Omlazení stydkých pysků Desirial

Co vás trápí

  • Snížená kvalita pohlavního styku
  • Suchost a svědění intimních partií
  • Časté infekce pochvy

Vhodné pro partie

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 30 minut
 • Typ anestezie lokální
 • Doba rekonvalescence žádná
 • Cena zákroku od 6 500 Kč

Popis zákroku

Zlepší nejen sexuální prožitek

Ošetření velkých stydkých pysků vám pomůže nejen z estetického hlediska, ale také v intimním životě pro zkvalitnění sexuálních prožitků a také působí jako prevence proti zanesení infekce.

Výplň Desirial pomáhá řešit ztrátu objemu velkých stydkých pysků způsobenou s přibývajícím věkem či hormonálními změnami.

Ochrání před infekcí

Vaše intimní partie omladíme pomocí výplní na bázi kyseliny hyaluronové, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Díky její schopnosti vázat na sebe vodu, udržuje tkáň stále hydratovanou.

S přibývajícím věkem ztrácíme schopnost produkce kyseliny hyaluronové, a tak snižujeme schopnost zadržovat vodu. Tkáň je pak dehydratovaná, ztrácí na objemu i pružnosti. Aplikací této kyseliny dokážeme navrátit hydrataci i objem.

Omlazení látkou tělu vlastní

Pro ošetření používáme certifikované výplně Desirial a Desirial Plus, které byly vyvinuty přímo pro intimní oblast žen. Tělo na ně reaguje velice příznivě, a to díky obsahu pro tělo vlastní kyseliny.

Desirial má spíše hydratační funkci, proto jej používáme pro aplikaci do pochvy při léčbě suchosti vagíny ale také při modelaci bodu G. Desirial Plus pomůže při vyplnění velkých stydkých pysků či větších defektů v oblasti hráze.

Rychlé a bezbolestné ošetření

Lékař před samotným ošetřením vydenzifikuje intimní partie a poté aplikuje anestetikum, díky kterému je ošetření zcela bezbolestné. Následuje rychlá aplikace výplně Desirial, která netrvá déle jak 30 minut. Ihned po ošetření se můžete radovat z okamžitých výsledků.

Pouze u omlazení velkých stydkých pysků budete muset na efekt počkat 7 až 14 dnů, kdy bude výplň postupně zvětšovat svůj objem vázáním molekul vody.

Po ošetření navrátíte intimním partiím jejich objem, pružnost a lepší odolnost vůči tlaku, která zlepší váš sexuální prožitek. V oblasti pochvy dochází k hydrataci a zvlhčení, které pomůže vyřešit nejen potíže se sušší poševní sliznicí.

Výhody Desirial

 • Omlazení látkou tělu vlastní – kyselinou hyaluronovou

 • Účinná prevence před infekcí v intimní oblasti

 • Zlepší sexuální prožitek i sebevědomí

 • Vyřeší suchost v poševní oblasti i ztrátu objemu stydkých pysků

 • Rychlé a bezbolestné ošetření s okamžitými výsledky 

Nejčastější otázky a odpovědi

 

Pro koho je zákrok vhodný?

Pro ženy, které trápí poševní suchost a ztráta objemu velkých stydkých pysků způsobenou stárnutím organismu a hormonálními změnami. 

Je ošetření bezpečné?

Ano, ošetření je zcela bezpečné. Výplně Desirial patří mezi první svého druhu v Evropě, které splňují všechny požadavky a normy na bezpečnost a ochranu zdraví. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je tělo snáší velice dobře. Bezprostředně po ošetření se může objevit malé zarudnutí, modřinka či otok, který během pár dnů vymizí.

Je zákrok bolestivý?

Díky aplikaci lokální anestezie je zákrok zcela bezbolestný.

Jaká jsou doporučení po zákroku?

Po ošetření doporučujeme po dobu 3 dnů klidový režim, tj. vyhnout se intimnímu styku a aktivitám, které způsobují tlak (jízda na kole, na koni, apod.). 

„Začala mě trápit suchost, která je nepříjemná nejen při sexu. Náhodou jsem se dozvěděla o Desirial. Po podstoupení tohoto ošetření jsme já i můj partner pocítili výrazný rozdíl v sexuální oblasti. Současně vymizely i mé potíže se suchostí.“

Andrea O., spokojená pacientka

Desirial – ceník

V Dermaestet využíváme pouze certifikované výplně genitálu. Před ošetřením je nutná konzultace s naším lékařem, který zhodnotí váš zdravotní stav.

 • Aplikace Desirial (hydratace pochvy)6 500 Kč
 • Aplikace Desirial Plus (objem stydkých pysků) 13 000 Kč

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.