se o bezpečný a účinný produkt nejnovějších laboratorních výzkumů.

Existuje několik typů PB sér, které specificky řeší určitou problematiku, např. vrásky, pigmentace, ale také přebytečný tuk či celulitidu. Všechny požadavky na krásu můžeme v Dermaestet vyřešit na jednou díky kombinaci různých produktů PB sér.

„Podstoupila jsem ošetření PB sérem a jsem opravdu překvapena, jaké účinky mohou mít i jiné než chirurgické metody. Na výsledky ošetření jsem si sice musela chvíli počkat, ale teď to stojí za to.“

Věra D., spokojená klientka

Koktejl krásy vyřeší vše najednou

Ošetření předchází konzultace s naším lékařem, který zhodnotí zdravotní stav a navrhne nejvhodnější způsob léčby dle očekávání klienta.

Po konzultaci lékař doporučí vhodnou kombinaci produktů PB séra, podle toho, jestli chce klient zhubnout, zpevnit či odstranit kožní nedokonalosti a jiné vady na kráse. Je také možno zkombinovat více účinků bioaktivního PB séra.

Rychlá aplikace se skvělým výsledky

PB sérum můžeme aplikovat jemnou masáží, mikrojehličkovou technikou nebo také v kombinaci s různými radiofrekvenčními či ultrazvukovými přístroji. Při invazivních technikách používáme pro maximální pohodlí našich klientů anestetický krém.

Samotná aplikace je pak naprosto bezbolestná a trvá přibližně 5 až 15 minut, podle velikosti ošetřované lokality.

 • Poradí si s akné, vráskami i tukem
 • Vyřeší všechny problémy na jednou
 • Potvrzeno vědeckými výzkumy
 • Bez vedlejších účinků a podráždění
 • Rychlá a bezbolestná aplikace

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Šetrná a bezpečná metoda

Výsledky po ošetření se dostaví během následujících dvou týdnů. Někdy je potřeba zákrok opakovat ve více sezeních pro očekáváné výsledky aplikace. Po každém zákroku doporučujeme pít dostatek tekutin, omezit příjem nezdravých pokrmů a alkoholických nápojů alespoň po dobu 3 týdnů.

Bezpochyby se jedná o opravdovou enzymovou revoluci se skvělými výsledky, které byly potvrzeny i vědeckými výzkumy. Podívejte se, jakých skvělých výsledků lze PB sérem dosáhnout.

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Zuzana Vykutilová

MUDr. Zuzana Vykutilová

Uznávaná lékařka v oboru estetické dermatologie a plastické chirurgie

PB sérum je opravdu enzymovou revolucí. Na konzultaci zjistíme očekávání klienta, jestli chce zhubnout, zpevnit postavu, či odstranit kožní nedokonalosti a jiné vady. Poté zvolíme vhodnou kombinaci produktů PB séra. Aplikací tohoto přírodního séra dosahujeme skvělých výsledků srovnatelných s chemickými přípravky.

Nejčastější otázky a odpovědi

Kdy není možné ošetření provést?

Kontraindikace u toho ošetření nastává v případě těhotenství, atopického ekzému, dále pak při nádorovém onemocnění a špatné sráživosti krve. Před každým zákrokem probíhá konzultace s naším lékařem, který zhodnotí zdravotní stav a navrhne adekvátní způsob léčby.

Je zákrok vhodný i pro muže?

Zákrok je vhodný pro ženy i pro muže. Estetické problémy mužů a žen jsou velmi podobné (vrásky, celulitida, ochablost pokožky, atd.). Léčba přípravky PB sérum je účinná jak u žen, tak u mužů.

Je to bezpečné?

PB sérum je 100% biologické, díky tomu po aplikaci nedochází k žádným vedlejším účinkům a podrážděním. Jedná se o naprosto bezpečnou metodu, která dokáže vyřešit spoustu estetických problémů.

Jsou účinky srovnatelné s aplikací chemických látek?

PB sérum je výsledkem mnoha let ambiciózního biotechnologického výzkumu v kosmetickém a farmaceutickém průmyslu. Jedná se o unikátní aktivní látky (enzymy) neživočišného původu, které byly speciálně navrženy pro dosažení požadovaných efektů. Jsou přírodní alternativou k chemickým složkám. Nejen díky tomu si naši klienti tento zákrok oblíbili. Výsledky po zákroku jsou skvělé. Prohlédněte si v galerii “před a po”.

Ceník

Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření. Cena za ošetření se pohybuje od 2500 Kč.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín ošetření

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.