Omlazení intimních partií – Desirial

Co vás trápí

  • Snížená kvalita pohlavního styku
  • Vzhled intimních partií
  • Ztráta objemu v oblasti stydkých pysků
  • Suchost a svědění intimních partií
  • Časté infekce pochvy

Vhodné pro partie

Kytička na intimích místech

Vše o ošetření

 • Doba ošetření 30 minut
 • Typ anestezie lokální
 • Doba rekonvalescence žádná
 • Cena zákroku 12 900 Kč
Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line. Rezervovat termín

Popis zákroku

Navrátí objem a hydrataci

Ošetření velkých stydkých pysků vám pomůže nejen z estetického hlediska, ale také v intimním životě pro zkvalitnění sexuálních prožitků a také působí jako prevence proti zanesení infekce.

Výplň Desirial pomáhá řešit ztrátu objemu velkých stydkých pysků způsobenou s přibývajícím věkem či hormonálními změnami.

„Začala mě trápit suchost, která je nepříjemná nejen při sexu. Náhodou jsem se dozvěděla o Desirial. Po podstoupení tohoto ošetření jsme já i můj partner pocítili výrazný rozdíl v sexuální oblasti. Současně vymizely i mé potíže se suchostí.“

Andrea O., spokojená klientka

Ochrání před infekcí a zlepší sex

Vaše intimní partie omladíme pomocí výplní na bázi kyseliny hyaluronové, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Díky její schopnosti vázat na sebe vodu, udržuje tkáň stále hydratovanou. Tělo na ně reaguje velice příznivě, a to díky obsahu pro tělo vlastní kyseliny.

S přibývajícím věkem ztrácíme schopnost produkce kyseliny hyaluronové, a tak snižujeme schopnost zadržovat vodu. Tkáň je pak dehydratovaná, ztrácí na objemu i pružnosti. Aplikací této kyseliny dokážeme navrátit hydrataci i objem.

Omlazení látkou tělu vlastní

Pro ošetření intimních partií používáme výplň Desirial. Tato certifikovaná výplň je jediná svého druhu v Evropě, která je registrovaná jako zdravotnický prostředek pro ošetření intimních partií.

Výplň Desirial má hydratační funkci, proto ji používáme pro aplikaci do pochvy při léčbě suchosti vagíny ale také při modelaci bodu G. Také pomůže při vyplnění velkých stydkých pysků či větších defektů v oblasti hráze.

 • Ochrání před vaginální infekcí a zlepší sex
 • Navrátí objem i hydrataci do intimních partií
 • Při léčbě suchosti vagíny
 • Pro modelaci stydkých pysků a bodu G
 • Bezbolestný zákrok trvá přibližně 30 minut

Počet pacientů, kteří podstoupili tento zákrok

Rychlá a bezbolestná metoda

Lékař před samotným zákrokem vydenzifikuje intimní partie a poté aplikuje anestetikum, díky kterému je zákrok zcela bezbolestný. Následuje rychlá aplikace výplně Desirial, která netrvá déle jak 30 minut. Ihned po zákroku se můžete radovat z okamžitých výsledků.

Pouze u omlazení velkých stydkých pysků budete muset na efekt počkat 7 až 14 dnů, kdy bude výplň postupně zvětšovat svůj objem vázáním molekul vody.

Názor odborníka z Dermaestet

MUDr. Michaela Potěšilová

MUDr. Michaela Potěšilová

Uznávaná lékařka v oboru gynekologie a porodnictví

Po zákroku navrátíte intimním partiím jejich objem, pružnost a lepší odolnost vůči tlaku, což zlepší váš i partnerův sexuální prožitek. V oblasti pochvy dochází k hydrataci a zvlhčení, které pomůže vyřešit nejen potíže se sušší poševní sliznicí.

Nejčastější otázky a odpovědi

Pro koho je zákrok vhodný?

Pro ženy, které trápí poševní suchost a ztráta objemu velkých stydkých pysků způsobenou stárnutím organismu a hormonálními změnami. 

Je zákrok bezpečný?

Ano, zákrok je zcela bezpečné. Výplň Desirial patří mezi první svého druhu v Evropě, která splňuje všechny požadavky a normy na bezpečnost a ochranu zdraví. Díky obsahu kyseliny hyaluronové je tělo snáší velice dobře. Bezprostředně po zákroku se může objevit malé zarudnutí, modřinka či otok, který během pár dnů vymizí.

Je zákrok bolestivý?

Díky aplikaci lokální anestezie je zákrok zcela bezbolestný.

Jaká jsou doporučení po zákroku?

Po zákroku doporučujeme po dobu 3 dnů klidový režim, tj. vyhnout se intimnímu styku a aktivitám, které způsobují tlak (jízda na kole, na koni, apod.).

Ceník

Konzultace je bezplatná, pokud v rámci návštěvy podstoupíte i ošetření. Cena ošetření činí 12 900 Kč.

Kontaktujte nás a společně najdeme vhodný termín pro konzultaci

Vyslechneme si vaše očekávání a navrhneme nejvhodnější postup péče

Naplánujeme pro vás nejbližší vhodný termín zákroku

U nás naleznete nejen kvalitní péči ale i moderní technologie

Špičkový tým odborníků bude po celou dobu k vašim službám

Udělejte první krok

Odhodlat se udělat první krok je někdy to nejtěžší. A my vám můžeme slíbit, že s námi to opravdu bude to nejtěžší, protože vše ostatní, od konzultace po samotný zákrok, už bude jednoduché a příjemné. Přesvědčte se sami.