Omlazení intimních partií – Desirial

Doba ošetření
30 minut
Typ anestezie
lokální
Rekonvalescence
bez rekonvalescence
Cena zákroku
7500,- Kč
Související 
Vhodné pro partie
Intimní partie Intimní partie
Objednat konzultaci

Co vás trápí

 • Snížená kvalita pohlavního styku
 • Vzhled intimních partií
 • Ztráta objemu v oblasti stydkých pysků
 • Suchost a svědění intimních partií
 • Časté infekce pochvy

Účinky

 • Ochrání před vaginální infekcí a zlepší sex
 • Navrátí objem i hydrataci do intimních partií
 • Při léčbě suchosti vagíny
 • Pro modelaci stydkých pysků a bodu G
 • Bezbolestný zákrok trvá přibližně 30 minut

Popis zákroku

Ošetření velkých stydkých pysků vám pomůže nejen z estetického hlediska, ale také v intimním životě pro zkvalitnění sexuálních prožitků a také působí jako prevence proti zanesení infekce.

Výplň Desirial pomáhá řešit ztrátu objemu velkých stydkých pysků způsobenou s přibývajícím věkem či hormonálními změnami.

Ochrání před infekcí a zlepší sex

Vaše intimní partie omladíme pomocí výplní na bázi kyseliny hyaluronové, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Díky její schopnosti vázat na sebe vodu, udržuje tkáň stále hydratovanou. Tělo na ně reaguje velice příznivě, a to díky obsahu pro tělo vlastní kyseliny.

S přibývajícím věkem ztrácíme schopnost produkce kyseliny hyaluronové, a tak snižujeme schopnost zadržovat vodu. Tkáň je pak dehydratovaná, ztrácí na objemu i pružnosti. Aplikací této kyseliny dokážeme navrátit hydrataci i objem.

Omlazení látkou tělu vlastní

Pro ošetření intimních partií používáme výplň Desirial. Tato certifikovaná výplň je jediná svého druhu v Evropě, která je registrovaná jako zdravotnický prostředek pro ošetření intimních partií.

Výplň Desirial má hydratační funkci, proto ji používáme pro aplikaci do pochvy při léčbě suchosti vagíny ale také při modelaci bodu G. Také pomůže při vyplnění velkých stydkých pysků či větších defektů v oblasti hráze.

Podpora léčby onemocnění Lichen Sclerosus

Intimní výplně se používají také jako podpora léčby onemocnění Lichen Sclerosus. Toto postižení se vyskytuje u nemalého procenta žen. A ačkoli se nedá zcela vyléčit, můžeme vám pomoci ho zmírnit, až příznaky zcela zastavit. Intimní výplň díky obsažené kyselině hyaluronové postižené partie zhydratuje. Pokožka má pak nižší tendenci ke svědění a tvorbě prasklin, které pálí a bolí. Aplikace také účinně zabraňuje dalšímu šíření. Další podporou při tomto kožním onemocnění je pak i použití laserového přístroje GYNOLASER.

Rychlá a bezbolestná metoda

Lékař před samotným zákrokem vydenzifikuje intimní partie a poté aplikuje anestetikum, díky kterému je zákrok zcela bezbolestný. Následuje rychlá aplikace výplně Desirial, která netrvá déle jak 30 minut. Ihned po zákroku se můžete radovat z okamžitých výsledků.

Pouze u omlazení velkých stydkých pysků budete muset na efekt počkat 7 až 14 dnů, kdy bude výplň postupně zvětšovat svůj objem vázáním molekul vody.

Nejčastější otázky a odpovědi

Pro koho je zákrok vhodný?

Pro ženy, které trápí poševní suchost a ztráta objemu velkých stydkých pysků způsobenou stárnutím organismu a hormonálními změnami.

Je zákrok bezpečný?

Ano, zákrok je zcela bezpečný. Výplň Desirial patří mezi první svého druhu v Evropě, která splňuje všechny požadavky a normy na bezpečnost a ochranu zdraví. Díky obsahu kyseliny hyaluronové ji tělo snáší velice dobře. Bezprostředně po zákroku se může objevit malé zarudnutí, modřinka či otok, který během pár dnů vymizí.

Je zákrok bolestivý?

Díky aplikaci lokální anestezie je zákrok zcela bezbolestný.

Jaká jsou doporučení po zákroku?

Po zákroku doporučujeme po dobu 3 dnů klidový režim, tj. vyhnout se intimnímu styku a aktivitám, které způsobují tlak (jízda na kole, na koni, apod.).

Ceník

Konzultace (bezplatná při absolvování zákroku) 600
Výplň Desirial 7500
Výplň Desirial Plus 13900

Hodnocení zákroku

4.7/5 - (41 hodnocení)

Kontaktní formulář

Ať už řešíte kožní problémy nebo si přejete vypadat lépe, objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme to nejlepší řešení.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky na čísle +420 533 534 580.

  U nás jste v dobrých rukou

  Odhodlat se k prvnímu kroku je někdy to nejtěžší. Špičkový tým plastických chirurgů a dermatologů pod vedením MUDr. Zuzany Vykutilové je tu pro vás. Svěřte se do rukou profesionálů.

  +420 533 534 580
  Objednejte si svůj termín návštěvy telefonicky na čísle +420 533 534 580 nebo on-line.
  Objednat konzultaci
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram