Bělení intimních partií

Doba ošetření
(2 až 3 ošetření) x 30 minut
Typ anestezie
bez anestezie
Rekonvalescence
bez rekonvalescence
Cena zákroku
5850,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Intimní partie Intimní partie
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Ztmavnutí intimních míst
 • Tmavá kůže v oblasti třísel

Účinky

 • Sjednocení barevného tónu pokožky
 • Bez povrchového poškození tkáně
 • Rychlá procedura bez rekonvalescence

Popis ošetření

Procedura se skvělými výsledky pro ženy i muže

Vznik pigmentací v intimních partiích je přirozený jev, ke kterému dochází stárnutím pokožky, vyvolávají ho ale i genetické predispozice, obezita (otírání stehen o sebe) nebo časté holení ochlupení. Na naší klinice odstraňujeme fleky v tříslech, pigmentace v oblasti konečníku, zevního genitálu i vnitřních stran stehen.

Jedná se o rychlé a bezbolestné ošetření s dlouhotrvajícím účinkem, jehož efekt na sebe nenechává dlouho čekat.
Zesvětlení intimních partií pomocí peelingu s bělícími účinky řeší nejen estetickou stránku, ale pomůže i ke zvýšení sebevědomí. Je vhodné jak pro ženy, tak pro muže.

Jak jednoduché

Na intimní místa zkušená sestřička nanáší kosmetický přípravek obsahující kyselinu glykolovou, která dokáže proniknout až do nejhlubších vrstev kůže a tím ošetřovaná místa rychle vybělit. Ošetření je potřeba opakovat minimálně 2–3x. U každého klienta je to individuální, záleží na výchozím stavu pigmentace a také na požadovaném výsledku z jeho strany.

„Maximální spokojenost s přístupem i provedenými zákroky 😊“
Veronika S., zdroj: Facebook

Rekonvalescence a následná péče

Odstranění hnědé kůže mezi nohama trvá kolem 30 minut a není zde nutná rekonvalescence, můžete ji tedy podstoupit kdykoli během dne. Následujících 7 dní pouze nedoporučujeme návštěvu sauny a bazénu, aby nedošlo k možnému podráždění. Pro maximální efekt vám náš zkušený personál doporučí vhodné kosmetické přípravky pro domácí péči a vysvětlí, jak s nimi správně pracovat. Již za pár dní se tedy můžete těšit ze skvělých výsledků.

0
Počet pacientů, kteří podstoupili toto ošetření

Ošetření zvýší vaše sebevědomí

Toto ošetření je nutné zkonzultovat s naším lékařem, který s vámi probere postup ošetření a posoudí vhodnost ošetření. Ve srovnání s jinými metodami se jedná o bezpečné a bezbolestné ošetření. Kromě estetického hlediska působí i psychologicky, zvyšuje sebevědomí a zlepšuje stav pokožky včetně tónování kůže.

Za pár dní po ošetření se můžete těšit ze skvělých výsledků. Pro maximální účinek vybělení lze ošetření opakovat. Pro maximální efekt doporučujeme absolvovat minimálně 2–3 ošetření.

Podívejte se na video

Nejčastější otázky a odpovědi

Je ošetření bezpečné?

Na naší klinice patří odstranění tmavé pokožky v rozkroku mezi zcela bezpečné procedury. Po celou dobu se vám bude věnovat proškolený personál, který na ošetřované partie bude nanášet speciální přípravky určené právě pro tyto účely. Nedochází tedy k žádnému porušení okolní tkáně. Po ošetření můžete bez obtíží odejít domů nebo do práce.

Je nutné ošetření opakovat?

Pro maximální efekt bělení kůže v oblasti mezi nohama doporučujeme absolvovat minimálně 2–3 ošetření. Avšak již po prvním ošetření uvidíte výsledky, které mohou být pro některé dostačující. Počet ošetření je individuální a odvíjí se dle množství kožního pigmentu ve výchozím stavu.

Je potřeba se na toto ošetření nějak připravovat?

Před plánovanou návštěvou na aplikaci bělícího peelingu vás poprosíme oholit se den předem.

Kdy nemohu ošetření absolvovat?

Ošetření tmavé kůže v tříslech nedoporučujeme při zánětlivých a jiných infekčních nemocech intimních partií.

Jsou nějaká omezení po ošetření?

Po ošetření mohou být hnědé fleky v tříslech nahrazeny malým zarudnutím či jemným pálením, které během několika hodin vymizí. Následujících 7 dní nedoporučujeme návštěvu sauny a bazénu.

Ceník

Celková cena se odvíjí od počtu ošetření nutných k dosažení požadovaného stavu. Obvykle se jedná o 1 – 2 ošetření. Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření – je však nutné mít dopředu zarezervován i termín ošetření, který navazuje na konzultaci.

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
bělení intimních partií – 1 ošetření (vč. 1 bělícího krému) 5850
bělení intimních partií – 2 ošetření (vč. 2 bělících krémů) 10150
bělící krém pro domácí použití 1125

Hodnocení zákroku

4.4/5 - (75 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram