Bělení intimních partií

Bělení intimních partií

Doba ošetření
(2 až 3 ošetření) x 30 minut
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
bez rekonvalescence
Cena zákroku
Objednat konzultaci

Vhodné pro partie

Intimní partie Intimní partie

Vhodné pro partie

 • Intimní partie
Intimní partie Intimní partie
břicho

Co vás trápí

 • Ztmavnutí intimních míst
 • Tmavá kůže v oblasti třísel

Účinky

 • Sjednocení barevného tónu pokožky
 • Bez povrchového poškození tkáně
 • Rychlá procedura bez rekonvalescence

Popis ošetření

Procedura se skvělými výsledky pro ženy i muže

Vznik pigmentací v intimních partiích je přirozený stav, který vzniká stárnutím pokožky, vyvolávají ho ale i genetické predispozice, obezita (otírání stehen o sebe) nebo časté holení ochlupení. Na naší klinice odstraňujeme pigmentace v oblasti konečníku, zevního genitálu, třísel i vnitřních stran stehen.

Jedná se o rychlé a bezbolestné ošetření s dlouhotrvajícím účinkem, jehož efekt na sebe nenechává dlouho čekat.
Zesvětlení intimních partií pomocí peelingu s bělícími účinky řeší nejen estetickou stránku, ale pomůže i ke zvýšení sebevědomí. Je vhodné jak pro ženy, tak muže.

Jak jednoduché

Na intimní místa zkušená sestřička nanáší kosmetický přípravek obsahující kyselinu glykolovou, která dokáže proniknout až do nejhlubších vrstev kůže a tím ošetřovaná místa rychle vybělit. Opakování ošetření je individuální, záleží na výchozím stavu pigmentace a také na požadovaném výsledku ze strany klienta. Většinou doporučujeme 2 - 3 návštěvy.

„Maximální spokojenost s přístupem i provedenými zákroky 😊“
Veronika S., zdroj: Facebook

Rekonvalescence a následná péče

Procedura trvá kolem 30 minut a není zde nutná rekonvalescence, můžete ji tedy podstoupit kdykoli během dne. Následujících 7 dní pouze nedoporučujeme návštěvu sauny a bazénu, aby nedošlo k možnému podráždění. Pro maximální efekt vám náš zkušený personál doporučí vhodné kosmetické přípravky pro domácí péči a vysvětlí, jak s nimi správně pracovat. Již za pár dní se tedy můžete těšit ze skvělých výsledků.

Ošetření zvýší vaše sebevědomí

Toto ošetření je nutné zkonzultovat s naším lékařem, který s vámi probere postup ošetření a posoudí vhodnost ošetření. Ve srovnání s jinými metodami se jedná o bezpečné a bezbolestné ošetření. Kromě estetického hlediska působí i psychologicky, zvyšuje sebevědomí a zlepšuje stav pokožky včetně tónování kůže.

Za pár dní po ošetření se můžete těšit ze skvělých výsledků. Pro maximální účinek vybělení lze ošetření opakovat. Pro maximální efekt doporučujeme absolvovat 2 až 3 ošetření.

221
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Podívejte se na video

Nejčastější otázky a odpovědi

Je ošetření bezpečné?

Jedná se o zcela bezpečnou proceduru. Po celou dobu se vám bude věnovat proškolený personál, který na ošetřované partie bude nanášet speciální přípravky určené právě pro tyto účely. Nedochází tedy k žádnému porušení okolní tkáně. Po ošetření můžete bez obtíží odejít domů nebo do práce.

Je nutné ošetření opakovat?

Pro maximální efekt doporučujeme absolvovat 2 – 3 ošetření. Avšak již po prvním ošetření uvidíte výsledky, které mohou být pro některé dostačující. Počet ošetření je individuální a odvíjí se dle množství kožního pigmentu.

Kdy nemohu ošetření absolvovat?

Ošetření nedoporučujeme při zánětlivých a jiných infekčních nemocech intimních partií.

Jsou nějaká omezení po ošetření?

Po ošetření se mohou objevit malá zarudnutí či jemné pálení, které během několika hodin vymizí. Následujících 7 dní nedoporučujeme návštěvu sauny a bazénu.

Ceník

Celková cena se odvíjí od počtu ošetření nutných k dosažení požadovaného stavu. Obvykle se jedná o 1 – 2 ošetření. Konzultace stojí 500 Kč a je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření – je však nutné mít dopředu zarezervován i termín ošetření, který navazuje na konzultaci.

Bělení intimních partií – 1 ošetření 5000
Bělení intimních partií – 2 ošetření (zvýhodněný balíček) 9000
Konzultace 500

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram