PB sérum – enzymová revoluce

Doba ošetření
15 minut
Typ anestezie
lokální
Rekonvalescence
bez rekonvalescence
Cena zákroku
od 3200,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Břicho Břicho
Hýždě Hýždě
Krk a dekolt Krk a dekolt
Nohy Nohy
Obličej a oči Obličej a oči
Paže a ruce Paže a ruce
Záda Záda
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Vrásky a povadlá pleť
 • Oční váčky
 • Dvojitá brada
 • Stařecké skvrny a jiné pigmentace
 • Akné a jiné nedokonalosti
 • Tuková nahromadění
 • Celulitida
 • Zadržování tekutin
 • Fibrózní uzliny
 • Koloidní jizvy
 • Ochablost kůže na obličeji i na těle

Účinky

 • Poradí si s akné, vráskami i tukem
 • Vyřeší všechny problémy na jednou
 • Potvrzeno vědeckými výzkumy
 • Bez vedlejších účinků a podráždění
 • Rychlá a bezbolestná aplikace

Popis zákroku

Inteligentní sérum na bázi živých enzymů

PB sérum je farmaceutický přípravek na bázi bioaktivních enzymů. Díky svému složení je přírodní alternativou k chemickým složkám. Jedná se o bezpečný a účinný produkt nejnovějších laboratorních výzkumů.

Existuje několik typů PB sér, které specificky řeší určitou problematiku, např. povadlou kůži, ale také přebytečný tuk či celulitidu. Všechny požadavky na krásu můžeme u nás v Dermaestet vyřešit najednou díky kombinaci různých produktů PB sér.

Doktorka Vykutilová při aplikaci PB séra

Koktejl krásy vyřeší vše najednou

Ošetření předchází konzultace s naším lékařem, který zhodnotí zdravotní stav a navrhne nejvhodnější způsob léčby dle očekávání klienta.

Po konzultaci lékař doporučí vhodnou kombinaci produktů PB séra, podle toho, jestli chce klient zhubnout, zpevnit či odstranit kožní nedokonalosti a jiné vady na kráse. Je také možno zkombinovat více účinků bioaktivního PB séra.

„Podstoupila jsem ošetření PB sérem a jsem opravdu překvapena, jaké účinky mohou mít i jiné než chirurgické metody. Na výsledky ošetření jsem si sice musela chvíli počkat, ale teď to stojí za to.“
Věra D., spokojená klientka

Rychlá aplikace se skvělým výsledky

PB sérum můžeme aplikovat jemnou masáží, mikrojehličkovou technikou nebo také v kombinaci s různými radiofrekvenčními či ultrazvukovými přístroji. Při invazivních technikách používáme pro maximální pohodlí našich klientů anestetický krém.

Samotná aplikace je pak naprosto bezbolestná a trvá přibližně 5 až 15 minut, podle velikosti ošetřované lokality.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Šetrná a bezpečná metoda

Výsledky po ošetření se dostaví během následujících dvou týdnů. Někdy je potřeba zákrok opakovat ve více sezeních pro očekáváné výsledky aplikace. Po každém zákroku doporučujeme pít dostatek tekutin, omezit příjem nezdravých pokrmů a alkoholických nápojů alespoň po dobu 3 týdnů.

Bezpochyby se jedná o opravdovou enzymovou revoluci se skvělými výsledky, které byly potvrzeny i vědeckými výzkumy. Podívejte se, jakých skvělých výsledků lze PB sérem dosáhnout.

Nejčastější otázky a odpovědi

Kdy není možné ošetření provést?

Kontraindikace u toho ošetření nastává v případě těhotenství, atopického ekzému, dále pak při nádorovém onemocnění a špatné sráživosti krve. Před každým zákrokem probíhá konzultace s naším lékařem, který zhodnotí zdravotní stav a navrhne adekvátní způsob léčby.

Je zákrok vhodný i pro muže?

Zákrok je vhodný pro ženy i pro muže. Estetické problémy mužů a žen jsou velmi podobné (vrásky, celulitida, ochablost pokožky, atd.). Léčba přípravky PB sérum je účinná jak u žen, tak u mužů.

Je to bezpečné?

PB sérum je 100% biologické, díky tomu po aplikaci nedochází k žádným vedlejším účinkům a podrážděním. Jedná se o naprosto bezpečnou metodu, která dokáže vyřešit spoustu estetických problémů.

Jsou účinky srovnatelné s aplikací chemických látek?

PB sérum je výsledkem mnoha let ambiciózního biotechnologického výzkumu v kosmetickém a farmaceutickém průmyslu. Jedná se o unikátní aktivní látky (enzymy) neživočišného původu, které byly speciálně navrženy pro dosažení požadovaných efektů. Jsou přírodní alternativou k chemickým složkám. Nejen díky tomu si naši klienti tento zákrok oblíbili. Výsledky po zákroku jsou skvělé.

Ceník

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
1 ošetření od 3200 do 5250

Hodnocení zákroku

4.7/5 - (7 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram